O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video

Bentley prý registruje na dva tisíce vážných vyjádření zájmu o případný model vzniky z konceptu EXP 9 F. Asi z Ruska.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video

7.7.2012 | Petr Miler | 1 příspěvek

O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Bentley prý registruje na dva tisíce vážných vyjádření zájmu o případný model vzniky z konceptu EXP 9 F. Asi z Ruska.

O Bentley EXP 9 F bylo po jeho ženevské premiéře napsáno leccos, pozitivní odezvy bychom ale mohli počítat na jednotky. Vůz se nelíbil nám a nelíbil se prakticky nikomu, shledali jsme jej zajímavým leda jak základ pro pozdější aprílový šprým. Na reflexi Bentley ale moc nedošlo, automobilka sice přiznala, že design se bude muset ještě trochu poladit, jinak ale její zástupci s nadšením mluvili o tom, co všechno ještě EXP 9 F nadělí.

Uběhlo pár měsíců a situace se zdá být stejná. Bentley vytáhlo koncept na letošní festival rychlosti v Goodwoodu a při té příležitosti vypustilo pár nových fotek a propagační video s úmyslem dále zkoumat reakce zákazníků nejen v Británii, ale i takto virtuálně po celém světě.

Tím proud oficiálních informací končí, britský Autocar ale s odvoláním na věrohodné zdroje v automobilce konstatuje, že firma prý registruje přes 2 000 vážných projevů zájmu ze strany potenciálních zákazníků. To by bylo opravdu hodně - skoro tolik, kolik negativních ohlasů se objevilo v médiích, až se tomu nechce věřit.

Nevíme, odkud tato klientela pochází, podle Britů jsou ale tito lidé velmi spokojeni hlavně s interiérem vozu, který by se cestou do výroby prakticky neměl změnit, u exteriéru pak lze očekávat pouze jistou modifikaci přídě. Jinak má být určitě jinak nazvaný sériový model vzešlý z EXP 9 F zkrátka hotovou věcí.

Jestli je to pro vás dobrá zpráva, nebo nikoli, to zvažte sami. Zdroje Autocaru ale v případě britských značek nemají ve zvyku se mýlit...


O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video - 1 - Bentley EXP 9 F nove 01O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video - 2 - Bentley EXP 9 F nove 02O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video - 3 - Bentley EXP 9 F nove 03O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video - 4 - Bentley EXP 9 F nove 04O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video - 5 - Bentley EXP 9 F nove 05O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video - 6 - Bentley EXP 9 F nove 06O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video - 7 - Bentley EXP 9 F nove 07O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video - 8 - Bentley EXP 9 F nove 08O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video - 9 - Bentley EXP 9 F nove 09O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video - 10 - Bentley EXP 9 F nove 10O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video - 11 - Bentley EXP 9 F nove 11O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video - 12 - Bentley EXP 9 F nove 12O SUV Bentley EXP 9 F je prý velký zájem, automobilka uvolnila i nové fotky a video - 13 - Bentley EXP 9 F nove 13
EXP 9 F vypadá i na nových snímcích pořád stejně... divně

Zdroje: Bentley, Autocar

Petr Miler

Diskuze 1 příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.