Policista předvedl, jak dokonale zastavit ujíždějící vůz. Česká policie se může učit

 | 66 příspěvků | 12.5.2017 Marek Bednář
Reagovat

Nepřihlášený Driver

Tleskám, a nemám slov. To.. | 12.5.2017 12:36reagovat
avatar

Tleskám, a nemám slov. To je jako tři dny trénovaná scéna z filmu. Když si vzpomenu na ty hodinové kolony k vůli tomu, že v Cz zastavili dálnici, a ty zbytečné nehody, ty zbytečné škody na cizím majetku, tohle je naprostá paráda.

Nepřihlášený xpert

frajer, to se musi nechat | 12.5.2017 12:38reagovat
avatar

frajer, to se musi nechat

Nepřihlášený Jožin

Nevím no, kdyby se díky to.. | 12.5.2017 13:05reagovat
avatar

Nevím no, kdyby se díky tomu roztřískali na sračky, ještě by měl skrz to pěknou polízanici. Je rozdíl pás natáhnout někde, kde je kolem volný prostor a pak tam, kde jsou hned u krajnice stromy. Na druhou stranu neměl ujíždět no. Takže ve výsledku perfektní zásah.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Jožine ALE to je riziko kt.. | 12.5.2017 13:26reagovat
avatar

Jožine ALE to je riziko které na sebe bere ten dacan co ujíždí!!

Nepřihlášený jíra

Ano, perfektní zákrok, ale.. | 12.5.2017 13:33reagovat
avatar

Ano, perfektní zákrok, ale vzhledem kde je prováděn, nic zase tak extra.Ono se, trochu jinak zasahuje ve městě, nebo na dálnici plné aut.

V Praze byl nedávno proveden stejný zásah s hřeby, odpoledne a v plném provozu. Nikdo nebyl zraněn a nedošlo k žádnému poškození cizího majetku.

Bohužel o tom se nepíše, kdyby policisti někoho zranili, nebo poškodili cizí majetek tak by to bylo na netu hned....

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Autor článku je rozhodně o.. | 12.5.2017 13:34reagovat
avatar

Autor článku je rozhodně odborník na všechno, především na policejní taktiku, na nebezpečné pronásledování atd. Tady opravdu, kdo má do zadku díru, tak buď vaří anebo píše nesmysly na netu. Jinak, perfektní práce policisty.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený mrtvý lev Cecil

Hezké no. A k tomu by asi.. | 12.5.2017 13:39reagovat
avatar

Hezké no. A k tomu by asi bylo vhodné porovnat nikoli jen zákroky tamní a zdejší policie, ale i celou společnost. Chování lidí, úroveň výcviku policistů, jejich práva, jak je respektují...atd. atd. V Estonsku jsem nebyl, nežil, těžko zhodnotím jestli je to běžné nebo náhodou podařená akce. V ČR spousta lidí na všechno nadává, ale sami ke zlepšení života v ČR nepřispějí. A stačilo by jen tím, že budou dodržovat pravidla.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Beton

Dotyčný pisálek článku by.. | 12.5.2017 13:44reagovat
avatar

Dotyčný pisálek článku by si měl jít nejdříve práci policajta vyzkoušet a pak kecat. A nebo jít a názorně ukázat, jak takhle zastaví řidiče na D1.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Ondřej

Zákrok to byl povedený. Dál.. | 12.5.2017 13:45reagovat
avatar

Zákrok to byl povedený. Dále souhlasím s ostatními. Pan redaktor je odborník na vše a má potřebu nás seznamovat se svým subjektivním názorem. Polemika nad tím co se policií chce nebo ne je úsměvná. Srovnávat pronásledování na dálnici o 3 pruzích v jednom směru s okreskou s jedním pruhem svědčí o jeho nesporné odbornosti.

Nepřihlášený jíra

Reakce na: Hezké no. A k tomu by asi.. | 12.5.2017 13:45reagovat
avatar

Jo, jo přesně tak...

Nepřihlášený jiří kolda

Správný postup, a všechny.. | 12.5.2017 13:45reagovat
avatar

Správný postup, a všechny případné škody ať padnou na hlavu řidiče. Jak by podobný případ dopadl v naší spravedlivé, demokratické, lidské a pravdou s láskou prostoupené republice? Domnívám se že značně rozdílně, podle toho do jaké skupiny kdo z nás patří. Je to naše specifikum. Je bohatý, má papíry na hlavu a to co se událo si nepamatuje. Je bohatý, ožralý zničí majetek svým vozem za miliony, ale nepamatuje si to. Je fotbalista nebo hokejista, nejlépe ožralý nebo zdrogovaný, je robátko z bohaté rodiny nejlépe pod vlivem, ale nepamatuje si.........

Nepřihlášený Aleš Kramář

Je moc šikovný a naštěstí.. | 12.5.2017 13:57reagovat
avatar

Je moc šikovný a naštěstí mu to vyšlo, ale u české policie se zastavování pásem učí tak, že policista stojí za svým vozidlem, pro případ, že řidič zastavovaného vozidla zazmatkuje nebo z jiného důvodu ztratí kontrolu nad vozidlem, tak aby policistu nezabil. Takže to jen trochu pro ty co pomlouvají české policisty.

Nepřihlášený danito

Jo všechno super. Až na to.. | 12.5.2017 14:12reagovat
avatar

Jo všechno super. Až na to, že mu záda v jeho pruhu kryje auto, ostatní prakticky stojí a ten policajt má pro to, co dělá, ideální podmínky. Navíc riskuje, že ten honěněj bude třeba zhulenej a místo uhnutí, to napálí do policajta. Kdyby věděl, že policat může střílet a že střílet bude, tak zastaví rovnou. Díky přehnanému humanismu a upřednostňování práv zlodějů, musí policie pravidla dodržovat a on si může dělat co chce. Potom nastoupí právníci zloděje a aniž by kdokoli řešil důvod zásahu, hledá se chyba policajta. Pak nastoupí ochránce lidských práv se žalobou, že mu policajt způsobil duševní újmu a ohrozil ho na životě. Soud až poslední. ale myslím, že naše benga tohle zvládnou taky. Ale nebudou to dělat, protože typický český řidič natáhne hubu a bude jim nadávat, že zdržujou.

Nepřihlášený dan

Reakce na: Dotyčný pisálek článku by.. | 12.5.2017 14:15reagovat
avatar

No v případě dálnice za plného provozu je potřeba zvážit, jestli se vůbec do toho stíhání pustit. Stejně musí někam dojet, dojde mu benzín atd. Lepší nechat ho dočasně zmizet než ohrozit kvůli tomu další lidi a majetky...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Ivan

Reakce na: Ano, perfektní zákrok, ale.. | 12.5.2017 14:16reagovat
avatar

Souhlasím s pisatelem příspěvku.

A vám pane Bednáři, zkuste si někdy domluvit účast ve službě s Policií a nebudete psát, že za smrt toho člověka na D1 mohou policisté, čí bylo to auto, měl dotyčný ŘO, jak to bylo s návykovými látkami a podobně.....

Nepřihlášený

Autor článku je ale "odbor.. | 12.5.2017 14:25reagovat
avatar

Autor článku je ale "odborník"! Evidentně ví o práci Policie kulové a jen si tady léčí nějaký mindráček z PČR.

Polda na videu má můj respekt!

Nepřihlášený mrtvý lev Cecil

Reakce na: No v případě dálnice za pl.. | 12.5.2017 14:38reagovat
avatar

Takže by cajti vlastně pro jistotu neměli nikoho pronásledovat, protože rizika, že se při tom něco stane jsou vždy. Vynikající myšlenka!

Ne. Odpovědnost za případné škody by měla být primárně na přestupci.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Stan

Zákrok vypadá dobře, na mís.. | 12.5.2017 14:45reagovat
avatar

Zákrok vypadá dobře, na místní podmínky dobře zřejmě proveden. Autor se nijak nezabývá tím, že toto provést u nás není policii zákonem umožněno a policie, stejně jako my všichni, je povinna se řídit zákony, jinak by toho policistu okamžitě po něčem takovém vyhodili z práce. Autor by se měl seznámit s podmínkami použití takového prostředku než začne kritizovat policii. Kritiku si zaslouží zákonodárci.

Nepřihlášený josef novák

Reakce na: No v případě dálnice za pl.. | 12.5.2017 14:48reagovat
avatar

PROČ UŽ, PONĚKOLIKÁTÉ OD TÉ DOBY, ČTU, JAK TO TENKRÁT POLICAJTI POHNOJILI A TEN VYSMAŽENÝ HAJZL, KTERÝ SE ZABIL, JE STRAŠNÝ CHUDÁK.

Nepřihlášený adam

Tohle ale už i naše polici.. | 12.5.2017 15:08reagovat
avatar

Tohle ale už i naše policie používá dávno

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený tomik

pekne, jen bych se bal drz.. | 12.5.2017 15:21reagovat
avatar

pekne, jen bych se bal drzet ten spagat, nekde se to namotat nebo sprajcnout, tak to s nim pekne skubne...

Nepřihlášený Quebe

Reakce na: Takže by cajti vlastně pro.. | 12.5.2017 15:54reagovat
avatar

Za škody může přestupce, tak se můžeme vysrat na minimalizaci škod a hodit na něj rovnou atomovku, ne? Však za to může on. Výborná logika, ne?

Nepřihlášený Jan

Něco naučit by se asi měl.. | 12.5.2017 17:01reagovat
avatar

Něco naučit by se asi měl autor toho nadpisu, potažno článku. Na videu je jasně vidět, jak jim to vyšlo jen s odřenýma ušima, takže to nelze použít vždycky, za všech okolností. Nemám rád, když se někdo otírá o naši policii, navíc, když o tom nic neví. Už jsem si ale zvykl, že na tomto serveru jsou odborníci na všechno, hlavně jsou to odborníci v kopírování článků.

Nepřihlášený curomrd

Nasi policajti by si tim p.. | 12.5.2017 17:19reagovat
avatar

Nasi policajti by si tim pasem tak akorat urizli hlavu. Pokud by teda vystrcili prdel z auta. Tak a do me hulibrci fizlacky.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Fána

Reakce na: No v případě dálnice za pl.. | 12.5.2017 17:35reagovat
avatar

Kdo rozhoduje o tom kdy se to vyplatí a kdy ne? Já myslím že skoro vždy. Zlořád musí vždy počítat s tím nejhorším. Řekl bys ať ho na dálnici nezastavujou, že se to nevyplatí když by ti unesl dítě?

Nepřihlášený Inoz

No a co tak, kdyby po proj.. | 12.5.2017 18:00reagovat
avatar

No a co tak, kdyby po projetí přes hřeby to napálil čelně do auta, které bude přijíždět v protisměru? Tak bezpečné to zase není

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený PanTom

Typickej pisálek a gaučák.. | 12.5.2017 18:18reagovat
avatar

Typickej pisálek a gaučák v jednom...vrtulníky, Kobra 11. Jdi se vopláchnout a nebuď chytrej. Evidentně ses nikdy k žádný takový reálný situaci nedostal, koukáš jen na TV kde jsou závěrečný titulky a všichni jdou pak na pivo a tady chceš bejt za chytráka a jako pomoc si bereš zkušenýho poldu. Chce se mi brečet z těch našich českejch pisálků...

Nepřihlášený Martin

Reakce na: No v případě dálnice za pl.. | 12.5.2017 18:40reagovat
avatar

Jak se to dělá - nechat někoho jen dočasně zmizet? A pak si ho někde vyzvednout? Kouzelníci u policie ještě nepracují ne?

Nepřihlášený loudálek1

Reakce na: Autor článku je rozhodně o.. | 12.5.2017 18:41reagovat
avatar

Ano, to máš pravdu, toto je národní sport kecat do všeho. Chtěl bych ho vidět, jak hází zastavovací pás. Pokakal by se strachy. Jinak na té D1, byla policejní auta vzadu za tím , co ho pronásledovaly, Jak by asi ten pás použili, co

Nepřihlášený Adam

Co to melete. Tyhle totožn.. | 12.5.2017 19:08reagovat
avatar

Co to melete. Tyhle totožný zastavovací pásy má i PČR. Tak zase z nich nedělejte blbce.

Nepřihlášený adam

Reakce na: Nasi policajti by si tim p.. | 12.5.2017 19:41reagovat
avatar

Vůbec nevíš o čem mluvíš, primitive

Nepřihlášený troll

Reakce na: Nasi policajti by si tim p.. | 12.5.2017 19:42reagovat
avatar

Poznámky k policii může mít každý, ale jak by se to dařilo Vám, kdyby jste byl v jejich kůži. Něco o čem nic nevíte, nekomentujte hloupostmi, děláte ze sebe akorát hlupáka/y.

Nepřihlášený

Nejhorší jsou chytráci, co.. | 12.5.2017 19:44reagovat
avatar

Nejhorší jsou chytráci, co vědí co a jak by se mělo dělat nejlíp.

Nepřihlášený Jožin

Kdo tento článek napsa.. | 12.5.2017 20:17reagovat
avatar

Kdo tento článek napsal trošku pozapomněl na objektivitu... Policisté ve službě musí reagovat bezprostředně a většinou se takové stavy týkají běžných informovaných hlídek. Ty k dispozici civilní auta nemaji a jsou jako jediní vždy někde poblíž, aby mohli rychle reagovat. On jim totiž dopředu žádnej lump neřekne, ze bude ujíždět, nebo páchat nějaký lumpárny. A než se vznese vrtulnik, trva to nejméně hodinu. Takze to chce méně koukat na akční filmy a vice používat hlavu...

Nepřihlášený RoBi

Pokud si dobře pamatuji, t.. | 12.5.2017 20:32reagovat
avatar

Pokud si dobře pamatuji, tak použití zastavovacích pásů PČR může použít na místě kde je 1,8 km rovný úsek a po obou stranách lemovaný svodidly. V tomto případě by se mohli učit, ale použití by neobhájili. Jiný kraj, jiný mrav!

Nepřihlášený Jura

...je to borec, čistá prác.. | 12.5.2017 20:34reagovat
avatar

...je to borec, čistá práce...

Nepřihlášený Roman

Použití zastavovacího pásu.. | 12.5.2017 20:40reagovat
avatar

Použití zastavovacího pásu je upraveno v Zákoně o Policii ČR v § 52 odstavce f) .... (Donucovacími prostředky jsou: ....zastavovací pás, zahrazení cesty vozidlem a jiný prostředek k násilnému zastavení vozidla nebo zabránění odjezdu vozidla). Metodika jeho použití je nastavena tak, aby při jeho použití bylo minimalizováno nebezpeční pro zakročujícího policisty, osoby v zastavovaném vozidle i nezúčastěnných osob. Hroty na zastavovacím pásu jsou duté, konstrukčně vhodného průměru, aby vzduch z pneumatiky neunikl v krátkém okamžiku a nedošlo tak ke smyku vozidla. Proto se také nedoporučuje použítí pásu v prudkém klesání, nebo v zatáčce. Použití zastavovacího pásu, tak jak je ukázáno na videu není výrobcem pásu ani policejní metodikou doporučován. Důvodem je skutečnost (a nekteří autoři příspěvků to již uvedli), že policista v případě úhybného manévru pronásledovaného vozidla směrem do vozovky, nemá prakticky žádnou možnost úniku a pokud stojí před služebním vozidlem hrozí jeho odmrštění a případné přimáčknutí na toto vozidlo. Takovéto situace končí těžkým zraněním policisty, nebo jeho smrtí. Velmi často jsou osoby, které nezastaví na pokyn policie pod vlivem alkoholu nebo omamně psychotropních látek a je u nich potlačena obava z případného trestu za zabití policisty, nebo jiné osoby. Každopádně je dobře, že zakročující policista na videu přežil:-) Nicméně taktický postup policisty na videozáznamu, jako vzor pro bezpečné použití zastavovacího pásu, doporučovat nelze.

Nepřihlášený anonymous

Pane Bednář, i Vámi kritiz.. | 12.5.2017 21:17reagovat
avatar

Pane Bednář, i Vámi kritizovaná Policie ČR má několik úspěšných zákroků se stejným výsledkem jako je zde na videu. Jenže z Vašich článků je zřejmé, že chválu příliš nevyhledáváte a troufám si tvrdit, že kdyby jste narazil na stejné video, které bude ovšem z ČR, budete psát o použití nebezpečného prostředku, že tím mohli zastavovaného řidiče zranit či dokonce zabít a podobně. Jo a Váš příklad z roku 2013 - když pominu to, že to byl hloupý, zfetovaný a nejspíše i opilý nezletilý počítačový hráč co si rozhodl vyzkoušet realitu a prohrál, musím podotknout, tyto pásy ještě nebyly na světě.

Použití vrtulníku je hezké, ale drahé, umíte si představit, že by kroužil ve vzduchu 24/7 jako hlídkující vůz na zemi? To byste zase psal o plýtvání penězi daňových poplatníků. A další varianty? Prvně vložit do zákona, pak používat, taková je realita, protože jinak by tématem Vašeho článku bylo: Policie použila nezákonný prostředek.

Příště Vám doporučuji psát více s nadhledem :).

Nepřihlášený Walldstein

Ehm... Kolik tenkrát ten k.. | 12.5.2017 22:35reagovat
avatar

Ehm... Kolik tenkrát ten kluk valil po té dálnici a kolik pak asi valí tenhle maník v lese? Jako pardon, ale nasazení hřebů má své omezení, které je dáno jejich výrobcem. Ale proč se nenavážet do naší policie a při tom zamlčet důležité údaje.. No nic, pisálek má vyděláno a to že ze sebe udělal dacana je mu buřt..

Nepřihlášený Petr C.

Záběry dobré, dovolil bych.. | 12.5.2017 23:02reagovat
avatar

Záběry dobré, dovolil bych si nesouhlasit s nasazováním na naše policajty v souvislosti se smrtí toho pitomečka, co šlohl doma auto.

Nevím přesně, jestli otec nahlásil auto jako ukradené nebo cajti zaregistrovali nějakou podivnost v chování auta na dálnici. ale zaměřili ho někde u Brna v pátek okolo poledne.

Pokusili se ho zastavit, ale boreček začal ujíždět směrem na Prahu a policajti ho začali pronásledovat za blikání majáků a svícení tabla STOP POLICIE. Místo toho, aby uposlechl, zpomalil, opatrně sjel do odstavného pruhu a zastavil, případně následoval policejní auto k nejbližšímu výjezdu z dálnice, tak si začal hrát na hrdinu. Autor linkovaného článku naprosto nelogicky tvrdí, že ho k ujíždění donutili.

A tak pronásledování pokračovalo. Několikrát se ho pokusili předjet a tím i zablokovat, ale on na policejní auta najížděl a snažil se je vytlačit z asfaltu na krajnici a do svodidel. Na dálnici plné aut není možné sledované auto obklopit a zablokovat, jak tehdy někteří navrhovali. To by šlo o půlnoci na prázdné dálnici, ale ne za plného provozu.

Protože ostatní řidiči reagovali na majáky uvolňováním cesty, tak honička pokračovala. V rychlosti okolo 180 km/h se situace posouvala po dálnici tempem 3 km za minutu. Ostatní auta nešlo z dálnice nijak odčarovat a tak museli kličkovat mezi nima. Odvést provoz z dálnice bez vytvoření kolony a zácpy nejde, to vidíme při každé havárii na dálnici.

A tak policajti udělali to, že řádově 20 km před honičkou jiné hlídky zastavily na dálnici provoz u výjezdu a zastavovaly auta v obou pruzích tak aby odstavný pruh zůstal volný a ten zablokovali za výjezdem svými auty aby machra donutili vyjet z dálnice a dole pod výjezdem měli nachystaný zátaras.

Až by boreček přijel na konec kolony tak by mu nezbylo než zastavit a nechat se sebrat nebo se pokusit projet odstavným a tím by se dostal z dálnice ven a dole by ho zpacifikovali.

Zmařil to trouba v oktávce, kterého nenapadlo nic chytřejšího, než že stojící kolonu objede odstavným..

Nepřihlášený

Bože to je zase mouder od.. | 13.5.2017 09:54reagovat
avatar

Bože to je zase mouder od pana redaktora, možná by měl přestat psát a jít chytat zloděje aut, nadrogované pitomce a jiné blbečky za volantem, hned by u nás bylo bezpečněji. Zákrok to byl dobrý o tom žádná, ale úplně stejný lze najít na YT od pražských poldů, kteří takto v Bráníku zastavili ujíždějícího zloděje aut. Tahle metoda je samozřejmě účinná jenom někde a jenom někdy, když je okolo ujíždějícího dostatek policejních aut a třeba i vrtulník a lze snadno odhadnout, kde si počkat a kde hodit pásy s hřeby, v tisíci dalších situacích účinná není a vydávat ji jako nějaký vzor jak se to dělá svědčí a dětinských představách autora. Ono i tento zákrok by se klidně mohl zvrtnout v tragédii toho policisty v okamžiku kdy by si daný magor usmyslel do něj najet, ono stát uprostřed vozovky s pásem v ruce proti autu jedoucímu řekněme 100+ nemusí vždy dopadnout dobře pro toho policistu, stačí aby to magor strhl přímo na něj a byl by tu článek o tragédii. Takže rozum do hrsti, všude jsou benga dobrá, která dokáží jednat jak situace vyžaduje a všude jsou neschopáci, kteří by nezastavili ani dědu na kole.

Nepřihlášený rosta dutak

Zdravím a klobouk dolů, ta.. | 13.5.2017 10:45reagovat
avatar

Zdravím a klobouk dolů, takle má vypadat práce Policie - doufám že se alespoň někdo z dopravky, hlavně té kladenské, kouká... není to tak dlouho,kdy se dopravní Policie ČR na Kladně setkala s velikou čistkou, kdy brali úplatky v podobě všeho možného. To čeho jsem byl se svým synem na zastávce MHD svědkem, mě však přesvědčilo o tom,že situace na Kladně je stále velice špatná!

Hlídka dopravní Policie ČR Kladno VW Transporter zastavila přede mnou na zastávce černý vůz BMW starší výroby,který nejen že nesvítil,ale všechny kola měl evidentně sjeté a určitě jiný rozměr,než je TP - byly tam velikosti cca19. Řidič,evidentně opilý se vypotácel,a kdyby ho Policista nechytl se slovy : JÓ TO SI TY, určitě by před námi upadl.

Pak následoval test na alkohol,který jsem si začal nahrávat a tím celou situaci mám zdokumentovanou!!!

Dali mu dýchout asi tak s 50cm,takže i ten největší opilec by byl asi abstinent!!! policista sám vše nadýchl uvnitř transportera, aby nikdo neviděl...

Pak s koleginí zjistili,že vše nahrávám,chtěli rychle toto uzavřít a chystali se dotyčnému doklady vrátit se slovy: RYCHLE JEĎ, TÁMLE TO ZAS NĚKDO NAHRÁVÁ!

Musel jsem do celé situace vstoupit a zdělit Policistovi,že to snad nemyslí vážně a že si budu na jejich práci stěžovat.

V tom případě opravdu velmi znejistil a začal něco koktat...

Tato událost se stala: 30.března mezi 18-18.20hodinou na zastávce MHD Kladno Pražská v ulici Unhošťská v Kladně.

Nepřihlášený martin

jo ?co kdyz ma vozidlo v d.. | 13.5.2017 12:17reagovat
avatar

jo ?co kdyz ma vozidlo v disku gumova obruce nebo antidefektovou napln kde ani 100propichnuti neudela defekt

Nepřihlášený Kal

Pisálek Bednář.... . Čaka.. | 13.5.2017 12:22reagovat
avatar

Pisálek Bednář.... . Čakať od pisálka od stolu poriadny článok asi nemá cenu.

Nepřihlášený JM

Na základě čeho autor člán.. | 13.5.2017 14:51reagovat
avatar

Na základě čeho autor článku tvrdí, že naši poldové tuto techniku neznají nebo neumí používat? Protože to není pravda. Ne každý má dost příležitostí získat praxi, ale učí se to každý polda.

Nepřihlášený Michal

NEVIM proc si vsichni stez.. | 13.5.2017 18:33reagovat
avatar

NEVIM proc si vsichni stezujete na Policii:mel jsem prujezd na cervenou a dostal 1000kc za nerozsvicena svetla,s kamionem a kontrolou karty pred x lety prestupky za 12bodu a odjizdel jsem s viditelnyma zavadama na vozidle a 1000kc flastr,zakaz vjezdu plus cervena plus dalsi zakaz vjezdu a mestaci me dovedli namisto vykladky a bez pokuty,vesnice na 50ce 70 a za 500kc(toho ridice v cernym passatu uz asi honily dlouho podle toho zaznamu).

Nepřihlášený KikinProMissCuity

Tak v Oktavkach se motaji.. | 13.5.2017 23:17reagovat
avatar

Tak v Oktavkach se motaji po D1 a nejen tam skoro vzdy blbecci.Sebrat papiry hned! A strileni? Az budu ministr vnitra,naridim schvalit poslancum nasledujici postup:Napred zkusit do predni gumy.Pak na ruce na volantu a teprve pak do lebky ci hrude toho ksi.ndla, ktery zacal ujizdet.Ohledaci patologove a havranj potrebuji take kseft.Videl jsem pred 2 lety jak honili magora na motorce (odhadem 750ka a vys) po Karline,jen kolem me udelal 2 kolecka kolem Negrelliho viaduktu.I 3 Oktavky statnaku s nim meli problem.Pak ho chytli udajne az na Zizkove.

Nepřihlášený Major Kalina

Reakce na: Dotyčný pisálek článku by.. | 14.5.2017 09:33reagovat
avatar

Nevšiml jsem si, že by PAN ŠVÉDSKÝ POLICISTA zasahoval na dálnici.

Nepřihlášený Nepolicajt

Náčelník zřejmě vydal rozk.. | 15.5.2017 07:31reagovat
avatar

Náčelník zřejmě vydal rozkaz aktivního odporu v diskusi. Zastavovat auto živým štítem je zločin a příslušníci si to můžou sami před sebou obhajovat jak chcou.

Nepřihlášený

Reakce na: Tohle ale už i naše polici.. | 18.5.2017 10:33reagovat
avatar

souhlas

papy

Benga, môžete sa obhajovať.. | 18.5.2017 14:16reagovat
avatar

Benga, môžete sa obhajovať koľko chcete, toto je prevládajúci názor:

http://dfens-cz.com/proc-zlodeji-nenosi-uniformy/

Nepřihlášený Mac

Reakce na: No a co tak, kdyby po proj.. | 19.5.2017 15:01reagovat
avatar

Však píšou, že zastavili provoz z protisměru.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Fergusson

Autor článku očividně nevi.. | 19.5.2017 15:55reagovat
avatar

Autor článku očividně neviděl video, jak policisté v Praze za použití zastavovacích pásů ukončili honičku v ulicích. Takže nejdřív doporučuji prolétnout internet než začnu někoho hanit.

Nepřihlášený Sama

nad urcitou rychlost se po.. | 20.5.2017 21:10reagovat
avatar

nad urcitou rychlost se pouziti pasu nedoporucuje, neb to muze policistu ktery pasi hazi stat v lepsim pripade ruku, vyrobci tech pasu uvadi jako mezni rychlost 100km/h, tedy na dalnici je to dost sporne pouzivat

Nepřihlášený mkvig

Reakce na: Nevím no, kdyby se díky to.. | 28.5.2017 16:49reagovat
avatar

Nové pásy mají na hřebech kolíky, které působí jako ventilek, takže k upouštění pneu dokází pozvolně a tím je to bezpečnější

Nepřihlášený Milan

Škoda že toho policajta ne.. | 24.12.2017 13:30reagovat
avatar

Škoda že toho policajta nezajel. O dalšiho dementa min.

Nepřihlášený Olda

Ukázková práce. Tleskám. E.. | 10.1.2018 22:03reagovat
avatar

Ukázková práce. Tleskám. Evidentně to nedělal prvně.

Nepřihlášený

Reakce na: Však píšou, že zastavili p.. | 1.2.2018 16:05reagovat
avatar

to je pendrek platny, ze zastavili provoz v protismeru. co kdyby to napalil do stojiciho auta v protismeru? a nekoho v nem zabil? auto s prazdnymi pneumatikami je hodne blbe ovladatelne. a sikovny advokat by ho z toho vysekal. navic poldovi to vyslo s odrenyma usima, malem to hodil pod nespravne auto. a kdyby se to nekde zaseklo, tak mu to pekne namlati. takze opicajti se zase "vyznamenali"

Nepřihlášený Dalibor Slimařík

Tohle mi udělat policajti.. | 22.4.2018 13:10reagovat
avatar

Tohle mi udělat policajti tak zastavím okamžitě..... A pak je umlátím kladivem, který vozím v kastlíků u spolujezdce

Nepřihlášený aa

Pekne, tu u nas na SK by d.. | 30.5.2018 10:25reagovat
avatar

Pekne, tu u nas na SK by dostal skor gulku do hlavy pri tom ako by sa snazili strelit do zadneho kolesa.

Nepřihlášený Kuba

Borec. Jen nevim proc zmin.. | 4.6.2018 08:59reagovat
avatar

Borec. Jen nevim proc zminujete policejni zasah s tim 17ti letym smrkacem. To je k smichu

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše