Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Prior Design vám za 200 tisíc udělá kopii Mercedesu C63 AMG Black Series třeba z C 180
5.1.2013 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek
Na posílení motoru sice můžete zapomenout, s obdivem okolí by však nové nárazníky, prahy a nafouklé blatníky mohly zamávat.
Pokud vás až doposud trápilo, že si nemůžete pořídit Mercedes-Benz C63 AMG Black Series, pak by vaše trable mohla vyřešit tuningová firma Prior Design. Pro jakoukoliv motorizaci třídy C totiž nabízí extrémní bodykit, který i z modelu C180 Coupé udělá vládce silnic. Ovšem pouze po stránce vizuální, na motor totiž úpravce nesáhnul. I nadále tak budete moci počítat se standardním zrychlením z klidu na stovku a nejvyšší rychlostí, které v případě základního „Céčka“ o výkonu 156 koní činí 8,5 sekundy a 225 km/h. Na druhou stranu však nebudete muset živit 6,2litrový motor V8, jehož skutečná spotřeba je o poznání vyšší než normovaný průměr 12 l/100 km.
Pokud se pro koupi stylistického bodykitu rozhodnete, připravte si 7 900 Eur (cca 197 500 Kč), dalších pár tisíc vás bude stát lakování a instalace, montážní materiál však již máte v ceně. V kombinaci s pořizovací cenou Mercedesu C180 Coupé (826 430 Kč) tak můžete do své garáže zaparkovat Black Series za třetinovou hodnotu, jen na semaforech musíte dávat pozor, aby se někdo nepokoušel ověřit si realitu.
Prior Design dodává, že na čelní a zadní nárazník, mohutnější prahy a blatníky či kapotu s ventilačními otvory použila materiál zvaný Dura-Flex, který se vyznačuje vysokou kvalitou a pevností. K dotvoření vizáže pak úpravce nabízí hned několik sad litých kol s lepivějšími pneumatikami, jakož i rozšiřující podložky. Vše ale za další příplatek.
















Stylistický kit tuningové firmy Prior Design změní i obyčejný Mercedes-Benz C180 Coupé na extrémní verzi Black Series. Na posílení motoru ovšem tentokráte zapomeňte
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Nové Audi RS5 utrpělo kruté fiasko zrovna ve chvíli, kdy se mělo předvést před fanoušky z celého světa
včera
Amazon poprvé ukázal novou The Grand Tour bez Clarksona a spol., zatím láká spíš jen ze zvědavosti
20.8.2026
Už se ví, kdo dal skoro miliardu za první vyrobený kus nejošklivějšího Ferrari dějin, je to vrchol ironie
18.8.2026
Nejnovější články
Silniční F1 Mercedesu chce sebrat rekord nejnáročnějšího okruhu světa skoro neznámý sporťák, možná to zvládne hned dvakrát
před 2 hodinami
Číňané nelhali, jejich kopii Ferrari za desetinu ceny skutečně navrhl designér Ferrari. Tak trochu, tedy vlastně moc ne
před 3 hodinami
Majitelé elektromobilů potichu prodělávají na svých autech v průměru 18 tisíc Kč každý měsíc, často to ani netuší
včera
K mání jsou dvě Tesly Plaid za cenu jedné, navíc za cenu velmi libovou
včera
VW přiznal, že jeho zákazníci nikdy neměli zájem o auta, která jim roky vnucoval
včera
Tiskové zprávy
- Liftago Limousine je nově dostupné přímo v aplikaci
tisková zpráva - Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva
