Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Řidič BMW ukázal světu, jak snadno a rychle zkrášlit interiér domu
23.4.2017 | Marek Bednář | Přidat příspěvek
Chcete-li mít v ložnici kousek auta, musíte ho rozebrat a donést dveřmi. To zní pracně, efektivnější metody ale existují. Tedy, jak se to vezme.
Doplňky interiérů vyrobené z částí aut nejsou zase až tak neobvyklé. Častý je třeba gauč vyrobený ze zavazadelníku starého Cadillacu, který už se nedal zachránit do funkčního auta, popř. konferenční stolek s podstavcem vyrobeným z bloku motoru. Řidič bílého BMW řady 1 možná chtěl mít v domě příď svého oblíbeného vozu, i to se dělá. Jenže se mu nechtělo rozebírat auto ani dům, a také chtěl mít možnost se svým vozem kdykoliv vycouvat a jezdit.
Rozhodl se pro poněkud svérázné řešení - vjet do zdi domu takovým způsobem, že přídí prorazí zeď. Pro úpravu svého domu v britském Banbury si vybral pondělní pozdní dopoledne. Problém byl, že se netrefil do vlastního domu, nýbrž do zdi továrny, která stojí poblíž.
Dobře, teď vážně - z odstavců výše je pravdivé jen místo - Banbury. Jinak se díváme na dopravní nehodu, ovšem nazvat ji obyčejnou by bylo velmi nepřesné. Vůz do zdi „zaparkoval” tak úhledně, že na první pohled vypadá jako zamýšlená součást stavby, alespoň zvenčí. Na ten druhý si všimnete airbagů a různého poškození vozu. A ani uvnitř to není taková nádhera.
Jak k nehodě došlo, nemáme tušení, víme jen, že řidič vozu byl odvezen do nemocnice se zraněními, která ale neohrožovala jeho život, a jeden dělník továrny byl ošetřen na místě. Jinak se nikomu nic nestalo. Zajímavé je, že auto vypadá téměř nepoškozeně, alespoň s ohledem na to, že projelo zdí. Jeho oprava tak pravděpodobně nebude náročná, stejně jako půjde lehce dostavět probouranou zeď.
V každém případě, máte-li zájem mít v pokoji kousek auta, bude lepší ho rozebrat a nanosit dovnitř dveřmi. Tahle metoda není příliš bezpečná ani efektivní. A kdo by chtěl mít v domě vystavenou příď vozu s poškozením po nehodě, že?



Cíl byl přibližně takový...


...skutečné provedení nicméně kulhalo
Zdroje: Carscoops, [ Funda]
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
U této čerpací stanice šlo koupit litr paliva za 0,24 Kč, lidé ji vzali útokem i s kanystry
včera
Miliardáři s Bugatti dávajícími 0-500 km/h za 20 sekund si dali dostaveníčko na okruhu F1, můžeme jen závidět
11.3.2026
Nová specialita geniálního konstruktéra ef-jedniček je tak rychlá, že na okruhu překonává o parník i závodní vozy
10.3.2026
Nové na MotoForum.cz
Nejnovější články
Podívejte se, jak dopadlo Lamborghini, které si v autopůjčovně odkroutilo 85 tisíc km v rukou bezpočtu lidí
včera
K mání je ještě krásně zachovalý poslední ostrý kombík s motorem V8 a ručním řazením, nic takového už se nevrátí
včera
Elektrický experiment VW stihl po přidání spalovacího motoru další odklad. Než ho dokončí, elektrickou verzi nemusí chtít už nikdo
včera
Značka, která i u nás mohutně boduje se svým Range Roverem z Temu, zašla ještě dál. Začíná prodávat Mercedes GLS z Temu
včera
Batterygate? Mercedes lhal zákazníkům o tom, jaké baterky montuje do svých elektromobilů, dostal pokutu 160 milionů
včera
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva
