Ruská oligarchie se nevešla do jedné ulice města, srazilo se hned 5 exkluzivních aut

Na světě není mnoho míst, kde by se mohly při jedné nehodě srazit auta Bentley, Porsche, Range Roveru a BMW. Rostov na Donu evidentně patří mezi ně.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Ruská oligarchie se nevešla do jedné ulice města, srazilo se hned 5 exkluzivních aut

23.1.2020 | Mirek Mazal

Ruská oligarchie se nevešla do jedné ulice města, srazilo se hned 5 exkluzivních aut

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Na světě není mnoho míst, kde by se mohly při jedné nehodě srazit auta Bentley, Porsche, Range Roveru a BMW. Rostov na Donu evidentně patří mezi ně.

Včera došlo v Rostově na Donu k neplánovaně blízkému setkání tamní smetánky. Řidiči několika výjimečných vozů se nevešli na jednu ulici, kde zásluhou hromadné nehody vytvořili neprůjezdný špunt v hodnotě mnoha milionů korun.

Vzhledem k paletě rozbitých modelů by se mohlo jednat o nepovedenou poradu bohatých oligarchů. Vláček nabouraných aut vytvořily BMW X6, Porsche Cayenne, Bentley Continental GT, Toyota Land Cruiser 200, Range Rover Velar a k nim se nachomýtly obyčejnější Lifan X50 a Kia Rio.

Jen mladá žena z Ria (tedy z oné Kie, byla pasažérkou taxíku) musela být na místě ošetřena záchrannou službou, zbytek účastníků vyvázl z karambolu bez následků zdravý. Většinou se jednalo o ohnuté plechy, ale skladba pomačkaných aut na internetu zaujala.

Komentáře na sociálních sítích jsou vtipné, nejnápaditější příspěvek označil hromadnou srážku za „nejdražší nehodou v historii města“. Příliš těsný sjezd nevšedních automobilů by tomu napovídal, hlavním iniciátorem se podle policie stal 22letý řidič BMW, který nevěnoval dostatek pozornosti řízení.


Ruská oligarchie se nevešla do jedné ulice města, srazilo se hned 5 exkluzivních aut - 1 - Hromadna nehoda v Rostove na Donu 01Ruská oligarchie se nevešla do jedné ulice města, srazilo se hned 5 exkluzivních aut - 2 - Hromadna nehoda v Rostove na Donu 02Ruská oligarchie se nevešla do jedné ulice města, srazilo se hned 5 exkluzivních aut - 3 - Hromadna nehoda v Rostove na Donu 03Ruská oligarchie se nevešla do jedné ulice města, srazilo se hned 5 exkluzivních aut - 4 - Hromadna nehoda v Rostove na Donu 04Ruská oligarchie se nevešla do jedné ulice města, srazilo se hned 5 exkluzivních aut - 5 - Hromadna nehoda v Rostove na Donu 05Ruská oligarchie se nevešla do jedné ulice města, srazilo se hned 5 exkluzivních aut - 6 - Hromadna nehoda v Rostove na Donu 06Ruská oligarchie se nevešla do jedné ulice města, srazilo se hned 5 exkluzivních aut - 7 - Hromadna nehoda v Rostove na Donu 07Ruská oligarchie se nevešla do jedné ulice města, srazilo se hned 5 exkluzivních aut - 8 - Hromadna nehoda v Rostove na Donu 08Ruská oligarchie se nevešla do jedné ulice města, srazilo se hned 5 exkluzivních aut - 9 - Hromadna nehoda v Rostove na Donu 09Ruská oligarchie se nevešla do jedné ulice města, srazilo se hned 5 exkluzivních aut - 10 - Hromadna nehoda v Rostove na Donu 10Ruská oligarchie se nevešla do jedné ulice města, srazilo se hned 5 exkluzivních aut - 11 - Hromadna nehoda v Rostove na Donu 11
Ruská nehoda pobavila složením účastníků, taková auta se na mnoha místech světa v jediném karambolu hned tak nepotkají

Zdroj: Ростов Главный — новости Ростова-на-Дону@VKontakte

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše