Slavný fotbalista ukázal svou sbírku aut, pouťovými barvami marně hledá rovného

Vydělává kolem 6 milionů Kč týdně, a tak opravdu nemusí dvakrát přemýšlet nad tím, zda si to či ono auto může dovolit. A dvakrát nepřemýšlí ani nad tím, zda mu dopřát šílené zbarvení.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Slavný fotbalista ukázal svou sbírku aut, pouťovými barvami marně hledá rovného

25.8.2020 | Petr Prokopec

Slavný fotbalista ukázal svou sbírku aut, pouťovými barvami marně hledá rovného

/

Foto: Pierre-Emerick Aubameyang@Instagram

Vydělává kolem 6 milionů Kč týdně, a tak opravdu nemusí dvakrát přemýšlet nad tím, zda si to či ono auto může dovolit. A dvakrát nepřemýšlí ani nad tím, zda mu dopřát šílené zbarvení.

Pokud fandíte fotbalu, jméno francouzského hráče Pierra-Emericka Aubameyanga vám jistě nebude neznámé. Kapitán Arsenalu se ale zjevně nechce zapsat jen do myslí fanoušků kopané, ale i do myslí fanoušků aut. Jen je otázkou, zda v dobrém či špatném slova smyslu. Aubameyang je totiž stejně jako mnozí další úspěšní hráči milovníkem sportovních a luxusních aut, která přizpůsobuje svému vkusu. V minulosti tak již proslul tím, že své Ferrari LaFerrari nechal potáhnout chromovou fólií, nyní se ale rozhodl zajít ještě dál.

Aubameyang totiž stejně jako třeba Lewis Hamilton podporuje boj proti rasismu, a tak se rozhodl nechat tento vůz potáhnout duhovou fólií na znamení diverzity. Stejně pak skončilo i jeho Lamborghini Huracán Spyder. Zajímavé přitom je, že v podobném stylu byl vyveden i Aventador, který Aubameyang rovněž vlastní. Ten ovšem nyní zdobí zlatá fólie, tak jako další dva exempláře modelu Urus, jež rovněž patří do fotbalistovi sbírky.

„Jsem takový, jaký jsem, a pokud to ostatní neskousnou, je mi to jedno. Jak se říká, žijete pouze jednou. Je důležité vědět, odkud pocházíte a kde máte kořeny, vše ostatní je velký bonus,“ říká fotbalista, který si je evidentně vědom toho, že jeho životní styl i úpravy aut jsou mnohým proti srsti. Hlavu si s tím ale stejně zjevně příliš neláme. Místo toho dodává, že svůj životní styl si užívá a nehodlá jej měnit. Možná ho ale bude muset praktikovat jinde, neboť Arsenal mu zatím nenabídl prodloužení smlouvy.

Na buben nicméně Aubameayng přijde jen stěží. Jeho jmění se odhaduje na více než 660 milionů korun, přičemž ona sbírka aut dále zahrnuje třeba Range Rover Sport v úpravě Mansory, Porsche Panamera Turbo poladěné TechArtem, Bentley Bentayga, Audi R8 V10 nebo Aston Martin DB9 Volante. Mimo to byl ovšem fotbalista také spatřen za volantem Volkswagenu Beetle Cabriolet, který je zřejmě jeho nejlevnějším vozem - tím se na sociálních sítích zatím nepochlubil.


Slavný fotbalista ukázal svou sbírku aut, pouťovými barvami marně hledá rovného - 1 - Pierre-Emerick Aubameyang 01Slavný fotbalista ukázal svou sbírku aut, pouťovými barvami marně hledá rovného - 2 - Pierre-Emerick Aubameyang 02Slavný fotbalista ukázal svou sbírku aut, pouťovými barvami marně hledá rovného - 3 - Pierre-Emerick Aubameyang 03Slavný fotbalista ukázal svou sbírku aut, pouťovými barvami marně hledá rovného - 4 - Pierre-Emerick Aubameyang 04Slavný fotbalista ukázal svou sbírku aut, pouťovými barvami marně hledá rovného - 5 - Pierre-Emerick Aubameyang 05
Pierre-Emerick Aubameyang má sice dobrý vkus na auta, ovšem již poněkud zvláštní, co se dalších úprav týče. Je ovšem jen věcí jeho gusta, co s nimi provede. Foto: Pierre-Emerick Aubameyang@Instagram

Zdroj: Pierre-Emerick Aubameyang@Instagram

Petr Prokopec