Slavný rapper si k Vánocům nadělil nové Bugatti, videa s ním zase rychle stáhl

Američtí rappeři a chlubení se novými auty, to k sobě jde skoro jako české Vánoce a déšť s bahnem. Přesto si v tomto případě 50 Cent svá videa z Instagramu zase rychle stáhl.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Slavný rapper si k Vánocům nadělil nové Bugatti, videa s ním zase rychle stáhl

28.12.2019 | Petr Miler

Slavný rapper si k Vánocům nadělil nové Bugatti, videa s ním zase rychle stáhl

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Američtí rappeři a chlubení se novými auty, to k sobě jde skoro jako české Vánoce a déšť s bahnem. Přesto si v tomto případě 50 Cent svá videa z Instagramu zase rychle stáhl.

Curtis James Jackson, známý spíše pod pseudonymem 50 Cent, je slavný americký rapper, který mimo jiné proslul svým neskromným životním stylem. Podle svého vlastního svědectví u soudu roky utrácel přes 2 miliony korun měsíčně, aby si udržel patřičnou úroveň. S majetkem odhadovaným na více jak 1 miliardu korun si to mohl dovolit a zdál se být zajištěný do konce života, jenže tak jednoduchý osud jej nakonec nestihl.

Navzdory svému nepopiratelnému hudebnímu talentu se za svůj život dostal do řady obchodních i osobních sporů, které jej stály stamiliony korun a nakonec jej donutily v roce 2015 vyhlásit osobní bankrot. Vždy ale panovaly pochybnosti o tom, jak moc špatně na tom 50 Cent ve skutečnosti je a letos o Vánocích pod kotlem těchto spekulací sám přitopil.

Na svém vlastním Instagramu zveřejnil dvojici videí, na nichž se ve zjevně lehce podroušeném stavu chlubí koupí nového Bugatti Chiron. Auto je to pěkné, o tom žádná, v černo-modré specifikaci má daleko k čemukoli byť jen náznakem tuctovému. Jenže chlubit se v jeho pozici autem za desítky milionů korun, jakkoli od vyhlášení jeho bankrotu uplynul již nějaký čas, není dvakrát moudré.

Obě videa tak s menším odstupem času zase stáhl, na screenshotech níže se ale můžete podívat, jak jeho Chiron vypadá. Samozřejmě je otázkou, komu formálně patří, s ohledem na zmíněné spekulace ale celkem nepochybujeme o tom, že je fakticky jeho a přes vyhlášený bankrot si dokázal nechat bokem dost peněz na to, aby dál mohl žít tak, jako dříve.


Slavný rapper si k Vánocům nadělil nové Bugatti, videa s ním zase rychle stáhl - 1 - Bugatti Chiron 2020 50 Cent video 01Slavný rapper si k Vánocům nadělil nové Bugatti, videa s ním zase rychle stáhl - 2 - Bugatti Chiron 2020 50 Cent video 02Slavný rapper si k Vánocům nadělil nové Bugatti, videa s ním zase rychle stáhl - 3 - Bugatti Chiron 2020 50 Cent video 03Slavný rapper si k Vánocům nadělil nové Bugatti, videa s ním zase rychle stáhl - 4 - Bugatti Chiron 2020 50 Cent video 04Slavný rapper si k Vánocům nadělil nové Bugatti, videa s ním zase rychle stáhl - 5 - Bugatti Chiron 2020 50 Cent video 05Slavný rapper si k Vánocům nadělil nové Bugatti, videa s ním zase rychle stáhl - 6 - Bugatti Chiron 2020 50 Cent video 06Slavný rapper si k Vánocům nadělil nové Bugatti, videa s ním zase rychle stáhl - 7 - Bugatti Chiron 2020 50 Cent video 07Slavný rapper si k Vánocům nadělil nové Bugatti, videa s ním zase rychle stáhl - 8 - Bugatti Chiron 2020 50 Cent video 08
Videa s novým Chironem 50 Centa už na jeho Instagramu nenajdete, interent ale má paměť

Zdroj: 50 Cent@Instagram

Petr Miler

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše