Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Tesla Model 3 přistižena na silnici, vypadá ale pořád jako koncept (video)
21.6.2016 | Marek Bednář | Přidat příspěvek
Model 3 možná nepřijde na trh včas, ale automobilka Tesla na něm samozřejmě pracuje. Lze ho tedy potkat i v provozu, tentokrát v matně černém laku.
Můžeme mít pochybnosti o tom, že Tesla stihne odstartovat výrobu Model 3 v plánovaném termínu na konci roku 2017. Nelze ovšem říci, že by se nesnažila, jak dokládá i spatřený testovací prototyp v matném černém laku a s černými koly. Byl natočen na video na silnici v kalifornském Palo Altu.
Dovednosti kameramana mají daleko ke špičce, už proto, že natáčí video na výšku, nikoliv na šířku. Přesto se ale můžeme na prototyp Modelu 3 podívat docela dobře - a zejména v provozu, což není zas tak běžná věc. Vidíme také, že se design zevnějšku ani kabiny od představení prototypu zřejmě vůbec nezměnil.
Je tedy otázkou, co Tesla vůbec s takovým vozem v provozu dělá. Koncepty bývají obvykle jen koncepty a i jsou někdy pojízdné, v dalších vývojových fázích už ničemu neslouží. U Tesly je ale všechno trochu jinak, takže i toto může být jen projevem specifického přístupu kalifornského výrobce.
Všimněme si také dvou Modelů S před a za Modelem 3. Nevíme, jestli to je doprovod pro případ, že by se s Modelem 3 něco stalo, jestli to není náhoda nebo jestli nejde o shromáždivší se dvojici příznivců Tesly, kteří si chystanou novinku chtěli prohlédnou. Tak či onak ale toto du působí trochu jako ochranka...




Tesla Model 3 už testuje v provozu
Zdroj: Electrek
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Dražba cenných aut slavné aukční firmy se proměnila v demoliční derby poté, co jednomu z jejích řidičů „ujela noha”
před hodinou
Nástupce tragicky zesnulého Kena Blocka se pochlubil novou brutalitou točící 9 500 otáček i s turbem, natočil s ním další Gymkhanu
včera
Srovnání hned tří moderních Porsche bez turba vám zapěje fascinující „vosí árii”, chybu neuděláte ani s jedním z nich
4.11.2025
Nové na MotoForum.cz
- GP Portugalska: Všechno je připraveno pro Pedra Acostu včera 17:04
- V Moto2 je rozdíl mezi lídrem a druhým pouhých 9 bodů včera 16:00
- Grand Prix se vrací do Evropy 4.11.2025
- Joe Roberts mimo hru v Portimãu a Valencii, Xabi Zurutuza jako náhrada 4.11.2025
- Miguel Oliveira: Poslední domácí závod v MotoGP? 3.11.2025
Nejčtenější články
Firma začala v roce 2025 nabízet brutální motor 9,4 V8, prodává ho dokonce i ve verzi s turbem
6.10.2025
Automobilka sebrala novinářům auto půjčené na dlouhodobý test během servisu, už ho neviděli. Teď konečně zjistili, co se s ním stalo
6.10.2025
Věrnost zákazníků automobilovým značkám dál klesá, je to hlavně chyba automobilek samotných
6.10.2025
Němci varují před čínským obutím nového VW Tiguan, dostává ho z továrny. Dealer musel stesky nad ním smazat
6.10.2025
Naše auta vydrží totéž co Toyoty, říká šéf automobilky, která letos už 110krát svolala defektní vozy do servisů
6.10.2025
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva
