Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování

Nejsme si jisti, jestli si i tuhle špionáž Škoda přála medializovat. Nejnovější fotky totiž ukazují vnitřek Rapidu tak, jak jej v Boleslavi stvořili.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování

24.5.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nejsme si jisti, jestli si i tuhle špionáž Škoda přála medializovat. Nejnovější fotky totiž ukazují vnitřek Rapidu tak, jak jej v Boleslavi stvořili.

Kdo s čím zachází, tím také schází, chce se nám říci. Nejen při odhalení prvních oficiálních fotek jsme zmiňovali, že skodovka nechala týdny prohánět po českých silnicích prototypy Rapidu, aby získala trochu pozornosti a vlastně nic neukázala. I z oněch upoutávek je zřejmé, že ono drobné maskování stále měnilo vzhled vozu k nepoznání a dané fotky nepřinášely z hlediska odhalení konečného vzhledu prakticky nic.

Naposledy, tentokrát pro světová média Rapid zapózoval na Severní smyčce německého Nürburgringu (nebo si snad někdo myslí, že ho tam Škoda vážně testuje?), a tak se světem rychle rozšířily záběry červeného a stříbného vozu, znovu chytře maskovaného. Jenže v nestřeženém okamžiku se podařilo nafotit oi vnitřek auta a máme pocit, že tohle už Škoda chtít nemohla.

Tato sada fotek, kterou světu jako první ukázali světu kolegové z italského Autoblogu, totiž obsahuje i záběr vnitřku, který postrádá jakékoli podstatné maskování. Zakryt je pouze znak Škody, odstraněno je možná pár okrasných prvků, jinak ale nevidíme nic, co by měnilo podstatu uspořádání vnitřku a oddalovalo jej od vzhledu, který budeme moci spatřit již při červnové virtuální premiéře.

Výsledek ovšem zcela odpovídá očekávání - interiér Rapidu je prakticky stejný jako u konceptu Mission L a ještě více jako u nového Seatu Toledo, odmyslet si je třeba jediné - výbavu a trochu zkrášlujících prvků.

Je to další cenný dílek do skládačky, kterou nám Škoda v plné kráse ukáže už za necelý měsíc. Je stále více zřejmé, že Mission L a sériový Rapid budou prakticky jedno a to samé, akorát s drobnými úpravami. Je to špatně? Asi ne, žádný novější, dramatičtější design jsme si od automobilky ani přát nemohli.

Níže přikládáme jeden z pořízených záběrů, kompletní galerii posledních „spy photos” si můžete prohédnout na Autoblog.it.


Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování - 1 - Skoda Rapid 2012 EU interier Spy Autoblog_it
Interiér nového Rapidu už nás nepřekvapí

Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování - 2 - Seat Toledo zive dalsi 01Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování - 3 - Seat Toledo zive dalsi 04Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování - 4 - Seat Toledo zive dalsi 06Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování - 5 - Seat Toledo zive dalsi 05Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování - 6 - Seat Toledo zive dalsi 07Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování - 7 - Seat Toledo zive dalsi 08
Uvnitř nového Toleda najdeme prakticky ten samý

Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování - 8 - Skoda Mission L zive 23Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování - 9 - Skoda Mission L zive 24Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování - 10 - Skoda Mission L zive 25Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování - 11 - Skoda Mission L zive 28Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování - 12 - Skoda Mission L zive 29Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování - 13 - Skoda Mission L zive Bologna 10Škoda Rapid: interiér evropské verze nafocen bez maskování - 14 - Skoda Mission L zive Bologna 12
A ani vnitřek Mission L nebyl výrazně jiný, jakkoli světlá barva mate

Zdroj: Autoblog.it

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše