BMW Driving Experience: s pneumatikami Bridgestone

Největší výrobce pneumatik a pryže na světě byl již pošesté v řadě vybrán jako exkluzivní dodavatel pneumatik pro BMW Driving Experience.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tiskové zprávy

BMW Driving Experience: s pneumatikami Bridgestone

8.5.2014 | tisková zpráva

BMW Driving Experience: s pneumatikami Bridgestone

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Největší výrobce pneumatik a pryže na světě byl již pošesté v řadě vybrán jako exkluzivní dodavatel pneumatik pro BMW Driving Experience.

Všechny vozy BMW, používané v rámci akcí BMW Driving Experience, jezdí na pneumatikách Bridgestone, přičemž účastníci letošních kurzů programu BMW Driving Experience budou mít také příležitost usednout za volant nového vysokovýkonného kupé BMW M4 a nového revolučního kompaktního elektromobilu BMW i3. Letošní edice specializovaných řidičských kurzů se opět zaměřuje na zlepšování dovedností jednotlivých řidičů, zvyšování bezpečnosti jízdy a výcvik techniky sportovní jízdy.

Specializované kurzy předchozích ročníků programu BMW Driving Experience absolvovalo více než 50 000 motoristů z celé Evropy. Rozmanitá nabídka zahrnuje kurzy bezpečné jízdy, výcvik jízdy na sněhu a ledu, jakož i školu závodního a profesionálního řízení. Nabízeny jsou rovněž akce BMW M Experience, cestovatelské výpravy a na míru střižené zážitkové akce pro řidiče. Pneumatiky Bridgestone jsou dokonale přizpůsobeny potřebám tréninkových programů, které testují dovednosti řidičů v různých podmínkách, protože umožňují řidičům objevovat a posouvat své limity bezpečně a s naprostou jistotou.

Zcela jiná káva je jízda s elektromobilem i3, který je obut do úzkých sedmnáctipalcových pneumatik Bridgestone Ecopia EP500 s technologií „ologic“, která byla vyvinuta exkluzivně pro elektromobil BMW i3. Aerodynamická pneumatika „ologic“ stanovuje nová měřítka energetické účinnosti a lehké konstrukce bez kompromisů v oblastech bezpečnosti a přilnavosti na mokru.


BMW Driving Experience: s pneumatikami Bridgestone - 1 - BMW Driving Experience BMW Driving Experience1BMW Driving Experience: s pneumatikami Bridgestone - 2 - BMW Driving Experience BMW Driving Experience2BMW Driving Experience: s pneumatikami Bridgestone - 3 - BMW Driving Experience BMW Driving Experience4
BMW Driving Experience bude dále spojen s pneumatikami značky Bridgestone

tisková zpráva

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.