Home > Rubriky a sekce > Zajímavosti > Článek
Bývalé německé miss zabavila auto zvláštní jednotka policie pro boj proti pozérům
30.3.2019 | Mirek Mazal
Od královny krásy se sice tak trochu očekává, že bude pozér, němečtí policisté ale pro její styl pochopení neměli. Dáma, ze které se v mezičase stala boxerská šampionka, ovšem nechce dát kůži lacino.
Bývalá královna krásy Šlesvicka-Holštýnska, Alicia Melina Kummer, se dnes už nevěnuje ničemu, co by připomínalo kariéru modelky. Ve svých třiceti letech se profesionálně ohání pěstmi v boxerském ringu a svého někdejšího dívčího šarmu zřejmě i proto poněkud vyrostla. Výměna přehlídkových mol za improvizované bojiště je podobně kontroverzní jako její soukromý automobil, který měl překročil povolenou mez tolerance zbytku společnosti.
Ostře růžové Audi R8 s divokým polepem nebylo k přehlédnutí ani k přeslechnutí. Kýčovitě vyhlížející automobil doplněný růžovými lemy disků kol schválně budil pozornost kolemjdoucích a všimli si jej i policisté. Hamburská speciální jednotka pověřená bojem proti tzv. automobilovým pozérům (Soko Autoposer) zasáhla a miss ročníku 2013/2014 musela domů vlakem.
Problémem se nestala šílená barevná kombinace, vadily hlasité výfuky vybavené dálkově ovládanou klapkou. Němci jsou hákliví na podobné řidiče a tvrdě proti nim vystupují. Nekompromisní jednání zažila blondýna s ostrými pěstmi, které ji zbyly pouze na vyfotografování selfie při odtahu milovaného auta.
Rázná sportovkyně se ovšem nenechala hned tak zahanbit a proti zákroku se ohradila. Výfukové potrubí má údajně homologaci TÜV a je řádně zapsáno v technickém průkazu vozu. Námitky si může nechat pro pozdější obhajobě, zatím Audi neprošlo přes provedený test hlučnosti a vůz byl zabaven policisty. „Auto je nyní technicky prověřováno,“ dodal policejní mluvčí Rene Schönhardt.




























Audi R8 se svojí majitelkou. S ohledem na její styl není divu, že si na něj nechala dodělat hlasité výfuky, které na auto upozorňovaly hlasitějším projevem - německá policie říká, že příliš hlasitým
Zdroj: Bild, alicia_melina.de@Instagram
Bleskovky
Marnost: Porsche se chlubí „rekordem” elektromobilu z okruhu, na kterém dostal 5sekundový „kouř” od o 2,5 milionu levnějšího spalovacího auta
včeraČínský elektromobil prodávaný i v Evropě se při nehodě rozpůlil, jeho baterie začala hořet opodál
16.6.2025„Není mezera, do které bych se nevešel.” Řidič natočil, jak se dá proplétat dopravní zácpou, klaustrofobiky z toho trefí
15.6.2025
Nové na MotoForum.cz
- Časový program Grand Prix Itálie v Mugellu včera 17:16
- Na Pannonia Ringu pokračovalo MS Side 16.6.2025
- Indian Rider Fest: 19.-22. 6. 2025 Lipno nad Vltavou 16.6.2025
- V Misanu zemřel traťový komisař na infarkt 15.6.2025
- Toprakův misanský hattrick 15.6.2025
Nejčtenější články
Řidiči Mercedesu ve 230 km/h na okruhu selhaly brzdy, rozmáznul se o bariéru jako opilý komár
20.5.2025Sázka na elektromobily je „slepá ulička”, říká už zcela otevřeně šéf BMW. To to trvalo
20.5.2025Novátorská Corvette E-Ray v evropské verzi si střihla přízemní let po Autobahnu, na 250 km/h je jako nic
20.5.2025Nový Renault 5 je další obézní vepřík, který vypadá dobře jen na fotkách, působí jako karikatura originálu
20.5.2025Fandové hledají cesty, jak snížit ukrutnou hmotnost nového BMW M5. A nachází je, Mnichov to ale zjevně nezajímá
20.5.2025
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva