Clarkson oznámil, že nová show se už začne natáčet, stará žije dál

(+ video) Jezzův pořad na Amazon Prime TV má nemalý rozpočet, premiéru pak bude mít za déle než rok. První klapka však již padne velmi brzy.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Clarkson oznámil, že nová show se už začne natáčet, stará žije dál

25.9.2015 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Clarkson oznámil, že nová show se už začne natáčet, stará žije dál

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

(+ video) Jezzův pořad na Amazon Prime TV má nemalý rozpočet, premiéru pak bude mít za déle než rok. První klapka však již padne velmi brzy.

O nové show Jeremyho Clarksona již bylo řečeno mnohé. Víme kupříkladu, že jedna epizoda počítá s náklady ve výši sedmi milionů dolarů (cca 171 milionů korun), což je vyšší rozpočet než u jednoho dílu dnes zjevně nejpopulárnějšího seriálu Hra o trůny. První sezóna se přitom premiérově začne na Amazon Prime TV vysílat na podzim příštího roku, tedy déle než za rok. Podle zákulisní šeptandy se pořad má jmenovat Gear Knobs, přičemž každá epizoda zabere přibližně hodinu.

Mimo to víme rovněž tolik, že o scénář každého dílu se stejně jako v případě Top Gearu postará Clarkson se svým dlouholetým kamarádem Andy Wilmanem, který tak jako dříve bude opětovně zastávat post výkonného producenta. Jak se přitom aktuálně zdá, minimálně základní osnova a první díly jsou již načrtnuty, neboť Jezza na svém účtu na Twitteru ohlásil, že natáčení začne v řádu několika týdnů. Tedy o s ohledem na datum premiéry dříve, než jsme čekali.

Dále Clarkson dodal, že on, Wilman a Richard Hammond jsou již připraveni, čeká se ovšem na Jamese Maye, který má zřejmě ještě jiné aktivity. Nicméně u první klapky již budou přítomni naprosto všichni. Momentálně je tedy zjevně jedinou neznámou náplň nové show, i když se dá předpokládat, že chybět v ní nebudou nejdražší supersporty světa, břitký a politicky nekorektní humor a nejspíše i blok novinek.

Na další informace je třeba vyčkat oněch pár týdnů, neboť se dá předpokládat, že jakmile začne natáčení, dorazí první záběry od špionážních fotografů. Práce moderátorské trojice bude totiž pod řádným drobnohledem. To samé se ostatně dá prohlásit o Top Gearu, jehož třiadvacátá sezóna by se měla začít filmovat od začátku příštího roku.

Momentálně je přitom otázkou, zda Chris Evans bude pokračovat přesně v Clarksonových šlépějích, či zda vnese do pořadu něco nového. Minimálně v rámci záběrů ovšem nějaké novinky očekávat můžeme, jak nám dokazuje nové video se Stigem. To je totiž zpracováno 360° kameru, díky níž si jízdu Mercedesu SLS AMG můžeme vychutnat opravdu z moha úhlů...


Clarkson oznámil, že nová show se už začne natáčet, stará žije dál - 1 - Jeremy Clarkson Twitter 01Clarkson oznámil, že nová show se už začne natáčet, stará žije dál - 2 - Jeremy Clarkson Twitter 02Clarkson oznámil, že nová show se už začne natáčet, stará žije dál - 3 - Jeremy Clarkson Twitter 03
Clarkson oznámil na svém účtu na Twitteru, že natáčení nového pořadu začne již velmi brzy

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše