Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu

Když někdo hledá seznámení na internetu, musí se nutně zprvu orientovat pomocí povrchních signálů a používané auto je jedním z nich. Při vlastnictví některých vozů tak existuje dramaticky vyšší šance si někoho najít.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu

26.5.2019 | Mirek Mazal

Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Když někdo hledá seznámení na internetu, musí se nutně zprvu orientovat pomocí povrchních signálů a používané auto je jedním z nich. Při vlastnictví některých vozů tak existuje dramaticky vyšší šance si někoho najít.

Sice se dnes říká, že auta pro mladé pozbývají významu, chování lidí na internetové seznamce Zoosk ale naznačuje něco jiného. Má-li někdo ve své profilové fotce libovolný vůz, o 165 % roste počet obdržených zpráv. Nejvyšší popularitu v tomto ohledu přinášejí obrázky Jeepu. Stačí se nechat vyfotit se stylovým off-roadem a v průměru lze očekávat téměř 2,5x více zpráv než kdyby na fotce žádné auto nebylo.

Dalším magnetem je BMW, kde je nárůst počtu zpráv 149 %. Američané dobře reagují na uživatele zmiňující častěji prémiové automobilky jako BMW, Mercedes a Land Rover. Dobrou odezvu na seznamkách představují příspěvky týkající se Fordu, Nissanu a Subaru. Toyota zvyšuje zájem jen o 73 %.

Opravdu zajímavá čísla dále poukazují na SUV, ty mohou za 61% zvýšení zájmu uživatelů, což je o dost lepší než 42% narůst u sedanů a 41% zvětšení popularity zásluhou pick-upů. Odborné pátrání po spojitostech jistě zklamalo majitele hatchbacků, protože zobrazení jejich auta v profilovém obrázku snižuje počet zpráv o 15 %.

Na oblibu mezi ostatními může mít vliv jen pouhá zmínka o automobilu. Pár informací týkající se kamionu stačilo na 48% zlepšení odezvy od dalších uživatelů hledajících novou lásku. Poněkud kontraproduktivně fungují komentáře k dodávkovým vozidlům, které mají dány za vinu pokles počtu příchozích zpráv o 72 %.

Pokud tedy hledáte štěstí na internetové seznamce, možná byste to taky mohli zkusit s nějakým autem. Ideálně takovým, které vám skutečně patří nebo jej alespoň můžete běžně používat. Pózování s cizím Ferrari jistě přitáhne pozornost, těžko vám pak ale někdo uvěří, že jste jej museli náhle prodat těsně před první schůzkou...


Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu - 1 - Jeep Grand Cherokee Trackhawk oficialni prvni 01Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu - 2 - Jeep Grand Cherokee Trackhawk oficialni prvni 02Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu - 3 - Jeep Grand Cherokee Trackhawk oficialni prvni 05Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu - 4 - Jeep Grand Cherokee Trackhawk oficialni prvni 09Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu - 5 - Jeep Grand Cherokee Trackhawk oficialni prvni 28Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu - 6 - Jeep Grand Cherokee Trackhawk oficialni prvni 27
Vlastnictví auta značky Jeep zvyšuje podle seznamky Zoosk šanci na to, že si vá někdo všimne

Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu - 7 - BMW 3 G20 2019 oficialni sada 41Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu - 8 - BMW 3 G20 2019 oficialni sada 39Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu - 9 - BMW 3 G20 2019 oficialni sada 49Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu - 10 - BMW 3 G20 2019 oficialni sada 50Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu - 11 - BMW 3 G20 2019 oficialni sada 53Seznamka zveřejnila, s jakými auty máte nejvyšší šanci potkat nového muže či ženu - 12 - BMW 3 G20 2019 oficialni sada 69
Vysokou šanci na seznámení dávají i vozy prémiových značek, jako je BMW

Zdroj: Askmen

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše