Někdo přes internet prodává celý interiér Bugatti Veyron. Stojí víc než většina aut

Prodej náhradních dílů na auta není na internetu ničím zvláštním. Nabídka celého nového vnitřku z jinak 11 let starého Bugatti ale zvláštní je, už kvůli tomu, kolik stojí.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Někdo přes internet prodává celý interiér Bugatti Veyron. Stojí víc než většina aut

25.4.2019 | Petr Miler

Někdo přes internet prodává celý interiér Bugatti Veyron. Stojí víc než většina aut

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Prodej náhradních dílů na auta není na internetu ničím zvláštním. Nabídka celého nového vnitřku z jinak 11 let starého Bugatti ale zvláštní je, už kvůli tomu, kolik stojí.

Za 3 442 823 Kč se dá koupit spousta skvělých aut. Za takové peníze nebude problém pořídit ojetá Ferrari nebo Lamborghini, nová Porsche, špičková BMW, nejlepší Mercedesy nebo vrcholná Audi. A nebo si přesně za tyto peníze můžete koupit Bugatti. To by byla skvělá nabídka, kdyby ovšem nešlo jen o kus Bugatti, přesněji řečeno kus 11 let starého Bugatti, jeho interiér.

Věřte nebo ne, ale přesně taková věc se objevila v prodeji na eBay. Člověka hned napadne, že se tu nějaký zloděj pokouší zpeněžit svůj lup, realita je ale jiná. Jde o nabídku autorizovaného dealera značky Braman Motors z Miami, který v roce 2008 dodal jednomu ze svých zákazníků nový Veyron čalouněný světlou kůží. Klient ale po dodání vozu dospěl k názoru, že tmavý interiér bude nakonec lepší, a tak si jej u dealera nechal vyměnit. Proč ten původní zůstal u prodejce ležet ladem po dalších jedenáct let, není známo, ale stalo se to a až v tuto chvíli je na prodej.

Předmětem nabídky jsou veškeré viditelné interiérové díly, třebaže na fotkách jich vidíme jen část. Prodávající říká, že to je skvělá příležitost pro majitele Veyronu změnit odstín vnitřku svého vozu právě na světlý, nebo mu vrátit stav nového vozu. To je jistě realistický pohled na věc, trochu méně realistická se nám ale zdá cena - přes 3,4 milionu korun (jinak 149 000 amerických dolarů) jen za interiér je trochu moc i ve světě Bugatti, když celé auto koupíte „již” za cenu okolo 20 milionů korun. Je ale docela pravděpodobné, že lidé, kteří si kupují auta v hodnotě činžovních domů, uvažují o cenách věcí trochu jinak.

Po nabízeném interiéru ovšem nemusí sáhnout jen někdo ze současných majitelů Veyronu, můžete si jej koupit třeba právě vy. Pravda, nepoužitelný interiér z auta za takové peníze nezní zrovna jako výhodná koupě, ale pokud toužíte po Veyronu a nemáte na něj, je pořád lepší mít interiér z Veyronu než žádný Veyron. A nakonec to lze brát i jako jistou formu leasingu - interiér už budete mít, věci jako motor, převodovka, podvozek nebo karoserie se jistě dříve nebo později v prodeji také objeví.

Dobře, to už žertujeme, je ale na každý pád zajímavé vidět dnes nový interiér 11 let starého Veyronu rozebraný skoro na prvočástice. Špatně se na něj nedívá, za jeho cenu bychom ale přece jen raději sáhli po některém zkraje zmíněných aut...


Někdo přes internet prodává celý interiér Bugatti Veyron. Stojí víc než většina aut - 1 - Bugatti Veyron 2008 interier novy prodej 01Někdo přes internet prodává celý interiér Bugatti Veyron. Stojí víc než většina aut - 2 - Bugatti Veyron 2008 interier novy prodej 02Někdo přes internet prodává celý interiér Bugatti Veyron. Stojí víc než většina aut - 3 - Bugatti Veyron 2008 interier novy prodej 03Někdo přes internet prodává celý interiér Bugatti Veyron. Stojí víc než většina aut - 4 - Bugatti Veyron 2008 interier novy prodej 04Někdo přes internet prodává celý interiér Bugatti Veyron. Stojí víc než většina aut - 5 - Bugatti Veyron 2008 interier novy prodej 05Někdo přes internet prodává celý interiér Bugatti Veyron. Stojí víc než většina aut - 6 - Bugatti Veyron 2008 interier novy prodej 06Někdo přes internet prodává celý interiér Bugatti Veyron. Stojí víc než většina aut - 7 - Bugatti Veyron 2008 interier novy prodej 07Někdo přes internet prodává celý interiér Bugatti Veyron. Stojí víc než většina aut - 8 - Bugatti Veyron 2008 interier novy prodej 08Někdo přes internet prodává celý interiér Bugatti Veyron. Stojí víc než většina aut - 9 - Bugatti Veyron 2008 interier novy prodej 09Někdo přes internet prodává celý interiér Bugatti Veyron. Stojí víc než většina aut - 10 - Bugatti Veyron 2008 interier novy prodej 10
Nový interiér z Bugatti Veyron z roku 2008 se v prodeji jen tak nevidí. Tento k mání je a provází jej zajímavý příběh. A neméně zajímavá cena

Zdroj: eBay

Petr Miler

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše