Polák vyzkoušel novou Dacii Duster. A našel spoustu chyb, o kterých se nemluví

 | 149 příspěvků | 7.5.2018 Petr Prokopec
Reagovat

Nepřihlášený Sir CHerokee

To se dalo čekat, je to lo.. | 7.5.2018 15:55reagovat
avatar

To se dalo čekat, je to lowend. Výběhové zboží od Francouzů s puncem Rumunů. Pro východní trhy a zdá se i Čechy dobré.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Stefan Grigorescu

Léty prověřená technika, žád.. | 7.5.2018 16:19reagovat
avatar

Léty prověřená technika, žádné divoké experimenty. Takové je auto-dělník 21. století.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Surcuf

Reakce na: To se dalo čekat, je to lo.. | 7.5.2018 16:42reagovat
avatar

Rozhodně mne nikdo nemůže obvinit, že bych byl renaultofil....:-), ale tohle auto se velmi dobře prodává všude, dokonce i f Deutschlandu.............

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Rozhodně mne nikdo nemůže.. | 7.5.2018 17:00reagovat
avatar

Souhlas protože to tam mají jako použij a sešrotuj Ono se jim to ani nevplatí opravovat .

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Surcuf

Reakce na: Souhlas protože to tam maj.. | 7.5.2018 17:06reagovat
avatar

Stejně jako třeba Škodofky..............., tady půl míče nejsou pro běžně vydělávajícího Helmuta peníze..........

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Stejně jako třeba Škodofky.. | 7.5.2018 17:20reagovat
avatar

Škodofky se dají i cinknuté prodat na zpátkek Čechum oni jsou šikovní opraví Stočí tachoš a jestě se zajímavým ziskem prodají ..

Nepřihlášený Radis

Asi si koupí Malucha. | 7.5.2018 17:26reagovat
avatar

Asi si koupí Malucha.

Nepřihlášený picus

mě už stačily ty laciné pa.. | 7.5.2018 18:06reagovat
avatar

mě už stačily ty laciné papundekly z papíru když jsem nahlídl do kufry té mrdky

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Dominik Kuzma

každej den v autě šoupu se.. | 7.5.2018 18:08reagovat
avatar

každej den v autě šoupu sedačkou nejmíň hoďku ,tak to by mně taky vadil ten zvuk ,a plast,?tak to je fakt úlet když ostatní značky mají interiér v mahagonu , kůži a jiných echt materiálech ,já bych to rovnou sešrotoval ,co ty na to pšonku ?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Ani seneptej

Dacia není srovnatelné aut.. | 7.5.2018 18:16reagovat
avatar

Dacia není srovnatelné auto. Pokud tohle nebude stát 100k nemáme se o čem bavit. To radši 10 let starý bavorák než tohle nové pseudo auto.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

To je tady zase nablito. Z.. | 7.5.2018 19:39reagovat
avatar

To je tady zase nablito. Závist je špatná vlastnost, ale Dácii to stejně nevezme že je krásná a spolehlivá. Takže takto, Dácie je za dobré peníze, je spolehlivá a má dobré terénní vlastnosti. A ted do mě škodofilové.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Ota

Je to prostě nesympatický.. | 7.5.2018 19:39reagovat
avatar

Je to prostě nesympatický polák co sám neumí nic vytvořit a jen kritizuje! Dacii Dustera mám a jsem s ní nadmíru spokojený, má s vé mouchy ale vozy koncernu \Volkswagen jsou na tom mnohem hůř .

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Je to prostě nesympatický.. | 7.5.2018 20:03reagovat
avatar

Ten Polský chlapík !Otestoval! spousty mnohem mnohem lepších Aut ve kterých jen hrsta jezdila . Takže má s čím srovnávat

Ma přes 100000 odberatelů a Natočil přes 800 Videii

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jookee

To mě připadá situaci z au.. | 7.5.2018 20:04reagovat
avatar

To mě připadá situaci z autosalonu Dacia z roku 2016, kdy jsem si vybíral nové auto. Sedl jsem si do Dusteru a říkám prodejci "Pěkné, v nějaké vyšší výbavě to bude určitě zajímavé". - "To je nejvyšší výbava." odpověděl prodejce se znatelně pokleslým hlasem :)

Ale jinak Dacii fandím, v ceně jsou bezkonkurenční a vzhledem k 5leté záruce včetně servisu za pouhých 13 tisíc se vyplatí i kdybyste ji po záruce každý 6. rok shodili ze skály a koupili novou.

Nepřihlášený

Reakce na: Je to prostě nesympatický.. | 7.5.2018 20:14reagovat
avatar

Spolupracovník s práce obcházel autosalony a porovnával Dustera označil za lidový žebřinák Při průjezdu zatáčky měl navíc strach, že se převrátí . Ale co by jste za ty peníze chtěli . Nizká cena Nižší jízdní komfort. a nižší pasývní bezpečnost .

Dacia Duster (2018) Cheap but Really Safe Car?

https://www.youtube.com/watch?v=T14hPEBtBao

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Je to prostě nesympatický.. | 7.5.2018 20:18reagovat
avatar

2018 Skoda Karoq vs 2018 Dacia Duster (technical comparison)

https://www.youtube.com/watch?v=Us7pkaly75Q

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: 2018 Skoda Karoq vs 2018 D.. | 7.5.2018 20:19reagovat
avatar

Rozdíl mezi životem a .............

Nepřihlášený

Reakce na: To je tady zase nablito. Z.. | 7.5.2018 21:29reagovat
avatar

Nejvic si tu nablil ty ted co si napsal o tom hnusnym rumunskym krapu a pro tvou informaci škodovku nevlastnim.., dacia je uplny dno, srovnavat škodovku s dacii je urazkou skodovky.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Laser

Od levného auta těžko čeka.. | 7.5.2018 21:53reagovat
avatar

Od levného auta těžko čekat zázraky. Nic není zadarmo.

Nepřihlášený pepik

To jsou trochu liché posud.. | 7.5.2018 22:39reagovat
avatar

To jsou trochu liché posudky,pokud chcete dostupné auto na chalupu,chatu či do lesa a k vodě,tak není o čem přemýšlet.Kdo se chce prohánět po dálnici,koupí si asi jinou kategorii vozu.Ještě k té spotřebě,na 5,5l nafty jsem se za 8 let nedostal ani jednou!!!Mám najeto 170 000km a jsem docela spokojen.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: To je tady zase nablito. Z.. | 7.5.2018 22:53reagovat
avatar

Presne. Kdo chce rejpat,vzdy si neco najde. Ale v terenu je uzasna.

Nepřihlášený Honza

Novináři bohužel nemohou a.. | 7.5.2018 23:10reagovat
avatar

Novináři bohužel nemohou ani sdělit svůj názor, to by příště nedostala mediální skupina objednávku reklamy, tak se to svede alespoň na nějakého Poláka odněkaď z hospody. Duster je levný, ale jsou jím narvaný silnice i v západní části Německa, ne každý posílá manželku pro dítě do školky v Mercedesu GLK, i když i tací jsou.Duster je ještě relativně drahý, na to jak má velmi levné těsnění dveří. Nemá zadní područku, přitom pro indický trh ji má, ale tam platí za super luxusní auto, stejně jako Renault Duster v Jižní Americe.Má alespoň spolehlivý motor 1.6, ty tříválce v Evropě se dávno rozpadnou a tenhle motor se bude stále točit. Člověk může mít za ty peníze tři čtyři, spíš pět let starou Hondu CRV, která je kvalitativně třikrát jinde. Kouzlo je ale v té záruce, i na pěkně zachovalém autě se dá na pozáručním servisu vysypat pár desítek tisíc a o tom ten Duster je. Navíc drží cenu až nesmyslně dobře.

Nepřihlášený Tom

S Dustrem jsem projel celý.. | 7.5.2018 23:40reagovat
avatar

S Dustrem jsem projel celý Island - Škodovka by byla několikrát zatopená, chlap s Bavorákem si na ty cesty s brodama netroufnul. Za ty peníze není do terénu lepší SUV. Ty co tady něco blejou o hnusnym rumunskym krapu, nic o tomhle voze nevědí a rozhodně s ním nikdy nejeli v pořádným terénu (jestli vůbec někdy v něčem jeli :) )

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Honzax

No nevím, ale slyšel jsem,.. | 7.5.2018 23:48reagovat
avatar

No nevím, ale slyšel jsem, že to nemá ani pozinkovanou kastli, to by znamenalo, že za pár let z toho bude shnilá plechovka. Jinak souhlas, je to low end, za ty peníze službu udělá, ale nelze čekat zázraky a je třeba leccos překousnout, třeba jako u Logana - to je tak levné auto, že levněji bych ho neudělal ani v garáži. Já bych do toho nešel, ale nikomu to neberu - za ty prachy proč ne.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený a

Reakce na: S Dustrem jsem projel celý.. | 7.5.2018 23:50reagovat
avatar

Čech projel s Dusterem... Vtip je v tom, že jste s ním projel jednou a o dovolené.

Ale podívejte se, co si kupujou místní na ten terén. Toyoty, dřív Nissany, prostě pořádná terénní auta. Když jsem tam byl naposledy, Duster se ještě nevyráběl, ale s ním by si tam rozhodně natrvalo nevystačili. To není auto do pořádného terénu. Není to terénní auto. Je to osobák s vyšší světlou výškou. Hodí se tak třeba do lesa místo Jimnyho. I když tuhle jsem četl oficiální materiály výrobce a dost jsem se zasmál. Nová generace Dustera má konečně sklopná vnější zrcátka. No teda, to jsem si nemyslel, že takovou základní věc auto představené v roce 2010 nemělo! To by mě asi štvalo, kdybych někde v lese potřeboval natěsno projet mezi stromy a nemohl si sklopit zrcátko. Já nechápu, jak může někdo při konstrukci auta udělat takový přešlap.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Marex

Reakce na: To jsou trochu liché posud.. | 7.5.2018 23:50reagovat
avatar

Vzhledem k tomu, že mám rád u auta univerzálnost a ne, aby bylo dobré jenom pro něco, tak Duster bych si vybrat nemohl. Potřebuji jezdit nejen po městě, ale i okresky a také dálnice a také do hor na chatu za každého počasí a nebát se, že se to v zatáčce převrátí, takže jsem dal přednost staršímu Subaru s origo LPG, než novému Dusteru a maximální spokojenost. Kolega pořídil nového Dustera s 4x4 a při jízdě do zatáček, natož po dálnici s ním nadšený není vůbec, jedině v menším terénu před chatou si ho chválí. Dle jeho slov, podruhé už by ho nekoupil, tož tak.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený a

Reakce na: Čech projel s Dusterem..... | 8.5.2018 00:01reagovat
avatar

Ješte mě napadlo k tomu Islandu. Když si vzpomenu, jaký průtok a sílu proudu mají islandské řeky, a ty brody, to není jak když brodíte letní Nežárku někde nad splavem, ale haldy šutrů, někdy ostrá láva, tak teda bych asi musel být Chuck Norris, abych se nebál na silničních gumách a s konvenčním sáním jet na Islandu do vnitrozemí.

Nepřihlášený

Reakce na: každej den v autě šoupu se.. | 8.5.2018 05:57reagovat
avatar

Mám možnost porovnat dacii sandero a škodu rapid spacebag. Řekl bych že plasty v Sanderu jsou minimálně stejné ne li lepší posed do Sandera je lepší, je vyšší a v autě je víc místa kolem sebe i nad sebou. Kufr u Sandera je o chlup menší než u spacebagu,v tuto chvíli strácí název spacebag smysl.rozdil v jízdních vlastností nijaky velký nevidím, snad že možná v Sanderu jsou lepší.Cena?křáp rapid 400 tisíc.za tu cenu auto sandero 200 tisíc.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Alojs

A zase ta rezerva mimo kuf.. | 8.5.2018 06:16reagovat
avatar

A zase ta rezerva mimo kufr. kolikrat se stalo ze jsme menili kolo to za prve a za druhe kdyz tato vec nastane tak zpravidla s narvanym kufrem nepotrebnych veci za deste a jako bonus min na hodne rusne jednicce.

Tak ze vse vyhazet do prikopu vydolovat CISTOUCKOU rezervu vymenit kolo "ale" kam s tim zasranym kolem hodit do prikopu oplachnout - kde??

Tak ze to spinave kolo SUP DO KUFRU zase vse narovnat do stejneho kufru a za hodku odjizdime.A NEBO

prijdu ke kufru spustim rezervu z pod auta a je me jedno ze bude spinava kolo vymenim zase ho pod auto namontuju a ura po max 20min odjizdime veci v kufru ciste suche ....

Ale dnesni tend je mit rezervo v kufru ne pod autem - asi jsem trouba ale toto francouzke udelatko melo a ma jednu musku "nesmi zareznout" sroub ktery ma na starosti ono spusteni a opetne nasunuti pak nastava PRUSER jinak za me reseni na JEDNICKU!

A ted prosim diskutovat jen tem kteri uz kolo menili ne jen nejakemu "teoretikovi" A to nerikam ze dnes je rezerva jako zaklad tim je lepici sada.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Petr

Nemuzu spat, protoze jsem.. | 8.5.2018 06:25reagovat
avatar

Nemuzu spat, protoze jsem alkoholik a narkoman. A jeste ke vsemu jsem bohuzel obdaren dosti vysokou inteligenci. Vzdelani nemaje, mea culpa. Ale co jsou nekteri z vas, za disociacni asocialy a sociopaticke idioty, to je vazne neuveritelne!

Nepřihlášený xpert

Reakce na: A zase ta rezerva mimo kuf.. | 8.5.2018 06:38reagovat
avatar

u offroadu chapu motivaci, presto radsi manipulace s vecma a spinavy kolo do kufru (da se na to pripravit, vozim velkou tasku z ikea) nez se valet pod autem. situace 'zoufale plnej kufr + spinavy kolo' je mnohem min casta nez proste defekt kterej se s rezervou pod resi spatne. poznal jsem oboji a chci to v kufru

Nepřihlášený Petr Vabroušek

"Dacia Duster už se dostal.. | 8.5.2018 07:03reagovat
avatar

"Dacia Duster už se dostala do pozice modly svého druhu"

NE, nedostala.

Nepřihlášený Petr Vabroušek

Reakce na: To je tady zase nablito. Z.. | 8.5.2018 07:25reagovat
avatar

Závist?!?

Tady snad někdo někomu závidí jakoukoli Dácii?!?

Slovy klasika: tož to, kurva, ANI OMYLEM!

Jestli je Dacia (nebo jiné auto) "krásné" je čiste subjektivní, ale vsadím se s Vámi o cokoli že když dáte dohromady 100 lidí náhodně oslovených na ulici tak výraz krásný v souvislosti s Dusterem použije max. 10 z nich... :)

A spolehlivá? No, tohle tvrzení komentovat nebudu, žádna Dacia mi totiž nestojí za to, abych svůj čas marnil hledáním relevantních faktů které by jej potvrdili/vyvrátili.

Dacie jsou levná auta a tak je k nim nutno přistupovat, nulové charizma, nulová prestiž, nulová úroveň použitých materiálů, prostě třikrát nic :)

Ale člověka to někam doveze a než to za pár let prorezne skrz naskrz, tak to nějakou práci udělá.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Libor

Reakce na: Je to prostě nesympatický.. | 8.5.2018 07:31reagovat
avatar

Víš asi pěkný hov.o vw.,Dácii jen koupit hračkarně.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený dědek

nemám žádný důvod se zastáv.. | 8.5.2018 07:39reagovat
avatar

nemám žádný důvod se zastávat Dacie, nevlastním jí, nicméně znám poměrně dost lidí, kteří jí vlastní a jsou spokojení.

Ale zaujalo mě jak tenhle nesympatický Polák Dacii kritizuje, ukažte mi jediný polský výrobek jakýkoliv, který by se dal použít, já osobně bych si polský výrobek nekoupil.

No a k těm přemoudřelým kritikům obecně, 99,9% z nich v životě nic nedokázali, natožpak aby něco užitečného a použitelného sami vyrobili, kydat špínu jim ale jde.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený fela

Reakce na: Ten Polský chlapík !Otesto.. | 8.5.2018 07:51reagovat
avatar

To nič neznamená. "Expert" Pepa natočil tiež hodiny videí...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Petr

Zvasty majitelu dacii, kte.. | 8.5.2018 08:02reagovat
avatar

Zvasty majitelu dacii, kteri v diskuzich porad podsouvaj jaka je ta jejich dachcia dobry auto fakt nejde brat vazne, snazi se tim dokazat, ze nejsou na silnicich za trapaky, jak se na ne tak mnoho lidi diva s despektem nebo se jim vysmiva, chapu ze maj z toho mnozi komplex, tyhle auta maji specificky zakazniky.. kteri uvazuji trochu jinak a skrti musi sobe samotnemu i svetu obhajovat tu svou iluzi utvrzovat se v tom ze si za ty penize koupili dobry auto, hlavne, ze byla usetrena nejakou ta korunka.. ale to je jenom vase iluze, vas zpusob uvazovani.. navic Cesi no.. myslím, že dal uz to není potřeba rozebirat.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pepa

Reakce na: Závist?!? Tady snad někdo.. | 8.5.2018 08:06reagovat
avatar

Chtel sem nové auto abych se dostal pres víkend na chatu za 300 tis.dobrá volba líbilo se mi i mitsubishi asx je o 100 tis dražší bez tempomatu,škodovka je o 200 tis.dražší s trivalcem byli jsme na výlet v Praze po tankodromu zvaném dálnice bez problémů aniž bych trpěl na sedadlech je to mé první nové suv tak uvidím.

Nepřihlášený

Reakce na: To nič neznamená. "Expert".. | 8.5.2018 08:17reagovat
avatar

Expert Pepa :D to je fakt expert teda.. to že si vozí zadek v autech a prohodí při tom par frází a subjektivnich názoru z něho objektivního experta neudělá.

Nepřihlášený Tom

Přečetl jsem článek a fakt.. | 8.5.2018 09:02reagovat
avatar

Přečetl jsem článek a fakt strašné závady ten Polák objevil.Střídáme se s manželkou o auto, takže hýbeme sedačkou a volantem denně. Znám se s člověkem, co dělá v JZD, má Dustera a už najezdili přes 400 tisíc a pořád to jezdí. A za tu cenu ? Mě osobně se Duster nelíbí, ale je to věc vkusu, já bych žádnou tuhle velkou kraxnu nechtěl. No a viděl jsem nějaký video, kde vzali angláni tyhle SUV do terénu a do cíle dojelo jen jedno. Hádejte, jak se jmenovalo. Ostatní pak přitáhli na laně.

Nepřihlášený Karel R.

Reakce na: Je to prostě nesympatický.. | 8.5.2018 09:38reagovat
avatar

Prosím o nějaký reálný příklad, v čem je koncern Volkswagen horší, než Dacia?

Nepřihlášený

Novej stojí 450 kůlů to si.. | 8.5.2018 10:09reagovat
avatar

Novej stojí 450 kůlů to si může koupit jen kokot.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Novej stojí 450 kůlů to si.. | 8.5.2018 10:09reagovat
avatar

Však jich tu je.

Nepřihlášený Roman

Reakce na: nemám žádný důvod se zastáv.. | 8.5.2018 10:35reagovat
avatar

Kolik jsi snesl vajec ? Žádné, ale pukavec poznáš. Tak proč by někdo, kdo nevyrobil auto (nebo cokoli jiného) nemohl poznat zda je dobré nebo ne (zvlášť když jich otestoval několik desítek). Dotyčný řekl co je dobré a co není. Ani to auto neodepsal.Jasně řekl k čemu bohatě stačí a k čemu by ho nepoužil. Taky nechodíš na horské tury v polobotkách a do divadla v pohorkách. A s auty je to stejné. Každé se hodí k něčemu jinému. Protože nemůžeme mít doma 10 různých aut, tak je na každém, aby zvážil k čemu ho bude potřebovat nejčastěji. K tomu bude mít skvělé auto a k ostatním činnostem, které už nedělá tak často bude mít třeba průměrné až podprůměrné auto. Podle komentářů to tady často vypadá, že by ideální auto mělo mít skvělý design, jezdit 250 km/hod., mít spotřebu 2,5 l a zavazadlový prostor na 3 europalety a přebrodit Dunaj.

Nepřihlášený Danito

No tak já mám starý Fiat S.. | 8.5.2018 10:47reagovat
avatar

No tak já mám starý Fiat Sedici. Pseudo 4x4, kufr nic moc, teď mi to ne parkovišti nějakej mamlas ojel bokem a ujel (jak typické pro českou kotlinu), jezdim s tím na ryby a už mi ta čtyřkolka mockrát pomohla. Nad 120 je to celkem hlučné. Multijet 2,0. 99kW. Spotřeba pod 6, kupoval jsem to jeté, tahám za tím přetížený vozík, ujíždím machrům s vozem, co má šíp ve znaku ( pokud to není RS nebo WRC)... A když jsem to koupil, musel jsem si najít jinou pozici za volantem a zvyknout si. Taky nemá 5 hvězdiček v testu. Ale když se podívám na statistiky, tak nejvíc bourají na našich právě ta bezpečná auta. Tak nevím, jestli to není spíš mozkem než počtem hvězdiček. Jinak koupím cokoli. Jen ne Škodovku. Můj favorit je Opel Mokka 1000x hezčí než Karotka a právě Duster. Za tu cenu se musí počítat s kompromisy. Není to rychlík. Ale ty zadní světla, ty jsou tak hnusný, že nevím. Litrovou sračku bez čtyřkolky co v základu stojí tolik co dvě Dacie... To ne. Ale zas na dlouhý cesty mám Megana III v kombiku. Tiché, pohodlné, úsporné s oooobrovskym kufrem. Pro mně. Takže jako auto na praci, které nezatěžuje rozpočet, na hory na lyže, na ryby, na práci, bez stresu, který osel mi to zase odře na parkovišti u supermarketu, kde ty čáry malovali snad podle Smartu... NIKDY se mi nestalo, že by se na nárazník lepil Duster. Jeho řidiči jsou klidnější, možná bez ambicí něco si dokazovat. Ale plivat na něj? Proč?

Nepřihlášený pETR

mam prvni duster a v zivot.. | 8.5.2018 10:48reagovat
avatar

mam prvni duster a v zivote jsem si pri razeni nespetl rychlostni stupen,tvrde plasty nevadi nicemu,hlucnejsi je urcite pro vysoke rychlosti ale jelikoz mame 90km/h tak je mi to jedno.a s posezem jsem uplne spokojen s mejma 178cm

Nepřihlášený Samusam

Pořád lepší než Hnujde | 8.5.2018 11:01reagovat
avatar

Pořád lepší než Hnujde

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jirka_1

Reakce na: Mám možnost porovnat dacii.. | 8.5.2018 11:04reagovat
avatar

Provnávat dvě rozdílně kategorie může fakt jen takový jouda, který sem svůj příspěvek dá 6x...

Nepřihlášený Jaroslav

Reakce na: každej den v autě šoupu se.. | 8.5.2018 11:08reagovat
avatar

A o co je to jen auto a co čekáte od auta že vás doveze z bodu A do bodu B nic víc.nic míň. Jinak v pozinku je už první řada i zrcátka má sklopný . A já osobně si radši vemu dacii za 450000 a 4 roky druhou než koncernovými za mega.A pozor nepleťte SUV a OF ROAD je to fakt rozdíl.

Nepřihlášený Kupka

Článek jsem nečetl, ale vím.. | 8.5.2018 11:25reagovat
avatar

Článek jsem nečetl, ale vím jedno! Žádnej Polák na světě nemá právo cokoliv kritizovat protože Poláci nikdy nic kloudnýho nevyrobili, nevyrábějí a ani vyrábět nebudou. Aneb jak prý řekl jednou Herrmann Goring, cituji:"Poláci jsou špatní uplně ve všem kromě zemědělství, tam jsou průměrní" A pokud to řekl, tak měl pravdu.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Jirka_1

Reakce na: Mám možnost porovnat dacii.. | 8.5.2018 11:30reagovat
avatar

Nevím, co řešíte u SUV za 260 000 Kč. Je to Rumun, tedy auto pro chudé na jejich cesty a podmínky. Kolik let se vyráběl a prodával Citroen 2CV? A jaká to byla plečka...

Asi tak - každý si koupí to, na co má a co mu vyhovuje. Duster není auto na velké ježdění. Na vesnicích si určitě najde svou klientelu a pro takové určení byl vytvořen. Máš Dustera? Máš, a co jako? Každý máme nějaké auto, u SUV za ty peníze musíme počítat s nedostatky. Na ježdění od pole k poli nepotřebujeme bůhvíjakou výbavu, potřebujeme jednoduchost a spolehlivost. nevím, jak je Duster spolehlivý, ale předpokládám, že bude mít kredit Renaultu, tak proti socialistické Dacii 1300 bude někde úplně jinde.

Každé auto má svoje slabiny, ideální auto vyrobit nelze. Estetika je otázkou osobního postoje a podvědomá závist dělá z našince kritika úplně všeho. Si myslím, že by se tyto diskuze měly zrušit.

Nepřihlášený egoist

S podobnou "motivací " lze.. | 8.5.2018 11:59reagovat
avatar

S podobnou "motivací " lze nalézt na každém autě dost "závad". A ty "závady" jsou spíš chtění , jak tlačení na záchodě.

Nepřihlášený

Reakce na: každej den v autě šoupu se.. | 8.5.2018 12:40reagovat
avatar

Ještě nedávno jezdil maluchem a teď hraje machry!!!

Nepřihlášený

Reakce na: Nejvic si tu nablil ty ted.. | 8.5.2018 13:22reagovat
avatar

Škodovka i Davis jsou úplně dno, nemají si co vyčítat.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Škodovka i Davis jsou úpln.. | 8.5.2018 13:24reagovat
avatar

Dacia

Nepřihlášený

Reakce na: Zvasty majitelu dacii, kte.. | 8.5.2018 13:36reagovat
avatar

Takže podle tebe jsou majitelé Dustera, či Dácií všeobecně nesvéprávné socky, co by chtěli auto (pravděpodobně Yeti, že....), ale namají na něj.

Takže si léčí své mindráky tím, že své vraky všude vychvalují.

A že by si to auto koupili třeba jen kvůli tomu, že jim stačí tohle, už třeba jen z toho důvodu, že se jim nechce jezdit po poli X pětkou, to tě nenapadá?

Ty si možná potřebuješ honit ego a léčit kompexy z malýho péra pomlouváním něčeho, co nedokážeš ani reálně ohodnotit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeš udělat.

Čím jezdíš ty ?

Nejspíš jen onanuješ nad fotkou Kokodáka, viď?

Nepřihlášený petrzel1

Reakce na: Zvasty majitelu dacii, kte.. | 8.5.2018 14:17reagovat
avatar

Nesvéprávná socka? Opravdu zajímavý názor. Za 167000,-Kč si může každý koupit nové Sandero se zárukou 3 roky. Nebo 100000 km. Za jak dlouho důchodce z Dolní Horní těch 100000 kiláků najezdí? Tudíž 10 let to auto v pohodě bez větších investic vydrží. Proč by kupoval předraženou Fóbii s drahým servisem? On si nepotřebuje honit ego...

Mám těch aut povícero, ale právě s upraveným Sanderem (120 k/185Nm) - cena 320000,-Kč si nyní ego honím maximálně. Ty protažené a naštvané ksichty majitelů luxusních SUV a Škodovkářů, které nechávám na křižovatkách, okreskách a dálnicích za sebou mi dělají úsměv od ucha k uchu. Opravdu větší zábava, než s šestiválcem 3,5 l od Bavoráků....:), kde se to má za samozřejmost...

Dobré auto je totiž vždy jen takové, které má dobrý mezičlánek mezi volantem a sedadlem.

Proto ať si každý koupí auto, jaké chce.

Nepřihlášený Petr

Co polák kdy dobrého uděla.. | 8.5.2018 15:10reagovat
avatar

Co polák kdy dobrého udělal umějí akorát vše pančovat.

Nepřihlášený 007

Musím se smát všem sockám,.. | 8.5.2018 15:13reagovat
avatar

Musím se smát všem sockám, co tady pomlouvají lidí který si kupují nové Dustery.

Samí jezdí v proprděných starých keplech z bazaru, za ani ne poloviční cenu a dělají tady machry.

Nepřihlášený ep

Reakce na: Dacia není srovnatelné aut.. | 8.5.2018 15:54reagovat
avatar

Já radši novou Dáču, než cokoliv ojeté... Navíc blbeček, co nemá na nový a koupí ojetý BMV se bude v servise pěkně cukat, až mu řeknou ceny náhradních dílů. Je to prostě jiná liga, nebe a dudy a když nemám na nový... Mám 300.000,- na auto? Koupím radši novou fabii než ojetou oktávku! Chce to použít mozek.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Nyte

Reakce na: Mám možnost porovnat dacii.. | 8.5.2018 16:23reagovat
avatar

Borče, to tvoje srovnání Sandera a Spacebacku je asi špatný vtip. Rapid možná nepatří zrovna mezi nejluxusnější auta třídy, ale interiér je proti libovolné Dacii včetně nového Dusteru o galaxii jinde. Zvlášť když dle těch cen srovnáváš plnou palbu se základem. A co se týče jízdních vlastností, najdi si losí test Stepway,

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Nyte

Reakce na: Mám možnost porovnat dacii.. | 8.5.2018 16:25reagovat
avatar

A na Dusteru mi nejvíce vadila nepohodlná sedadla, vzadu je to úplná trestná lavice. Jinak ale uznávám, že je bezkonkurenční.

Nepřihlášený

Reakce na: Borče, to tvoje srovnání S.. | 8.5.2018 17:49reagovat
avatar

Borče zrovna interiér rapidu nemá na interiér sandera a ne jenom interiéru se týče. Losý test? Si děláš zadek ne? To je stupidita kterou chtějí automobilky dohnat hňupy k euforii.prostě sou lidi co nepotřebuji mět značku auta kvůli stopoření údu a chtějí používat auto na ježdění.měl sem v úmyslu koupit si rapid ale po měsíčním testováním jsem opravdu šťastný že po dlouhé době jsem dal značce škoda sbohem protože šmejdy dnes vyrábí každý akorát se musí člověk rozhodnout na kolik se chce nechat O. J. E. B. A. T

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Článek jsem nečetl, ale vím.. | 8.5.2018 18:03reagovat
avatar

Ať si kritizuje Polonez debil

Nepřihlášený

Reakce na: Borče zrovna interiér rapi.. | 8.5.2018 18:45reagovat
avatar

Rapid základ 307900,sandero v podstatě identické výbavě včetně metalického laku 220000

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Rapid základ 307900,sander.. | 8.5.2018 18:49reagovat
avatar

Jo a sandero je s klimou rapid bez klimy

Shit koncern ww

Nepřihlášený

Dacii si může koupit jen n.. | 8.5.2018 19:40reagovat
avatar

Dacii si může koupit jen naprostý zoufalec. A ty kydy o tom, jak to důchodcům vydrží deset a více let jsou pro zasmání. Za pár let by z toho vystupoval podlahou, křáp reziví už po několika měsících. Nic než kupa rumunského šrotu.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Kamil

Chlapi, lidi .....nechci n.. | 8.5.2018 19:47reagovat
avatar

Chlapi, lidi .....nechci nikoho urazit ale ja si zadnou Dacii nekoupim,.....co kdyz mi to nekde klekne a z pod kapoty vyleze Drakula......ne ,ne.....do toho nejdu

Nepřihlášený Kamil

Reakce na: S Dustrem jsem projel celý.. | 8.5.2018 19:54reagovat
avatar

Hochu ty jsi o sobe nevedel....to Drakula te mel v hrsti.....v rumunskym aute jen s cesnekem......

Nepřihlášený

Reakce na: Pořád lepší než Hnujde | 8.5.2018 21:26reagovat
avatar

To nemyslíš vážně, že ne? Protože bys byl za totálního mentála. Dacia je absolutní dno automobilového průmyslu. Hyundai je špička, ve všem.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený a

Reakce na: To nemyslíš vážně, že ne?.. | 8.5.2018 23:37reagovat
avatar

Je to v lidech, já potkávám jednoho mentála v limuzíně Genesis (v té jediné, co se u nás prodávala). Má zvenku oblepené všechny čtyři dveře po obvodu chromovým páskem (dovedete si představit, jak „dobře“ to vypadá), no a klidně si stoupne na úzké spojce mezi dvěma parkovišti u hyper-super a kecá s ženskou, co tam potkal. Věk asi něco přes 60 let.

Nepřihlášený 007

Jen zatrpklý skřítek, kter.. | 9.5.2018 06:00reagovat
avatar

Jen zatrpklý skřítek, který zřejmě zapoměl na cenu toho auta.

Nepřihlášený davidK

Podle mě je Duster ideální.. | 9.5.2018 08:13reagovat
avatar

Podle mě je Duster ideální auto pro důchodce. Dobrý výhled, vysoký posed (nastupování a vystupování) a solojízda. Samozřejmě světlá výška hraje prim při výhledu a když to pošle trochu mimo silnici. jako rodiný vůz určitě ne. na to je tam místa jak pro čtyřčlenou rodinu v garsonce.

Nepřihlášený Michal

Kdyz si posunes predni sed.. | 9.5.2018 08:58reagovat
avatar

Kdyz si posunes predni sedacky dozadu tak se ti zmesi prostor pro nohy pro ty zatebou u kazdeho auta ty kretene

Nepřihlášený Samusam

Reakce na: To nemyslíš vážně, že ne?.. | 9.5.2018 10:06reagovat
avatar

No to jsi ty blazen. Máš Hnujde doma tak je to pro tebe zazrak

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený tomko

Nejsem tak bohatý ,abych k.. | 9.5.2018 11:16reagovat
avatar

Nejsem tak bohatý ,abych kupoval levné věci ... :-)

Nepřihlášený dust er

nikde sa to nespomina, ale.. | 9.5.2018 11:23reagovat
avatar

nikde sa to nespomina, ale je to zjavne az pri skusani auta > kufor je pomerne dlhy {na dlzku ~95 cm, sirka podbehy 100cm, vyska 56cm} u 4x2 a vysoke umiestnenie zadneho plato {kvoli litrom}, ktore je delene zial blokuje jeho dvihnutie smerom hore {kvoli vyrezu zadnych dveri}. nasledok toho celeho dizajnu je to, ze do kufra sa clovek musi skrcit a vopchat hlavu az dnu aby dociahol na veci ktore bude mat uplne vzadu pri operadlach sedadiel. velmi neprakticke, clovek si udrie aj celo. kufor je tym padom tazko pristupny.

pre kazdodenne pouzitie je toto limitujuca vec.

duster bol na zozname....na zaklade tejto odflaknutej veci zo zoznamu okamzite vypadol. a dodacie lehoty na 4x4 benzin su momentalne cca 1 rok {a to bez este bez akejkolvek zaruky} lebo caka sa na novy 1,3 TCe motor. 4x2 1,6 alebo dizel sa bezne caka 4 mesiace....

tych 10 cm a sklopenie celneho skla je poznat velmi malo, iba zvonka to ma cierny pas pod stieracmi vacsi, ako kedysi Disco a Range rovery...

Nepřihlášený Vector

Reakce na: Léty prověřená technika, žád.. | 9.5.2018 12:18reagovat
avatar

Myslíte žebřiňák? Zapoměl jste zmínit, že nemůžete píchnout!

Nepřihlášený Václav

Zajímavé je že EU v době e.. | 9.5.2018 12:51reagovat
avatar

Zajímavé je že EU v době eko šílenství nevadí SUV s výší spotřebou na co potřebuje normální člověk SUV

Nepřihlášený milda

Normálka, dneska se vyráběj.. | 9.5.2018 17:05reagovat
avatar

Normálka, dneska se vyráběj už jen klumpy, navíc Dacia, tak co by jste čekali? :D

Nepřihlášený

Reakce na: Já radši novou Dáču, než c.. | 9.5.2018 17:27reagovat
avatar

Ten ty právě nemáš.

Nepřihlášený Petr

Reakce na: Dacii si může koupit jen n.. | 11.5.2018 15:15reagovat
avatar

Idiote.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Idiote. | 11.5.2018 15:42reagovat
avatar

Máš ji doma, co? A myslíš si, že máš auto. Nemáš, máš jen rumunskou atrapu na auto, socko.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Máš ji doma, co? A myslíš.. | 11.5.2018 18:27reagovat
avatar

Tebe bych typoval na odlítanýho Superba a mastíš si šulínka nad fotkou pětkovýho Báwa, viď Ty ňoumo.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Primos

Reakce na: každej den v autě šoupu se.. | 12.5.2018 00:15reagovat
avatar

Jsi uplně mimo ty úde, prodeje budou dále stoupat a můžes si psát co chceš magore.

Nepřihlášený Primos

Reakce na: každej den v autě šoupu se.. | 12.5.2018 00:38reagovat
avatar

Mám Dustera 1.5 dCi 4x4 jako třetí auto v rodině, žena říka, že se ji v něm nejlíp sedí, dcera když přesedla do Dustru se svého Meganu 1.5dCi 66KW nebo služední Fabie 1.6 TDI říka ''to je bomba''. a já v zimě na sněhu s 4x4 neznám lepší zábavu, Duster se dostane všude, filtrace nerovností ukázková, dynamika v pohodě,

Člověk pokuď není trpaslík nebo dvoumetrový výrůstek si za volantem určitě svou polohu najde.

Takže běžte do prdele s tím jestli je přihrádka málo vysoká, magoři.

Bezva auto za super peníze.

Nepřihlášený JM

Reakce na: No to jsi ty blazen. Máš.. | 12.5.2018 11:32reagovat
avatar

Každý, kdo o autech něco ví, tak potvrdí, že Dacia je naprosté dno a absolutně se nemůže ani náznakem srovnávat s Hyundaiem s jeho prémiovou kvalitou.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Samusam

Reakce na: Každý, kdo o autech něco v.. | 12.5.2018 12:03reagovat
avatar

Hnujde a premiova kvalita....? Leda tak urážky v reklamě aby se čechaček chytil na háček

Nepřihlášený nikdo

Reakce na: Zvasty majitelu dacii, kte.. | 14.5.2018 22:28reagovat
avatar

Zajímavý je, že nejvíc hejtů na "Dálchčije" mají vždycky majitelé těch top vojetin. Ti v těchto diskuzích mají zatím největší potřebu dokazovat, to že kdo si koupí novou Dáčii je úplnej k...t, zatím co on je s volítaným vrakem "King of the road". A musí dokazovat všem (a asi hlavně sobě), jak vlastně děsně vydělal a ze všema vymrd@l. Zajímavý je že ti co si koupili novou Dáčii, v ceně tý olítaný plečky po důchodci z Německa, spokojeně jezdí v novým autě a nikdo jim tu radost nezkazí. A ty "chytřejší" mají jen volítanej vrak a po diskuzích plnou hubu keců. Ale mají holt "kvalitnější" značku tak jsou na tom určitě líp a spokojený, jen je potřeba dodělat max. nějakej ten "drobnej" servis. A taky mě vysvětlete, proč je teda v diskuzích tolik stezků od těch "chytřejších", na stočený tachometry a různý závady. Jestli to nebude jen závist, že soused co jezdil v podobný plečce ji poslal konečne do pr.., koupil novou Dachnu, místo další plečky z bazaru a najednou nejhorší auto na parkovišti je to vaše??

Nepřihlášený Petr C.

No, my máme ve firmě dvě -.. | 19.5.2018 18:53reagovat
avatar

No, my máme ve firmě dvě - naštěstí mi ani jednu nepřidělili, ale něco jsem v nich odjezdil.

Jak už zde bylo uvedeno, je to auto pro dva lidi na chatu, pokud ji nemají moc daleko. Nebo do města.

Po dálnici to už nad 110 moc neakceleruje a stoupá tomu dost výrazně spotřeba.

Když se podíváte na sluneční clonu nad řidičem, tak tam máte zajímavé obrázky, které vás varují, že je auto nestabilní v zatáčkách a náchylné na převrácení. Čili nic na sportovní jízdu.

Kdo potřebuje občas jezdit po horších cestách, nepotřebuje jezdit rychle ani daleko, nevozí obvykle lidi vzadu, kde moc místa není a nepřeváží nic podlouhlého, tak si takový stroj může koupit a za ty peníze mu to službu udělá.

Nepřihlášený Jiří

Ty woe tohle ani zadarmo,.. | 25.5.2018 08:49reagovat
avatar

Ty woe tohle ani zadarmo, mrdka rumunská

Nepřihlášený Vašek

Reakce na: Spolupracovník s práce obc.. | 4.6.2018 14:22reagovat
avatar

Asi jste v Dusteru Vy ani nikdo ze zde zarputile kritizujících nejel. Mám první serii. Dolévám jen benzín. Na STK vždy bez problémů. Sedadla - posez jako v křesle. V zatáčkách ač jsem měl z počátku obavy drží výborně. Maník v golfu mne v obci tlačil před sebou a v ostré zatáčce se svalil na bok do příkopy zrovna před policajty. Zasmáli jsme se. Vylezl nic se mu nestalo.

Nepřihlášený Vašek

Reakce na: Vzhledem k tomu, že mám rád.. | 4.6.2018 14:55reagovat
avatar

No vidíte, a vedle mne s Dusterem zaparkovalo Subaru vylezl z něj chlap a hned se mne začal na Dustera vyptávat - jak jsem s ním spokojený. Nakonec z něj vypadlo, že se Subaru má stále nějaké problémy a že to auto je víc v servisu než v normálním provozu. Po Dusteru už prý asi rok pokukuje, a zjišťuje názory od majitelů. Tak si teď vyberte - co člověk to jiný názor.

Nepřihlášený Vašek

Reakce na: Závist?!? Tady snad někdo.. | 4.6.2018 15:10reagovat
avatar

Je to opravdu závist. Mne by například nikdy nenapadlo vyslovovat v diskuzi jakékoliv soudy o autě ve kterém jsem ani neseděl. Nestálo by mi to za ten vyplýtvaný čas. Ale mně ta závist nevadí, dobře se to čte.

Nepřihlášený eFeFeF

Reakce na: No nevím, ale slyšel jsem,.. | 11.6.2018 11:38reagovat
avatar

...vraveli tédeíčkari v krčme... ...a tí sa nikdy nemýlia a sú skutoční odborníci...?!

Nepřihlášený eFeFeF

Reakce na: No nevím, ale slyšel jsem,.. | 11.6.2018 11:42reagovat
avatar

Má pán z Poľska aj nejaký "jútjub kanál" kde testuje napríklad výborné poľské potraviny? ...tam by konečne mohol básniť o mäkčených plastoch koľko by jeho hrdlo ráčilo...

Nepřihlášený eFeFeF

Reakce na: Víš asi pěkný hov.o vw.,Dác.. | 11.6.2018 11:46reagovat
avatar

Garáźisti milujú VW Group - živí ich a to dobre a často! P. S.: napríklad úžasná "rodinná" Fabia má o cca 10cm menší rázvor ako "malá a nerodinná" Kia Rio!

Nepřihlášený Venca

Hroznej krám. Než za tohle.. | 11.6.2018 13:38reagovat
avatar

Hroznej krám. Než za tohle dát peníze, radši bych si nechal ukousnout koule vzteklým psem :-D

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pejsek

Expert Pepa je dobrej deli.. | 11.6.2018 17:29reagovat
avatar

Expert Pepa je dobrej delinak. Nejvíc se mi líbí, jak sebou furt hází. Tohle dělám po 3 dnech na methu. Ale já s tím nikoho neotravuju. Max. rozesmeju. A ty jeho kecy. Komedie. Ale brutální. Nezlobte a nehadejte se, kluci!

Nepřihlášený eFeFeF

Reakce na: Hroznej krám. Než za tohle.. | 12.6.2018 09:40reagovat
avatar

...to nie je žiadna obeta nechať si odhryznúť to, čo ti spôsobuje jedine mindrák!

Nepřihlášený Martin

Reakce na: mě už stačily ty laciné pa.. | 1.8.2018 14:20reagovat
avatar

Vaše vulgární vyjadřovací schopnosti odpovídají Trabantu.

Nepřihlášený

nojo Duster netahne meli t.. | 8.8.2018 13:21reagovat
avatar

nojo Duster netahne meli tam dat tdíčko to táhne vodspodu

Nepřihlášený

tak pro rumunské cigoše je.. | 8.8.2018 19:49reagovat
avatar

tak pro rumunské cigoše je tento kepl dobrý.

Nepřihlášený Ano

Poniekorim tu pekne ide ka.. | 17.12.2018 12:17reagovat
avatar

Poniekorim tu pekne ide karta :D :D mame na firme 11ks Dacie a totalne ziadny problem,su to ako firemne tak aj na sukromie to pouzivaju,Dokker,Lodgy,Daster vsetko klasicke hladke 1,6 benzin,tie auta na drobnosti idu ako piiiila,denne jazia mesto aj mimo a drzia,su to pracanti,za t cenu nieje co riesit a to niesu auta za 8tis ale vecsina je stredna vybava alebo 3ks stepway,presne toto napise niekto kto natom jazdi 1,2,3x ... cize asi tak :) opytajte sa ludi co ich pouzivaju denne,ten ranault motor je nezmar a prestane sa aj vyrabt co je skoda,nahradi ho 1,3 turbo benzin,co je skoda... menilo sa tak tesnenie okolo dver na 2ks ale to bla vada od vyrob aj to zvolavali ale inak nic,takze racej toto ako stare BMW vydojene a to ja mam svoje osobne auto trochu ine ako toto,ale nedame dopustit na tie auta..

Nepřihlášený Maxipeter

Včera som jazdil s Dustero.. | 29.12.2018 16:04reagovat
avatar

Včera som jazdil s Dusterom 1,5 dci. Som majitel už 3 Octavie. Posed je v Dusteri uplne v pohode a to meriam 189 cm. Mám problémy z krížami ale sedadlá sú zrovnatelné s Octaviou. Ten polský chlapík s tým povrchným testom je uplne k ničomu. jasné že plasty sú trdé ale čo tam po tom. Motor je uplne v pohode ťah motora uplne postačuje na túto kategóriu auta. Ak presadol z mercedesu GLC do Dustera tak potom napíše takúto recenziu. Služobne používam tento mercedes ale ten stojí od 48 000 Eur. Duster v tejto výbave 16 500 Eur. Za tie peniaze pre normálneho človeka uplne použitelné auto. Aj tak vačšina národa si kúpi fabiu bohatší octaviu.

Nepřihlášený Jarek

Ještě před pár lety se pol.. | 10.1.2019 18:13reagovat
avatar

Ještě před pár lety se poláci bili o Maluchy a teď jim je málo i Duster. Ani tam nemuselo být napsáno že je to Polák. Vypadají všichni jak přes kopírák a neznám ani jendoho co by si nenasadil v autě sluneční brýle.

Nepřihlášený delong

Reakce na: Je to prostě nesympatický.. | 15.1.2019 14:56reagovat
avatar

DACIA-uplne nejlepsi auto poslednich dekad ! Kvalita zpracovani,ochrana proti korozi,bezpecnpst,pohodlicko,design,abnormalni vybava a vykon,servis a v neposledni rade absolutni spolehlivost ! Podle me muze motor zvladnout pres pul mil. km. ,jestli vcas menit olejicek a filtraci.

Nepřihlášený Jatka

Nenašel tam kus polského k.. | 7.2.2019 22:35reagovat
avatar

Nenašel tam kus polského kvalitního masa,?

Nepřihlášený Sidney

Mám Dustera 1.6 SCe ve výb.. | 5.7.2019 23:40reagovat
avatar

Mám Dustera 1.6 SCe ve výbavě Comfort přesně týden. Na tachometru momentálně přes 800km. Měl jsem před ním dost aut, abych mohl srovnávat. Počínaje Š120, Opel Astra, VW Golf, VW Passat, MB W110 řečený Masařka, KIA Carens a teď Dacii. Vybral jsem ho z jednoduchého důvodu. Měl jsem tři kritéria: pohon 4x4, atmosférický benzín a cena do 400tk. Z nových aut splňuje tyhle tři požadavky kromě Dustera jen Suzuki Ignis. Ten je ale mrňavý. Jsem si vědom nedostatků Dustera, ale i jeho předností. V tom článku ten pán v mnohém přehání. Jak by řekl Dr. Vlach, o pravdivosti jeho slov dalo by se úspěšně pochybovat. Příklad nejmarkantnější - rezerva pouze pod vozem, jak tvrdí autor recenze. Jednak je to pro mnoho lidí spíš bonus, nicméně platí to pouze pro předokolky. Verze 4x4 jí vozí v zavazadlovém prostoru. Ideální poloha za volantem? Měřím 183cm a nemám ten nejmenší problém. Ale vyzkoušel jsem si sednout sám za sebe a to už žádná sláva není. Je to o trochu lepší než v jedničkové Octávce. Pohodlí na sedadlech? Pokud mohu soudit podle sedačky řidiče, nevím co mu může vadit. Je to auto, ne sedačka v obýváku. 12V zásuvka pouze v kufru? Asi jsem dostal nějaký prémiový kus, já mám zásuvku i pod přístrojovkou na středovém tunelu. Tvrdé plasty nebudu komentovat, sedněte si třeba do Suzuki Vitara. Jestli hledal jedničku, tak nevím proč, je tam kde má být. Dále se pán mýlí, že pro motor 1.6 je určená jen předokolka. Jak jsem předeslal, mám ho s pohonem 4x4. Co se týče pohodlí na dlouhých cestách je to zase poněkud individuální záležitost. Já si nic dvakrát rozmýšlet nemusím, mám odzkoušeno 300km v jednom zátahu a nemám nač si stěžovat.

Co hodnotit zatím nemůžu je poruchovost. Ale soudě podle toho co mi říkali dlouholetí uživatelé první generace, lijou do toho jen PHM, mění olej a filtry a tu a tam nějakou žárovku. Jasně není a nikdy to nebude žádná prémiovka a much a mušek to má celkem dost, jenže jde o to, co od auta čekáte. A to je celé tajemství, proč jsem koupil právě Dustera.

Nepřihlášený Rob

Pozrel som to video ,je to.. | 7.9.2019 11:54reagovat
avatar

Pozrel som to video ,je to trúba už len to,že nenašiel zásuvku na 12v mi stačí,a to svedčí o jeho iQ,Dačiu nemám,ale pozeral som veľa testov a kľudne by som ju kúpil

Nepřihlášený Rob

A ešte som zabudol ,to kol.. | 7.9.2019 20:41reagovat
avatar

A ešte som zabudol ,to kolienko čo si udrel čistý JEBO

Nepřihlášený Alexandru Chipciu

https://www.autoexpress.co.. | 15.9.2019 11:37reagovat
avatar

https://www.autoexpress.co.uk/dacia/duster/105673/new-dacia- duster-diesel-2019-review

Nepřihlášený Ioda

Reakce na: Závist?!? Tady snad někdo.. | 26.9.2019 15:28reagovat
avatar

Hlavně ta poznámka o prestiži... Hodnotit někoho podle toho v čem jezdí může jen totální vůl. Nedá mi to to nenapsat, byť jde již o starou debatu. Opravdu takhle může uvažovat pouze duševní mrzák, maloměšťák a snob.

Nepřihlášený Ioda

Reakce na: Tebe bych typoval na odlít.. | 26.9.2019 15:48reagovat
avatar

Ten leda tak nad Batmobilem ...:-D

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše