Řidičce hrozí pokuta za to, že po jejím autě zůstal na parkovišti ve sněhu vyhřátý flek

Žádný únik kapalin ani nic podobného, jen místo zbavené sněhu kvůli teplu vyzařovanému autem. Přijde vám to banální? Tak se podívejte na tvar onoho fleku a možná pochopíte, v čem je potíž.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Řidičce hrozí pokuta za to, že po jejím autě zůstal na parkovišti ve sněhu vyhřátý flek

27.2.2019 | Mirek Mazal

Řidičce hrozí pokuta za to, že po jejím autě zůstal na parkovišti ve sněhu vyhřátý flek

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Žádný únik kapalin ani nic podobného, jen místo zbavené sněhu kvůli teplu vyzařovanému autem. Přijde vám to banální? Tak se podívejte na tvar onoho fleku a možná pochopíte, v čem je potíž.

Americká Asociace vlastníků domů se zkratkou HOA chce potrestat řidičku za to, že její Honda zanechala na zasněženém parkovišti vyhřátý flek. Že by někomu vadilo, že parkoviště kvůli ní ztratilo svou čistoskvoucí bělost? Ne zcela, rozehřáté auto ve sněhu vytvarovalo cosi vzdáleně podobné mužskému pohlavnímu orgánu. Přecitlivělí zástupci organizace v tom uviděli záměr a rozhodli se vyžadovat zaplacení pokuty.

Tragikomický příběh se stal v Tennessee. Žena tuto nepochopitelnou věc popsala na internetu. „Před několika týdny napadl poprašek sněhu, který sotva zmrzl. Stačilo to, aby způsobil problémy na cestách (protože jakékoliv počasí zde způsobuje problémy na silnicích), ale nic dramatického. Takže jsme s manželem vyšli na ulici, sedli do našich vozů a odjeli do práce. Až později (nepamatuji se, jestli to bylo pět dní nebo týden) jsme dostali e-mail od HOA, který informoval, že jsme za něco dostali pokutu. Nejdřív tresty nebyly příliš specifické, ale naznačovaly, že jde o sníh a naše auta. Byli jsme velmi zmateni.“

Po delší komunikaci s protistranou se HOA odhodlala přiložit důkaz, na základě kterého se organizace rozhodla trestat. Do e-mailu řidičky přišla příloha ve formě obyčejné fotky zasněženého parkoviště s roztátým sněhem na místě, kde stálo její auto. Majitelka dotčeného automobilu nepochopila, ale po chvíli ji došlo, že jde o tvar připomínající výše zmíněné.

Autorka v tu chvíli vybuchla smíchy a nechtěla uvěřit, že něco takového HOA dovede řešit, navíc chtít pokutovat. Organizace požaduje úhradu 100 dolarů (2 300 Kč), jak vyplývá z e-mailové komunikace. Na adresu sdružení se obrátil pobouřený občan, který si dílo vyfotil a se stížností vše poslal správci pozemku.

Připomíná to upjatost Američanů a nesmrtelnost úřednického šimla, ale ve výsledku nejsme daleko od toho, co se děje u nás. Technicky vzato není zásadní rozdíl mezi tím, když jsou u nás požadovány po majiteli auta pokuty za to, že někde bylo zaparkováno a neřeší se, kým. A situací, kdy na silnici po autě zůstane obscénní obrázek a neřeší se, kdo jej vytvořil a zda to vůbec byl záměr - je to podobná odpovědnost za „chování auta” bez snahy řešit skutečnou příčinu a skutečného viníka. Žena s „drzou Hondou” odmítla cokoliv řešit, jestli ji to projde, ukáže teprve čas.


Řidičce hrozí pokuta za to, že po jejím autě zůstal na parkovišti ve sněhu vyhřátý flek - 1 - Honda nechala ve snehu tvar penisu 01Řidičce hrozí pokuta za to, že po jejím autě zůstal na parkovišti ve sněhu vyhřátý flek - 2 - Honda nechala ve snehu tvar penisu 02
Řidičce hrozí pokuta za to, že po jejím autě zůstal na parkovišti ve sněhu vyhřátý flek - 3 - Honda nechala ve snehu tvar penisu 03Řidičce hrozí pokuta za to, že po jejím autě zůstal na parkovišti ve sněhu vyhřátý flek - 4 - Honda nechala ve snehu tvar penisu 04Řidičce hrozí pokuta za to, že po jejím autě zůstal na parkovišti ve sněhu vyhřátý flek - 5 - Honda nechala ve snehu tvar penisu 05Řidičce hrozí pokuta za to, že po jejím autě zůstal na parkovišti ve sněhu vyhřátý flek - 6 - Honda nechala ve snehu tvar penisu 06Řidičce hrozí pokuta za to, že po jejím autě zůstal na parkovišti ve sněhu vyhřátý flek - 7 - Honda nechala ve snehu tvar penisu 07Řidičce hrozí pokuta za to, že po jejím autě zůstal na parkovišti ve sněhu vyhřátý flek - 8 - Honda nechala ve snehu tvar penisu 08Řidičce hrozí pokuta za to, že po jejím autě zůstal na parkovišti ve sněhu vyhřátý flek - 9 - Honda nechala ve snehu tvar penisu 09Řidičce hrozí pokuta za to, že po jejím autě zůstal na parkovišti ve sněhu vyhřátý flek - 10 - Honda nechala ve snehu tvar penisu 10
Obyčejná Honda náhodou vyčarovala na silnici vyhřátý flek urážlivého tvaru. Stačilo to, aby po ní někdo chtěl pokutu v přepočtu 2 300 Kč

Zdroj: Reddit

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše