Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal

Nedá se říci, že by se Cristiano Ronaldo nerad předváděl, s některými ze svých superaut se ale ukazuje zřídka, nebo také vůbec. Svůj Brabus G V12 900 poprvé osobně ukázal rok a půl od jeho převzetí.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal

5.8.2021 | Petr Miler

Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal

/

Foto: Brabus

Nedá se říci, že by se Cristiano Ronaldo nerad předváděl, s některými ze svých superaut se ale ukazuje zřídka, nebo také vůbec. Svůj Brabus G V12 900 poprvé osobně ukázal rok a půl od jeho převzetí.

V únoru 2020 se provalilo, že Cristiano Ronaldo rozšířil svou sbírku aut o další peprný kousek. Na jeho poměry to bylo docela neobvyklé auto, neboť nešlo o supersport ani primárně luxusní vůz. Oním automobilem se stal Brabus G V12 900, tedy extrémní, neobvykle upravený Mercedes třídy G, který do útrob nové generace legendárního off-roadu vměstnal jinak nedostupný motor V12 se spoustou komfortních vymožeností.

Německý tuner do toho v tomto případě skutečně šlápnul, neboť už tak bláznivě silné dvanáctiválcové biturbo převrtal z 6,0 na objem 6,3 litru, přidal větší turbodmychadla, nové sání či kompletně vyměněný výfukový systém. Výkon motoru tak povyskočil na 900 koní a točivý moment na 1 500 Nm. I takový krabicoidní mastodont, jakým třída G je, s tímto dopingem akceleruje na stovku za 3,8 sekundy a ve 280 km/h ho zastaví jen omezovač.

Že takové auto dostal, neprozradil světu sám, dozvěděli jsme se to díky jeho partnerce, španělské modelce Georgině Rodriguez. Ta mu jej měla nadělit jako překvapení a byť si nejsme jisti, jak moc lze takového člověka ohromit materiálním... čímkoli, vůz pod jeho úroveň to jistě nebyl. Však tou dobou více výkonu mělo jen jeho Bugatti Chiron.

Od té doby ale uplynulo více než 1,5 roku a o autě jsme nikdy znovu neslyšeli. Sám Ronaldo se svými vozy zase tak moc nechlubí, jeho Instagram je plný jiných momentek a nevíme ani o tom, že by jej někdo za volantem extrémního Géčka nafotil. Bylo tak otázkou, zda jej vůbec pořád má, ale má.

Potvrdil to on sám níže přiloženou fotkou v jeho typickém stylu. V oblečení za váš několikaletý plat a po asi roce v soláriu s kýblem gelu na vlasy se nechal zvěčnit opřen o svůj Brabus s přáním: „Mějte dobrý týden!” Tak děkujeme pěkně. A mimochodem, Brabus tohle auto prodává od 605 055 euro, tedy asi 15,4 milionu Kč - tučná suma, pro Ronalda a jeho okolí jde ale jen o drobné.


Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal - 1 - Brabus G V12 900 Cristiano Ronaldo 02Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal - 2 - Brabus G V12 900 Cristiano Ronaldo 03Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal - 3 - Brabus G V12 900 Cristiano Ronaldo 04Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal - 4 - Brabus G V12 900 Cristiano Ronaldo 07Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal - 5 - Brabus G V12 900 Cristiano Ronaldo 09Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal - 6 - Brabus G V12 900 Cristiano Ronaldo 10Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal - 7 - Brabus G V12 900 Cristiano Ronaldo 15Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal - 8 - Brabus G V12 900 Cristiano Ronaldo 16Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal - 9 - Brabus G V12 900 Cristiano Ronaldo 17Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal - 10 - Brabus G V12 900 Cristiano Ronaldo 19Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal - 11 - Brabus G V12 900 Cristiano Ronaldo 20Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal - 12 - Brabus G V12 900 Cristiano Ronaldo 27Ronaldo po roce a půl poprvé ukázal své nejdrsnější auto, na rozdíl od jiných ho dostal - 13 - Brabus G V12 900 Cristiano Ronaldo 29
Už už se mohlo zdát, že Ronaldo svůj Brabus G V12 900 nemá, ale má, tento týden jej vytáhl do ulic před zraky celého světa, jak ukazuje záběr níže. Ilustrační foto: Brabus

Zdroj: Cristiano Ronaldo@Instagram

Petr Miler