Škoda riskuje ostudu, také Octavia III 4x4 je v Ženevě „snížena” upínacími pásy

 | 129 příspěvků | 6.3.2013 Miro Mihálik
Reagovat

Nepřihlášený RoVi

Bláznovství. Jak mohli ček.. | 6.3.2013 08:08reagovat
avatar

Bláznovství. Jak mohli čekat, že si toho nikdo nevšimne...

Nepřihlášený Max Power

To si člověk může jen klep.. | 6.3.2013 08:16reagovat
avatar

To si člověk může jen klepat na čelo. Stačily jiné pružiny a prošlo by to.

Nepřihlášený Franta

A já se těšil, že u 4x4 ne.. | 6.3.2013 08:25reagovat
avatar

A já se těšil, že u 4x4 nezvýšili podvozek :-D tomu se říká demence fakt...

stewiegriffin

„simply-clever“ | 6.3.2013 08:37reagovat
avatar

„simply-clever“

vana

A proč by i švýcarský chal.. | 6.3.2013 08:39reagovat
avatar

A proč by i švýcarský chalupář nemohl vidět jak bude vypadat jeho auto při plném zatížení ? :-)

Nepřihlášený Stf

Článek i reakce hodný novi.. | 6.3.2013 08:44reagovat
avatar

Článek i reakce hodný novinek.cz. Prázdná nádrž vynucená bezpečnostními předpisy udělá s výškou auta v objektivech kamer divy, proto se tomu musí pomoci jinak. Je to standatní praxe u všech, ale zde se jedná o koncern a tedy 3x!!! hamba, že.

Zobrazit reakce..

vana

a kolik je rozdíl výšky s.. | 6.3.2013 08:58reagovat
avatar

a kolik je rozdíl výšky s plnou a prázdnou nádrží ? Deset, patnáct nebo snad dvacet centimetrů ?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pavel

A co chcete od Skodovky!?.. | 6.3.2013 09:13reagovat
avatar

A co chcete od Skodovky!? To snad uz nemuze nikoho prekvapit!? Kupte si novou Oct3 a to bude jeste diveni!?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Ernie

Treba dodat, ze auta maju.. | 6.3.2013 09:39reagovat
avatar

Treba dodat, ze auta maju pod kolesami podlozky. To tiez suvisi s prazdnou nadrzou?

Nepřihlášený Ign

Simply-never :-) | 6.3.2013 09:50reagovat
avatar

Simply-never :-)

Nepřihlášený Čech jako poleno

Auto pro inteligenty a spr.. | 6.3.2013 10:06reagovat
avatar

Auto pro inteligenty a správné chlapy se holt musí inteligentně a správně prezentovat.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Brutus

Ten kdo rozhodl, že si do.. | 6.3.2013 10:16reagovat
avatar

Ten kdo rozhodl, že si do O III s normálním motorem nepořídíte Multilink je mimoň a určitě to minimálně v Česku odradí nemálo zákazníku. Jak je vidět "marketéři" pokračují v krasojízdě i na velethu. Inu jako s Rapidem. Jen tak dál soudruzi !

vana

80% zákazníků netuší co je.. | 6.3.2013 10:21reagovat
avatar

80% zákazníků netuší co je multilink

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Servisní knížka většího fo.. | 6.3.2013 10:54reagovat
avatar

Servisní knížka většího formátu s detailnějším obsahem?

Jinak ty popruhy mně nikterak nevadí. Chtějí aby to vypadalo co nejlíp. Tu polonahou slečnu z veletrhu taky při koupi potom většinou zákazník nedostane. A to bych viděl jako větší problém.

Nepřihlášený MartinK

Dyť je to jen "blbý" embéčk.. | 6.3.2013 11:21reagovat
avatar

Dyť je to jen "blbý" embéčko... Pochopil bych to u nějakého prototypu nebo studie, ale u hotového auta ? Ve finále je to ale asi jedno. Ani Golf ani Octavia nejsou auta pro řidiče, ale pouze tuctové dopravní prostředky, tak je takové oblbování asi jedno. Lidé kteří si tyto auta kupují se až na výjimky opravdu nezajímají co mají za podvozek a už vůbec to nepoznání při jízdě, protože i když to rozjedou na rovince třeba i na 120, tak pak kilometr před zatáčkou brzdí a jedou 40.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Slepy io

To je to, co mi na koncern.. | 6.3.2013 11:24reagovat
avatar

To je to, co mi na koncernu (teď mám na mysli VW, Audi, Seat a Škoda) vadí nejvíce - pořád si hraje na něco, co není. A to je u značek, které by se rády považovaly za "dospělé", opravdu trapné. Znáte to - když má někdo takovou potřebu, znamená to, že nevěří sám sobě a je nevyspělý - v tomto případě nevěří svému produktu.

Nepřihlášený Asphalte

Umělé optické snižování u.. | 6.3.2013 12:03reagovat
avatar

Umělé optické snižování u vozů automobilky Škoda už pozoruji několik let. Auto totiž vypadá v reklamních spotech a především v tištěných katalozích výrazně lépe, než se standardní výškou. Nejvíce to bylo vidět u katalogu Š Superb II. Tam to tovární tuneři navíc vylepšili poměrně výraznými podložkami pod kola, která jsou v jedné linii s karosérií, což je dost vzdálené od reality. Svět je ale dnes bohužel takový, nebo se ještě pozastavíte nad billbordem s fotkou nejnadupanější verze určitého modelu auta, doplněné o maximum příplatkové výbavy s cenou "od" - která se rovná holému základu, nejlépe při využití financování? Podle mě je to klamání zákazníka, protože za tuto cenu prostě to auto na obrázku nekoupím. V McDonaldu ale také nedostanu hamburger přesně takový, jaký mají na poutači.

Nepřihlášený Haló, tam Já

Díky za zábavnou informaci.. | 6.3.2013 15:47reagovat
avatar

Díky za zábavnou informaci. Aspoň mám motivaci zajít na Autosalon 2013 v Brně a podívat se, zda mají stejnou strategii prezentace i pro trhy v Ostblocku. K uvedenému se podle mého názoru přesně hodí: Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory a můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co proti tomu můžeme dělat (z filmu Ladislava Smoljaka Jára Cimrman ležící, spící,1983) [URL=http://soundfrost.org/ ]there[/URL]

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený header009

Tak to je opravdu ostuda,.. | 6.3.2013 15:49reagovat
avatar

Tak to je opravdu ostuda, po několika kvalitních článkách by mě nenapadlo že tady narazím na takovouto bulvární sra.ku. Toto je běžná praxe která se provozuje napříč spektrem automobilových značek. V ženevě jsem byl osobně před 4mi lety a pozoroval jsem to na několika japonských vozech. dokonce jsem i slyšel spekulace že někteří výrobci používají jiné podvozky které se na auta ani nemontují specialně pro výstavy.... Nicméně je to jenom spekulace ale autor tohoto článku u mě klesl na úroveň super.cz

Nepřihlášený Škoda bleee

Škoda auto je na tohle spe.. | 6.3.2013 16:08reagovat
avatar

Škoda auto je na tohle specialista! :-) Dělat z lidí blbce a vylákat z nich každou korunu navíc. Viz Rapid zaváděcí cena a za dva měsíce zrovna když se uvádí octavka ho o 20 000 kč slevní! Viz. pouze dva roky záruka a dokouopení 2 let 120 000 Kč "jen" za 11 500 Kč, když má konkurence /např. Renault, Hyundai 5 let/.Viz nutnost dokoupení zadní středové opěrky viz dokoupení "dálkového centrálu" jinak je centrál bez dálky viz dokupování bočních lišt na dveřích. Viz dokupování rezervy atd. atd. A ještě bez toho všeho si za to řeknou 365 000 Kč v 1,2 bez klimatizace ! A za diesel 1,6 TDI 560 000 kč!!!!! Fuj začínám mít na celý ten slavný koncern alergii! Však oni to zákazníci sežerou stáhněte pružiny a dejte vše za příplatek :-) Viz nenalakované kapoty a motor. prostor u Golf 7 :-)))) Dívám se, že nemají vůbec ošetřená ramena zad. nápravy nástřikem. Jedna zima a bude to rezaté, jak sviňa.Asi taky za příplatek :-))))) Tak to je trapas děti moje.No jo no. Hlavně, aby to číňani s tím nezačli vyrábět.Si myslet, že to má na něco funkci :-))))))))))))))))))))))))))))))) Oni kopírujou vše :-)))))))))))))) U motorek Blata okopčili i sjeté pneumatiky, protože si mysleli, že to je schválně :-))))))))) Dělají z obyčejných lidí co se na podvozek nedívají úplné blbce. Oči vidí oči potom koupí. Bohužel to tak je.Normálně je to jako nakoplá hnusná koza, protože tam tu vysokou nápravu nějak museli nacpat. Takhle lidi podvádí.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený TH

Trapáááááci | 6.3.2013 16:18reagovat
avatar

Trapáááááci

Nepřihlášený Trapná redakce autoforum.cz

Reakce na: Článek i reakce hodný novi.. | 6.3.2013 21:54reagovat
avatar

Musím přesně souhlasit s Stf

(Článek i reakce hodný novinek.cz. Prázdná nádrž vynucená bezpečnostními předpisy udělá s výškou auta v objektivech kamer divy, proto se tomu musí pomoci jinak. Je to standatní praxe u všech, ale zde se jedná o koncern a tedy 3x!!! hamba, že.)

Je to běžná praxe a redakce autoforum.cz mě v poslední době často nutí přemýšlet, kdo že to v ni pracuje. Nejdříve nesmysly o EU a teď "útoky" na značky VW koncernu. Nepíše to Klaus?:-)

Nepřihlášený 007

Koupit auto" nižší střední.. | 7.3.2013 00:05reagovat
avatar

Koupit auto" nižší střední " za skoro třičtvrtě melounu,myslím v konfiguraci,aby to bylo alespoň trochu auto,tak to je fakt síla!!!!!!!!!!!!!Škodofilové už se proboha vzbuďte!!!!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Moik

U nás má Octavia dobře vyh.. | 7.3.2013 06:48reagovat
avatar

U nás má Octavia dobře vyhlídky, je to dobrej služeb ak. Obchod ak v Octavii neurazi,nevypadá ze jezdi vlastním autem a přitom se Da koupit za 365, protože to pro obchodaka stačí. Konkurence snad jen Focus II.

Android fakt umí opravovat,kde se to vypíná....?

Nepřihlášený Jirka

Myslím, že krom vylepšení.. | 7.3.2013 16:01reagovat
avatar

Myslím, že krom vylepšení postoje a optického vzhledu má stažení pružin ještě jeden důležitý význam. Na autosalonu návštěvníci neustále otevírají a zavírají dveře, nastupují a vystupují, což musí s vozem, který váží 1,3t různě pohupovat a je to jistě vjem znepřijemňující zkomání návštěvníků. V jeden okamžik je vůz prázdný, v druhém do vozu nalézají 4 100kg chlapi. Předepnutí pružin to eliminuje.

Nicméně stejně jako většině ostatních mi vadí, že reálná prodejní verze je vysoká a s koly utopenými v kastli (viz. videa ještě maskovaných), což mi připomíná Š105. Jakoby za každou cenu museli na úzkou nápravu napasovat co nejširší kastli. Působí to komicky. Proč, když vystavená vypadá poměrně šik a přitom se zdá, že při větším propružení by kolo nedrhlo o blatník, ale bezpežně by do něho zajelo. ???

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Petr

Reakce na: Koupit auto" nižší střední.. | 7.3.2013 19:19reagovat
avatar

Tak tak máš pravdu.Jsou to zloději

Nepřihlášený header009

Reakce na: Myslím, že krom vylepšení.. | 7.3.2013 22:14reagovat
avatar

Je jednoduší než dělat jinou nápravu použít kola s jiným ET tento efekt bohatě vykompenzují, co se týče stahování pružin jednou sem se vyjádřil a zatím si stojím ;)

Nepřihlášený Lubos

Nechapem ale naco je tento.. | 7.3.2013 22:44reagovat
avatar

Nechapem ale naco je tento clanok a co robi ten redaktor v takejto rubrike???

Ved toto robia vsetky automobilky na vsetkych autosalonoch vo svete koli efektu...ale to by ich bolo treba par navstivit...alebo ze by plateny clanok od konkurencie???

Nepřihlášený Lubos

A aby o tom nebol dalsi cl.. | 7.3.2013 23:23reagovat
avatar

A aby o tom nebol dalsi clanok ze na aute na autosalone bol iny lak ako a predava...ano aj to sa robi...je to bezna prax...na autosalony sa vyrabaju extra auta...s tzv. "klavirnym lakom" ktory ma asi 6-8 vrstiev aby bol lepsi efekt pod reflektormi...a vyssia odolnost...kedze tieto auta koluju na niekolko vystav...

si predstavte pan redaktor!!!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený prejt

Reakce na: A aby o tom nebol dalsi cl.. | 8.3.2013 01:35reagovat
avatar

vážně všechny používají na podvozku pásy a seš si tím naprosto jistej? protože já tvrdím, že to je stejně chytré jako napsat, že co Slovák to debil

Nepřihlášený Lubos

No zdrzme sa urazania naro.. | 8.3.2013 13:51reagovat
avatar

No zdrzme sa urazania narodov laskavo!!!

Ano som si tym isty, ze vsetci pouzivaju podobne moznosti na autosalonoch, ci uz na Slovensku, v Cechach!!! alebo kde kolvek na svetovych autosalonoch. V tejto oblasti pracujem uz niekolko rokov a niekolko ich prejdem kazdy rok pracovne, tak si dovolim povedat, ze viem o com hovorim. Stahovacie paci je len jedna zmechanik...tak ako sa prisposobuju auta do reklamnych spotov, tak aj na vystavy a fotenia. "Prejt" skus si pochodit par vystav a trosku po svete a mozno budes vediet o com to je...to nie je len tak ponozky do sandalov:DDDD

Nepřihlášený Lukáš

v autosalonu na prime bylo.. | 12.3.2013 15:29reagovat
avatar

v autosalonu na prime bylo jak predvadeli octavii III v americe a rikali ze ji museli zatezovat aby vypadala jakoby byla pri normalni jizdnim zatizeni ridic + nejake vjeci v kufru jeste museli dolit provozni kapaliny krome pomone hmoty protoze ji z bezpecnostnich duvodu prepravovali uplne suchou

Nepřihlášený skodovak

Napadlo vás někoho, že by.. | 12.3.2013 20:08reagovat
avatar

Napadlo vás někoho, že by se taky mohlo jednat o přepravní aretaci podvozku?? To radši pomlouvat co... Ono to je proto, aby potencionální klient dostal vozidlo v top stavu. Až tepr v salónu při deaktivaci transportního módu se tato aretace sunda.. Ano uznávám, že na autosalonu by toto mohlo být již dementováno, ale kdo říká že musí...

Zobrazit reakce..

vana

Reakce na: Napadlo vás někoho, že by.. | 12.3.2013 20:26reagovat
avatar

skodovak: tak takováhle blbost nás teda fakt nenapadla

Nepřihlášený

Jaká ostuda, prostě úroveň.. | 14.3.2013 11:12reagovat
avatar

Jaká ostuda, prostě úroveň marketingu vhodná pro jejich zákazníky, ty zákazníky, kteří vysolí o 200t více za krabici s klapajícím motorem ze Zetoru, která je IN, než za opravdové auto. Vždyť oni tak maji auta i na svých oficiálních stránkách: http://www.volkswagen.cz/modely/novy_golf Golf na tomto obrázku http://www.volkswagen.cz/media/Model_Start_Image_Image_Compo nent/11570-image-image/default/f275129cc4afd5b2665e68edb3e5a 3f5/1362493832/golf2.png má asi ty popruhy v základu. No i když jak znám VW, tak to bude doplatek 6000Kč a k tomu chromovaná spona za 12000Kč :-D

Nepřihlášený joži

Offroadové autá sa takto b.. | 16.3.2013 17:59reagovat
avatar

Offroadové autá sa takto bežne upravujú :) hlavne tie ktoré majú nezávislé zavesenie lebo pri veľko zdvihnutí potom praskajú poloosi a funguje to super len to nieje tak fušersky spravené, ale nič zlé na tom nieje :)

Nepřihlášený tomi

mne sa to dáko nezdá už le.. | 18.3.2013 08:04reagovat
avatar

mne sa to dáko nezdá už len pre to lebo toto je výstavný model na tých fotkách.Nikto z nás nevie načo to tam je a podľa mňa to má určite nejaký význam.No kedže bulvár je o tom aby strápňoval veci tak mi všetci tomu uveríme a teraz prestaneme kupovať značku skoda.Ja používam značku škoda už 10 rokov a som s ňou na 100% spokojní.

Nepřihlášený Prof

xD Běžně se podvozek na pře.. | 22.3.2013 12:44reagovat
avatar

xD Běžně se podvozek na převozy aretuje. Dřív se to dělalo pevnýma blokama, který to podržely, aby se to nehoupalo, tohle je taky možnost. Mohli to na showroom sundat, ale kdo by se s tim pak sral nazpátek při odvozu? Ukažme si na autora článku a zasmějme se.xD

Nepřihlášený Mav

Reakce na: Škoda auto je na tohle spe.. | 24.3.2013 11:45reagovat
avatar

Můj kamarád, bývalý automobilový závodník, prodává ve svém velikém autodomě stovky škod, hyundaí apod.

Mám Octu kombi a jsem s ní spokojen. 200km/hod mi stačí.

Jednou mi řekl - buď rád, že sis koupil Škodu, kdybys viděl, jak vypadá Hundyi po 60.000,- km zespoda, jako tvoje Octa po 250.000 !!!!

A o tom to je, o síle a kvalitě laku a síle akvalitě ochrany podvozku. Já tu svoji za chvíli nechám synovi

a vím, že dostane spolehlivý a bezpečný auto, co nežere. Pořád drží cenu. Počkejte, majitelé Hundají za 10 let, spláčete nad výdělkem, 30.000,- a konec.

Nepřihlášený Ford

Vždyť je to úplně normální!.. | 25.3.2013 18:48reagovat
avatar

Vždyť je to úplně normální!! U jiných aut je to tam taky. Nevím proč se navážíte zrovna do tohohle výrobce velice kvalitních aut...!!

Nepřihlášený Jozef

Reakce na: Dyť je to jen "blbý" embéčk.. | 25.3.2013 19:35reagovat
avatar

Musím súhlasiť. Časy keď Škoda bola iba 1203 ,105 a pod. sú preč .No a na porovnanie ceny vtedy a dnes sú dosť rozdielne.A aj kvalita. No napriek tomu tie škodovky sú ešte stále drahé a po presadnutí do konkurencie majú ešte čoto dobiehať.Ak by cena Oktávie v slušnej výbave bola okolo 13000 € tak nenamietam ,avšak 25000 € za to mám dvojročné Audi ,BMW v neporovnatelnej kategórii o ktorej sa značke Škoda môže iba snívať.Žiaľ doplatila na koncernovú politiku ...

Nepřihlášený martin

Kdybych si měl náhodou kou.. | 27.3.2013 21:20reagovat
avatar

Kdybych si měl náhodou koupit škodovku tak určitě né v čechách kde má monopol ale zajel bych si do německa, kde za naší cenu střední výbavy máte u soudruhů plnou výbavu, náš standart viz švihadla na okno by v německu neprošel, ale ještě že si škodovku nikdy nekoupím, radši jdu do celoživotně nereznoucího pažouta 508 za stejnou cenu

Nepřihlášený medo24

myslim ze to je tak uplne.. | 4.4.2013 18:55reagovat
avatar

myslim ze to je tak uplne vzdy a vsade... akurat som prisiel z brnenskeho, pozeral som sa na to len na rapide a na octavii a obe ich mali... sucast marketingu no

Nepřihlášený David

Reakce na: 80% zákazníků netuší co je.. | 7.4.2013 22:50reagovat
avatar

Přesně tak.

Jinak, co když ty popruhy tam jsou kuli přepravě? Aby auto nehoupalo, když je natěsno našoupnutý v kamionu?

Nepřihlášený M

Při snižovaní škody 120 se.. | 9.4.2013 07:48reagovat
avatar

Při snižovaní škody 120 se tomuto způsobu říkalo vidlák tunning

Nepřihlášený uživatel

Taky přispěju do tohodle h.. | 11.4.2013 19:24reagovat
avatar

Taky přispěju do tohodle hnízda něčím útočným.

Snížení je napsáno v uvozovkách. Pokud to tedy dobře chápu, význam slova je tím nadlehčen. Neměli byste to brát tak vážně.

A škodovkáři, proboha proberte se do reality. V této zemi není až tak moc lidí, kteří si můžou dovolit dát přes "500k" za auto, které sice možná trošku vypadá a má znak Škoda, ale nemá ani špetku komfortní výbavy. Radši ty peníze investují do jiné značky, která jim za ty same penize nabídne i 3x víc. Např. výše zmíněný Hnujdaj. A vlastně cokoli korejského. Za cenu menší než stojí obyč. Rapid můžete mít daleko víc vybavený a větší "Chevrolet" Cruze. A to už stojí za zamyšlení.

A služby? V dnešní době, kde už bývá zvykem 5-ti letá záruka na auto, které je daleko míň poruchové jak Škodovka a navíc ma daleko levnější náhradní díly, je nabídka Škodovky více než slabá.

A pro lidi co mají peníze nebo chtějí nějaké auto na kvalitní jízdu jsou tady Japoncí a na komfort jízdy a design jsou tu zas frantíci a italové.

Takže tato cenová strategie a reklamy Škodovky jsou velice špatně postavené.

Prostě ŠKODA peněz.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený eddy

to ste objevili ameriku!!!.. | 20.4.2013 14:07reagovat
avatar

to ste objevili ameriku!!! tohle se dělalo už min před 5 lety na autosalonech... stejně 90% všech aut tam je nepojízdnejch (např koncept hondy s tak zatmavenýma sklama, aby nebyl vidět interier a při bližším zkoumání zjistíme, že tam vůbec žádnej ani nebyl) navíc takhle snížený auta sem viděl i u stánku Hyundai, i u Opelu, Chevroletu, renaultu, ale toho si nikdo ani nevšimne co, vepřáci??? děláte z komára velblouda... už vidím, jak po tomhle budou všichni z vás zavrhovat Škodu, ptž na autosalonech snižuje auta kurtou... wake up lidi...!!!

Nepřihlášený robo

Jednoduchý ojeb ,zo strany.. | 3.5.2013 12:18reagovat
avatar

Jednoduchý ojeb ,zo strany konkurencie.Asi v noci nestrážili

Nepřihlášený jeremy

Reakce na: A aby o tom nebol dalsi cl.. | 24.5.2013 09:19reagovat
avatar

LUBOS ! Hulis ? podaj aj mne.. 1. ine automobilky nedavaju specialne tlmice a pruziny a ani neupravuju inak svetlu vysku auta. Toto fakt mohlo napadnut len Skodovku. Schvalne, popozeraj si auta na vystave, zakazane to nie je. 2. Lak. Ty si lak videl maximalne v kupelni hned vedla odlakovaca. Zober si kludne merac hrubky laku a zbehny na salon. Leskne sa preto, lebo ich non-stop umyvaju. Aspon tie znacky, na ktorym zalezi na najlepsej prezentacii. To ze sa Skoda "neleskne" nie je chyba konkurencie Ano, niektore kusky su specialne. Nemaju sedacky, interier, namiesto skla su plasty, ci maju iny podvozok. Zvacsa sa ale jedna o pretekarske auta, alebo auta, ktore nie su bezne dostupne. Vypustat HOAXy, len aby si chranil trapnu, predrazenu skodovku. Neda mi nespomenut pana, ktory sa odvolaval na prazdnu nadrz. Hold, tych 60kg fakt znizi auto o 5cm :) Alebo druheho pana.. na salone ma jednu chvilu auto aj 4100kg. No, ak ma skodovka hmotnost 1400kg, tak by si tam musela sadnut pekna partia tlstych ozranov.. Celkom 27 stokilovych chlapov..

Nepřihlášený Radek

Reakce na: a kolik je rozdíl výšky s.. | 20.11.2015 20:30reagovat
avatar

Ono nejde ani tak o to jestli je nebo není nádrž prázdná . Všimli jste si že tam nejsou tlumiče ?? až je tam dají tak výška klidně může být taková jakou ukazují .Osobně bych to vyděl že tlumiče jim nestihly dorazit a prostě Ženeva nepočká .A nemyslete si že jsem zastánce škodovek,to ne ale nechápu proč každý řeší prkotinu .

Nepřihlášený Radek

Reakce na: a kolik je rozdíl výšky s.. | 20.11.2015 20:40reagovat
avatar

Tak už jsem tlumiče našel :-D Ale i tak bych si s toho nic nedělal . :-D Třeba to je na přepravu . U praček jsou taky šrouby :-D

Nepřihlášený Rogo

Dva roky starý článek znov.. | 22.11.2015 09:54reagovat
avatar

Dva roky starý článek znova v akci, a taky od té doby vždycky poznám čecháčky pražáčky na autosalonu, normální lidi choděj kolem aut a koukaj co je kde novýho sedaj si dovnotř koukaj na motory atd, ale pražáci se u každýho auta válej po zemi a hledaj popruheeeee voeeee :-D

Nepřihlášený pETERMAN

Všimněte si, že na detailn.. | 30.11.2015 12:59reagovat
avatar

Všimněte si, že na detailních fotkách a na celkových je pokaždé jiná podložka

Nepřihlášený pETRs

:-D velká legrace z nezku.. | 30.11.2015 23:42reagovat
avatar

:-D velká legrace z nezkušenosti a honbě za senzací, jinak se jedná o pouhé přepravní ráčny. Od firmy Mitsubishi jich mám někde v garáži asi osm. Jednoduše, aby při přepravě netancovaly, tak se jim pružiny stahují. Neskutečný, kolik lidí se takový hloupý informace chytí. ?

Nepřihlášený Jan Novák

Běžná věc, to někdo má poc.. | 1.12.2015 23:17reagovat
avatar

Běžná věc, to někdo má pocit, že objevil Ameriku ten p.i.t.o.m.a co z toho udělal článek a druhej co to schválil by měli jít psát o životě mravenců v českých lesích.

Nepřihlášený 007

Co tady některý plácáte o.. | 6.12.2015 17:01reagovat
avatar

Co tady některý plácáte o plný a prázdný nádrži?Ostatní značky snad mají taky podvázaný vaječníky? Ne nemají !!

Prostě zase podvádí,už to u nich začíná být koníček a jsou trapný!

Nepřihlášený martin

ja sa vôbec cudujem ze na.. | 7.12.2015 15:35reagovat
avatar

ja sa vôbec cudujem ze na ten Zenevsky autosalon vôbec skodovku pustili,tim ze tam pustili srep skodovku ,zenevsky autosalon stratil vsetok rating,a nem,a vyznam na tu vystavu vôbec chodit.

Nepřihlášený rylak

to je hlupost zasa si vyst.. | 8.12.2015 11:53reagovat
avatar

to je hlupost zasa si vystreleli z novinarov a ty im to zozrali aj s navijakom kto tomu troch rozumie tak vie ze je to len vtip, ale zasa o com by pisali.

Nepřihlášený teo

co ine cakat od brojlery | 8.12.2015 11:55reagovat
avatar

co ine cakat od brojlery

Nepřihlášený SAUS

Myslim si ze je to podvod.. | 8.12.2015 17:29reagovat
avatar

Myslim si ze je to podvod klamliva reklama . Ak by som si kupil auto a zistil by som ze nieje take ake mi slubili pozadoval by som odskodne 10% a poriadnu pokutu.

Nepřihlášený pipú69

no ve škodovce musí být na.. | 8.12.2015 18:33reagovat
avatar

no ve škodovce musí být na vše tzv. návodky,což je postup jak se co a kdy a jak má dělat. bez ní si tam ani neulevíte na WC. No a výměna pružin nebo sprosté uříznutí jedné otáčky pružiny je nad jejich možnosti. Sakra a jak to vše vysvětlí vše Syřanům na které se tak těší si vůbec neumím představit

Nepřihlášený

Takhle se stahují všechny.. | 11.12.2015 20:57reagovat
avatar

Takhle se stahují všechny pružiny na autech které se přepravují na nákladních přepravnících (kamionech). Myslím že to spíž někdo zapoměl sundat

Nepřihlášený Daniel

Slovy klasika: Svět nec.. | 11.12.2015 21:13reagovat
avatar

Slovy klasika:

Svět nechce být, svět se chce jevit.

Nepřihlášený Vladimír

Reakce na: Napadlo vás někoho, že by.. | 11.12.2015 23:17reagovat
avatar

Konečne jeden normály a najpravdepodobnejší názor.

Nepřihlášený Leander

Presne jak tu nekdo psal ... | 14.12.2015 05:56reagovat
avatar

Presne jak tu nekdo psal .... je to kvuli preprave a nekdo to asi zapomel sundat ..... a tady z toho je clanek na milion stran .... nejprve si overte fakta a nebo nechte psta clanky nekoho kdo vi o cem aut. prumysl je :)

Nepřihlášený topp

jste všichni trubky!!! A).. | 14.12.2015 07:02reagovat
avatar

jste všichni trubky!!!

A) příspěvek je víc jak dva roky starý a někdo se snaží o negativní reklamu

B) detailní fotky závěsu kol dokazují, že auto stojí na dlažbě ve tvaru malých čtverců. vystavený vůz je pak na točně, kde nic takového není.

JE TO FAKE JAKO PRASE!

Nepřihlášený Kukolar

Chudaci AUDI kde sa to len.. | 15.12.2015 03:12reagovat
avatar

Chudaci AUDI kde sa to len dostali do akeho koncernu a uz taha ten manazment do pekiel aj DUCATI.

A take pekne a super auta a motorky to boli,no skor punc jedinecnosti maly.

Nepřihlášený tts

to nieje skoda, je to vred.. | 15.12.2015 22:22reagovat
avatar

to nieje skoda, je to vred z koncernu ojebavakov Vojebeme vas Wsecky das odrb

Nepřihlášený Villi Polačik

Preto ma nikdy škodovka ne.. | 16.12.2015 10:03reagovat
avatar

Preto ma nikdy škodovka nezaujímala!!! len v jednom prípade, ,,škoda 1000 MB,, jediné auto ktoré bolo poctivo vyrobené a kvalitne!!! od tej doby sa kvalita začala vytrácať!!!

Nepřihlášený Pedro

bez ohladu na to ze je to.. | 16.12.2015 14:13reagovat
avatar

bez ohladu na to ze je to Skodovka

preco by muselo byt auto 4x4 s vysoke? osobne by som mal rad doma benzinovu Octaviu Combi RS 4x4 ..

Nepřihlášený j.k.

Vyšší podvozek je přece mn.. | 16.12.2015 20:22reagovat
avatar

Vyšší podvozek je přece mnohem lepší, nemusí to sebrat každý hrbol

Nepřihlášený Fogyn

"A soused z Boleslavi" kou.. | 17.12.2015 16:17reagovat
avatar

"A soused z Boleslavi" kouká a vidí...

Nepřihlášený fokume

toto používá vw a jiní na.. | 18.12.2015 08:48reagovat
avatar

toto používá vw a jiní na výstavách úplně běžně...

zase někdo objevil "emeriku"

Nepřihlášený Mirek

takže pro toho pána co psa.. | 18.12.2015 19:47reagovat
avatar

takže pro toho pána co psal,že tam není tlumič a proto je tam ta kurtna:tlumič tam je,

pro všechny co tvrdí,že je to kvúli přepravě:neí to kvúli přepravě,vozím s přepravníkem už hodně let nové auta rúzných značek.a ještě nikdy sem neměl při přepravě zaaretovanou nápravu kurtnou,,ty auta se při prepravě do výšky až tak moc nehoupou,,řidič si musí udělat mezi střechou auta a plošinou dost místa-cca 10centi....takže je to kurtované z jiného dúvodu,múžeme jen spekulovat,,ale na druhou stranu je to pak zavádějící

Nepřihlášený Luke

omg verite tomu jak male d.. | 20.12.2015 15:26reagovat
avatar

omg verite tomu jak male deti a to si hovorite dospelaci :D :D :D omg brat si kupil to auto a nema tam ziadne popruhy je to kvalitka auto a ked tomu dupnete na plyn tak pocitie co je to za auticko ... omg podla obrazku sudit vsetky ich auta tak tomu hovorim detske vymysly :D l

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Mirek

Reakce na: omg verite tomu jak male d.. | 20.12.2015 22:08reagovat
avatar

luke:.ale tady nikdo nepsal,že se takhle to auto prodává zákazníkovy v autosalonu,,takže píšeš trochu z cesty,,,tak dupajte na plyn,nech to jede

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený hugo

Jéééé..... a já myslel, že.. | 24.12.2015 09:03reagovat
avatar

Jéééé..... a já myslel, že jsou těma kurtama přidělaný celý nápravy.....to by teprve byla konstrukční BOMBA!!!

...inu pamatuju časy kdy se Škodovkám říkalo - model DODO (dodělej doma). Že by první vlaštovka, jak se vrátit k osvědčeným tradicím????

Nepřihlášený Forest

Reakce na: A co chcete od Skodovky!?.. | 29.12.2015 10:50reagovat
avatar

Kolega si ji koupil a opravdu, nestaci se divit - tomu, jak oproti O1 vyrostla a ze je ve 2,0TDI CR schopna jezdit i za 4 litry. Nicmene, nebudeme jasat predcasne, uvidime, jak to bude vypadat za dva roky ;)

Nepřihlášený Daniel

dovolim si citovať kamarat.. | 5.1.2016 17:36reagovat
avatar

dovolim si citovať kamarata... ja som po tom troska patral a ked sa prepravuju auta na prepravnikoch, tak aby to auto nebolo ako dalsia odpruzena hmota, tak sa na prepravu kamionom takto gurtnami stahuju pruziny, druha vec je ta, ze naco to zas davat dole, ked o 14dni sa to bude prepravovat nazad

Nepřihlášený Pepa Křupala

Trapný bulvární článek ..... | 10.1.2016 06:09reagovat
avatar

Trapný bulvární článek ...

Autor asi nemá o čem psát, tak hledá lacinou senzaci a hloupí jen přikyvují.

Nepřihlášený Jara

Je to schválně,ne kvůli žád.. | 10.1.2016 20:46reagovat
avatar

Je to schválně,ne kvůli žádné přepravě a kamionu. Proč jsou asi černé,že?

Nepřihlášený Kurtna

Vy jste teda objevili Amer.. | 12.1.2016 09:40reagovat
avatar

Vy jste teda objevili Ameriku, chtěl bych vidět jak by jste to na místě vyřešili vy, chytráci !

Nepřihlášený Brian

Však niekedy je ostuda len.. | 17.1.2016 20:50reagovat
avatar

Však niekedy je ostuda len to že je to na ceste:D

Nepřihlášený marcel111

to tam mohlo zustat po pře.. | 17.1.2016 21:42reagovat
avatar

to tam mohlo zustat po přepravě . speciální skřínový přepravník.

Nepřihlášený harry

čtu Vaše názory a říkám si.. | 18.1.2016 12:16reagovat
avatar

čtu Vaše názory a říkám si to máme odborníků jak každý pozná že to je náprava od oktávky ......

Nepřihlášený Joska

Docela se tu bavím! Ty nad.. | 20.1.2016 22:28reagovat
avatar

Docela se tu bavím! Ty nadávky na škodu. Vidím to na to, že je pro Vás cenové nedostupná! A to Vás žere, Kupte si tedy hnujdaj a nekušujte.Já zas do Škody šel a to s plnou výbavou a se slevou 21%! Jen jsem musel počkat, bylo jako předváděcí.Stále lépe jak stočený šrot z AAA!

Nepřihlášený Joska

Reakce na: Škoda auto je na tohle spe.. | 20.1.2016 22:38reagovat
avatar

Brečíte hezky! , tak to chodí u těch co neumí.Já koupil Yeti 2l TDI CR Style s navíc paketem plus. A to jako předváděcí se slevou 21%. Takže z 620 t, na 490t. Takže nové""", s luxusní výbavou, vytápěné i přední sklo, a s 5letou zárukou!

Nepřihlášený Diwiak

toto som videl na serivoom.. | 21.1.2016 21:27reagovat
avatar

toto som videl na serivoom golfe v premavke - namiesto popruhov pouzili kovove spony :-)

Nepřihlášený Lukas

Fotky se staženou pružinou.. | 23.1.2016 20:29reagovat
avatar

Fotky se staženou pružinou nejsou fotky auta stojícího v otočném kruhu.

Nepřihlášený JiHa

Téměř plné fórum fanoušků.. | 26.1.2016 17:59reagovat
avatar

Téměř plné fórum fanoušků konspiračních teorií :)

Na Škodu by jste měli být pyšní a ne ji hanit, je to vizitka nás všech ;) (pro méně chápavé - v automobilovém světě samozřejmě :) ).

Nepřihlášený oliva

Reakce na: A co chcete od Skodovky!?.. | 10.2.2016 19:32reagovat
avatar

Pouze pro účely výstavy, chápeme?

Nepřihlášený Luke

Reakce na: luke:.ale tady nikdo nepsa.. | 12.2.2016 13:56reagovat
avatar

a ano pisal som trosku odveci ale tie upinacie pasy su nato aby ukazali ako to auto bude vyzerat zatazene lebo je jasne ze dovnutra mu nebudu davat kufre tazke aby si zakaznik mohol prezriet ako zvnutra vyzera a nechcu sa divat na zataz aby to auto vyzeralotak aby tam nemuseli davat tie pasy :) co viac k tomu trosku loickeho myslenia a nie hoven v hlave ...

Nepřihlášený jen

já bych chápal, že by to b.. | 28.2.2016 16:28reagovat
avatar

já bych chápal, že by to bylo kvůli přepravě na podvalníku. Je to stabilnější, když na kamionu je 8 aut, který se nevlní jak had při každý nerovnosti...

Nepřihlášený rado

Fuuj..toto keby urobili Pe.. | 4.3.2016 17:46reagovat
avatar

Fuuj..toto keby urobili Peugeot,Citroen alebo Fiat tak je to strasne zlyhanie,ale ked to robia VW,Skoda tak je to len male salonne nedorozumenie..brrrrr a teraz ma zozerte!!!

:-)

Nepřihlášený

nepřekvapuje mne že to děl.. | 8.3.2016 07:32reagovat
avatar

nepřekvapuje mne že to dělají, je to německá kvalita ne ? ... budeme lhát co to jde

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Ernie

Reakce na: nepřekvapuje mne že to děl.. | 11.3.2016 13:42reagovat
avatar

A Renault nepodvadzal s NOx?

Nepřihlášený Nevím, nevím?

Já bych se nejdříve zeptal.. | 12.3.2016 14:37reagovat
avatar

Já bych se nejdříve zeptal na stánku, proč tomu tak je? Než bych začal čeřit vodu. Já jenom vím, že již před léty vozili Nissan Primery (třeba P12) a ty měly v pružinách naraženy takové plastové vymezovací hřebeny. Bylo to údajně kvůli tomu, aby při přepravě na přepravníku nehoupaly nahoru dolu. Zajisté Nissan nebyl sám, kdo to dělal.

Nepřihlášený LeO

Tupě věřme tomu co nám bul.. | 8.5.2016 11:59reagovat
avatar

Tupě věřme tomu co nám bulvár předhodí.....

Snížený podvozek kurtnama je čistě kvili predvadeci akci - focení. Že nějakej idiot vleze pod auto, vyfoti a da net je věc druhá. Bohužel si nyní nemame predstavu o kolik klesne, když bude naložené 5 uprchlíky

Nepřihlášený MadMattCZ

Za tohle může zákazník, kt.. | 13.6.2016 15:57reagovat
avatar

Za tohle může zákazník, který neví co chce. Autosalon mu nejdřív naservíruje 15 minut kecání ze Ženevy a on si řekne že je to auto pěkný. Týden potom je v autosalonu "test" vozidla a čtení z techničáku, ze kterého se dozví že zavazadlový prostor má x - litrů a auto uveze x - kg. Prodáno.

Nepřihlášený

Tyhle pásky se tam dávají.. | 16.6.2016 14:06reagovat
avatar

Tyhle pásky se tam dávají kvůli přepravě a ani bych se nedivil, kdyby to byl jen problém zapomenuté demontáže, ovšem, když není o čem psát, tak i tohle se hodí.... autor lituji...

Nepřihlášený gj

To auto je snížený,aby byl.. | 19.11.2016 18:05reagovat
avatar

To auto je snížený,aby bylo vidět jak vypadá plně naložený!

Nepřihlášený Jaroslav.ul

.....a hodně podfuků ..... | 21.11.2016 13:31reagovat
avatar

.....a hodně podfuků ... no není lepší koza a trakař?

Nepřihlášený Petr4135

Reakce na: Auto pro inteligenty a spr.. | 21.11.2016 14:34reagovat
avatar

Nepřihlášený Čech jako poleno. Cítím to stejně.

Nepřihlášený Nepřihlášený

Tady je vidět to "vlastene.. | 21.11.2016 18:23reagovat
avatar

Tady je vidět to "vlastenectví" Čechů, kteří umí jen brečet a nadávat. Pak ale neplakejte že tam a tam se mají lépe. Oni umí být hrdí, na rozdíl od "Čechů", kteří jen nadávají a pláčou.

Nepřihlášený Alojs

Kdyz se podivam na slozeni.. | 12.12.2016 08:02reagovat
avatar

Kdyz se podivam na slozeni dnesnich menegeru co maji praxi max u PC navic jen ve skole tak toto je jen genialni derivat jejich mysleni.

Nepřihlášený martin

přepravní pásy aby auto ne.. | 18.12.2016 22:19reagovat
avatar

přepravní pásy aby auto nehoupalo při transportu... proč by je sundávali, když to pak dají zase na podval ...

Nepřihlášený Ghost

Reakce na: Díky za zábavnou informaci.. | 25.12.2016 00:08reagovat
avatar

Snižování podvozku pomoci kurt(upínací popruhy pro rejpaly) škodovka používá skoro na každé výstavě o co hůř byl jsem na soukromé akci škodovky která byla v brně na BVV pavilon P pro většinou obchodníky z celého světa a tam tento způsob byl praktikován i na vozech z muzea myslím tím relly vozy a rs takze se nejedna o nové a nebo prototypové auta smutné je ze akce nebyla pro veřejnost ale stovky možná něco kolem tisíc lidi co škodovky prodává a ještě na závěr kurty nejsou jediný rychlo tuning použity při výstavách

Nepřihlášený ajvens

Holt VW a podvadeni uz jso.. | 25.12.2016 07:51reagovat
avatar

Holt VW a podvadeni uz jsou synonyma...

Nepřihlášený Dino

Obrazky s kurtnami jsou fo.. | 26.12.2016 20:54reagovat
avatar

Obrazky s kurtnami jsou foceny uplne jinde nez je auto vystaveno..staci se kouknout na spary v dlazbe u vystavovaneho auta a u auta s kurtnami...diskuze o ho...e

Nepřihlášený Ada je tu

Snižováním podvozku výrobc.. | 2.1.2017 08:43reagovat
avatar

Snižováním podvozku výrobce degraduje design svého produktu.

Nepřihlášený Josef Soukup

Je to myslím omyl,takhle s.. | 26.3.2017 17:20reagovat
avatar

Je to myslím omyl,takhle se fixují podvozky při převozu na vetší vzdálenosti,potvrdily mi to chlapy co vozí i Peugeoty a Fordy...

Nepřihlášený ajin

Ale páni odborníci, to jso.. | 30.3.2017 10:37reagovat
avatar

Ale páni odborníci, to jsou přepravní upínací pásy,užívající se naprosto běžně. Tady je zapoměl někdo sundat a aféra už letí.

Nepřihlášený Kaprus

Nova oktavka 4x4 je fakt k.. | 31.3.2017 08:04reagovat
avatar

Nova oktavka 4x4 je fakt koza. Ale ty kurtny sou tam kvuli doprave, aby se auto na návěsu nehoupalo. Možná je akorát někdo pár festů pritáhl :)))

Nepřihlášený Zvoník

Škodovka je dobrá jen na m.. | 2.4.2017 05:58reagovat
avatar

Škodovka je dobrá jen na motory. Tam na ní nedám dopustit. Když se mění včas náplně, motor vydrží všechno. Na staré Feldě jsem najezdil 400 000 km bez jediného zásahu do něj (tedy ani rozvody nebyly měněny) a odešlo na autě všechno okolo, ale motor tahal jako nový! A právě to všechno okolo bylo plné tzv. ,,kurvítek", kterážto kurvítka po zjištění příčin byla instalována už při výrobě v M. Boleslavi, a teď dodatek: ZÁMĚRNĚ! Ani automobilový primitiv by neřekl, že by to někdo jenom odfláknul, třeba jen na materiálu. Konstrukčně téměř naprosté sabotáže, aby Škodovka nemohla konkurovat německému ,,bratrovi". A to trvá dodnes. Proto bych do škodivky už nikdy nešel, kdyby byla na povrchu zlatá!

Nepřihlášený Pavel

Je to jenom nasimulování z.. | 3.4.2017 12:32reagovat
avatar

Je to jenom nasimulování zatíženého vozu.

Nepřihlášený vm

To není tuning ale uprava.. | 11.4.2017 06:14reagovat
avatar

To není tuning ale uprava pro převoz na kamionu.Pro převoz se auto stáhne aby neskákalo na kamionu.Běžná praxe tady akorát někdo cosi maže lidem kolem pusy.

Nepřihlášený donald

blamáž ... no je vidět že.. | 17.4.2017 11:33reagovat
avatar

blamáž ... no je vidět že ta značka na to prostě nemá

Nepřihlášený

to jsou ti nahrbeni škodov.. | 17.4.2017 21:21reagovat
avatar

to jsou ti nahrbeni škodovkaři kteří na dalnicich stále chtěji zavodit s BMW AUDI

Nepřihlášený owner

Proč se nezeptají ve Škodo.. | 21.4.2017 01:12reagovat
avatar

Proč se nezeptají ve Škodovce proč to dělají. Třeba by to logicky vysvětlili. Třeba tím, že očekávají ve Švajcu zemětřesní a nechtějí aby se to nekontrolovaně rozhoupalo. Každopádně by měli být již dost opatrní a jakýmkoliv podezřením z podvodů se ze široka vyhnout.

Nepřihlášený Radek

Reakce na: Taky přispěju do tohodle h.. | 7.9.2017 21:48reagovat
avatar

Co je 500k??? Jako 500 KČ, nebo jak???

Nepřihlášený palopetro

Místo popruhů bych ke kolům.. | 26.9.2017 08:56reagovat
avatar

Místo popruhů bych ke kolům navěšel 50 kg závaží. Sice by to nebylo ono, ale zase novinka. A mohlo by se to tak nějak přidávat a odebírat. Jak si kdo přeje. Pořád by zůslala možnost vlastního nastavení. Kratší pružiny by to zcela znehodnotily. Vaše starosti na moji hlavu.

Nepřihlášený Holeček

No, a co čekáte? Na autosa.. | 4.10.2017 14:17reagovat
avatar

No, a co čekáte? Na autosalónech se prostě představují auta vypulírované, nasvícené, naleštěné bůhvíčím, napojené na elektřinu ze zásuvky, motor je možná jen maketa, pneumatiky jsou natřené černou barvou, atd. Divit se tomu může snad jen tříleté dítě.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif