Dopravní policie zneužívá výběr kauce, Leoši Tržilovi to nevadí

 | 7 příspěvků | 5.2.2013 Walter Kraft
Reagovat

Nepřihlášený Wheelie

Aneb každá pravomoc bude z.. | 5.2.2013 15:12reagovat
avatar

Aneb každá pravomoc bude zneužita. Je smutný, že se policie nedokáže chovat jak má, ale aby taky jo, když má ve vedení lidi co jsou schopni jen přihlížet takovým přehmatům.

Nepřihlášený WVW

Viděl jsem to v televizi a.. | 5.2.2013 15:17reagovat
avatar

Viděl jsem to v televizi a jen jsem kroutil hlavou. Vůbec nechápu jejich motivaci se po někom takhle vozit. Naměřil jsem, chtěl jsem dát pokutu, řidič nesouhlasil, dál není v mojí moci to řešit. Hotovo, vyřízeno, někoho neoprávněně popotahovat a riskovat vlastní problémy - proč?

A je smutný, že proti tomu není obrany. Asi jsou si toho dobře vědomi a podle toho se chovají.

Nepřihlášený Honza Štajf

Je strašný vidět, jaký lid.. | 5.2.2013 15:22reagovat
avatar

Je strašný vidět, jaký lidi se týhle země zmocnili. Nepochopím, jak může někdo jako Tržil zastávat takovou funkci a něco "řídit". Evidentně nic nedělá, akorát exhibuje v médiích.

Nepřihlášený CCX

A to Tržil nemá svoje nadříz.. | 5.2.2013 15:32reagovat
avatar

A to Tržil nemá svoje nadřízené, že si tohle dovolí říct v TV a nic se neděje? Kde má tahle smradlavá ryba vůbec hlavu?

Nepřihlášený hh

Muzu potvrdit, mam stejnou.. | 5.2.2013 17:37reagovat
avatar

Muzu potvrdit, mam stejnou zkusenost. Pred par mesici me nameril fizlPassat 160km/h na dalnici, krome mnoha dalsich poruseni zakonu (nepouceni o moznosti nevypovidat, neodecteni odchylky, atd..) mi po zadosti o reseni ve spravnim rizeni organ rekl, ze mi zabavi auto - nejdriv jsem nevericne koukal, jestli to fakt mysli vazne..:D Nakonec po asi 10 min argumentu a citaci zakonu z me strany a nesmyslu typu "To jste asi videl nekde v televizi, ne? ze strany prislusnika se do toho vlozila jeho kolegyne, ktera ho posadila do auta a resila to misto nej. Pomstili se mi alspon tim, ze jsem cekal na sepsani zaznamu (ktery jsem stejne nepodepsal) asi 30 min a jeste zavolali dalsi hlidku na kontrolu alkoholu..

Nepřihlášený misak

Na tohle jsou strašní mac.. | 6.2.2013 00:26reagovat
avatar

Na tohle jsou strašní machři v Jihlavě.Na parkovišti zaparkují auto a udržují na něm pořádek.Minimum je 500.-.Jeden je před důchodem ,ten umí psát a druhý je mlaďas a je hluchý a slepý.Pokud máte Audi či BMW a pod. tak se nebojte - vás si nevšimnout.Ale takto zajišťovat celou směnu bezpečnost silničního provozu a pomáhat a chránit ,to je vrchol arogance.

Nepřihlášený null

Pokud máte čas, tak rozhod.. | 10.2.2013 12:32reagovat
avatar

Pokud máte čas, tak rozhodně doporučuju druhou možnost a všechno co nejlépe dokumentovat. Fízl to nikdy nedá, jen si uplete sám na sebe větší průser.

Principem je v žádném případě kauci neplatit; když se jí policajt pokusí uložit, upozorněte ho na protiprávnost, jestliže máte datovou schránku tak to určitě uveďte. Pokud na ni bude trvat, je čas ihned kontaktovat GIBS (tel. 974 839 734, nonstop) a oznámit (skutečně) důvodné podezření na probíhající trestný čin zneužití pravomoci úřední osoby, především číslo policajta a místo činu. Pak přichází čas zdržování, protokolární popis zadržovaného auta musí být precizní včetně veškerých detailů povinné výbavy. Ideální je auto plné nákladu který se musí buď přeložit nebo důkladně zapsat, v mém případě inspektoři dorazili doprostřed debaty zda k pojmenování položek nákladu bude nutný znalec soudní nebo jen policejní. Už jsme to nedořešili, během dalších pěti minut jsem odjížděl (bohužel, zrovna to vypadalo že začala sranda) a ve všech dalších dílech příběhu už mi říkali "svědek" nebo "poškozený"...

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše