EU chce vyhnat auta ze silnic do roku 2050, Paříž to možná zvládne o 30 let dříve

 | 15 příspěvků | 19.11.2012 Miro Mihálik
Reagovat

Nepřihlášený KKK

2050 bude výročí 20 let od.. | 19.11.2012 18:55reagovat
avatar

2050 bude výročí 20 let od zániku EU

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Miláno

Krásně napsaný článek, věřím.. | 19.11.2012 19:39reagovat
avatar

Krásně napsaný článek, věřím, že do 10 let máme směrnici EU, která všechna opatření striktně nařídí všem městům nad 500t. obyvatel...

Ironie všeho je, že už kolem sebe začínám slyšet i od kdysi věčných odpůrců komunistů... "Zlatí komunisti!"

karelpipa

tak komouši by dneska dela.. | 19.11.2012 19:42reagovat
avatar

tak komouši by dneska delali podobny veci.

Kazdopadne jen houšť, jen tak dál, at je sranda.

Nepřihlášený asdf

Já jsem pro, i když jsem p.. | 19.11.2012 20:03reagovat
avatar

Já jsem pro, i když jsem petrolhead. Stát v zácpě je stejně na pikaču, město patří lidem. Radši ve městě MHD a mimo město 230 na okreskách.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený WinDiesel

Reakce na: Já jsem pro, i když jsem p.. | 19.11.2012 21:18reagovat
avatar

Ty jsi hochu jen hloupý, nebo navedený? A pokud ti lidé bydlí v centru Paříže, jak se dostanou ven? MHD? Chacha. Vlakem? Chacha. Dostavníkem - možná...

Autem bez záspy to trvá cca 45 minut z cenra na okraj. Stát zácpu v elektromobilu nic neřeší. A pokud lidem zakážou normální auta - lidé se z Paříže odstěhují - a potom mohou ti blbkové nařizovat nesmysly prázdnému městu... Ale co.... dají se dotace aby se lidi dostali zpátky ..... A okruh (hodně drahý okruh) se uzavírá.

Nepřihlášený WinDiesel

Reakce na: 2050 bude výročí 20 let od.. | 19.11.2012 21:20reagovat
avatar

No možná i 20 let od zániku Fransouzské Republiky - nevidím jediný důvod, aby na tyto blbosti přispívali ostatní Francouzi - tak se trhnou. Celý se to rozsype, prvně EU a potom národní státy...

Nepřihlášený josephko

A keďže všetky spomínané o.. | 19.11.2012 21:33reagovat
avatar

A keďže všetky spomínané opatrenia budú klinčekmi do rakví francúzskych automobiliek, bude treba tučnými sumami podporiť aj tieto fabriky. Ale pre koho potom budú francúzske automobilky vyrábať? Pre Nemcov? Pre Číňanov? Pre Talianov? Každý veľký štát má dosť svojich vlastných výrobcov s vlastnými problémami.

Priznám sa, že na Frantíkov sa so záujmom dívam ako na človeka, ktorý sa plnou rýchlosťou rúti autom oproti stene, a napäto očakávam, aká veľká rana to bude.

Nepřihlášený Jim

To je síla! Takhle to dopa.. | 19.11.2012 21:46reagovat
avatar

To je síla! Takhle to dopadá, když o budoucnosti lidí rozhoduje úchyl.

Nepřihlášený Honza

Pikantní na tom je, že soc.. | 19.11.2012 23:46reagovat
avatar

Pikantní na tom je, že socialisti přispívají z daní vybraných od chudých bohatým - při dnešních cenách musíte mít opravdu nadstandardní příjmy, abyste si mohli elektromobil dovolit koupit i s tím bonusem (navíc nejspíš jako druhé/třetí auto do rodiny). Hybrid - ten se při průměrných platech ve Francii snad pořídit dá (i jako jediné auto v rodině)...

Druhá pikantnost je, jak se budou ty elektromobily nabíjet. V Paříži hodně lidí bydlí v činžácích nebo panelácích a parkují na ulici. Takže kabel z každého balkónu - pokud máte to štěstí, že zrovna zaparkujete před svým domem.

Nepřihlášený Honza

Ještě mne napadlo, co na t.. | 19.11.2012 23:50reagovat
avatar

Ještě mne napadlo, co na to lidská práva?

Tímto mi brání řádně užívat věc, kterou jsem si v minulosti legálně koupil (a zaplatil daň) aniž bych v kupní smlouvě akceptoval jakékoli omezení životnosti nebo použitelnosti.

Nepřihlášený papy

odvolávajú sa na to, že st.. | 20.11.2012 23:21reagovat
avatar

odvolávajú sa na to, že staré autá znečistujú vzduch a následne dajú pokuty na základe emisií CO2, ktorý je úplne neškodný a neznečisťuje. Však aj človek ho vydychuje. To by aj ludia mali platiť pokutu za dýchanie.

Navyše tie nízke limity splňajú jedine diesle, ktoré ale znečistujú oveľa viac než benzíny a do mesta sa nehodia.

Úplný debilizmus.

Nepřihlášený Petr

Prej lidská práva :DDDDDD.. | 21.11.2012 09:29reagovat
avatar

Prej lidská práva :DDDDDD všichni jsme poddaní Bruselu!!!!!

Nepřihlášený Slava

Vse se dnes zaklina produk.. | 22.11.2012 13:13reagovat
avatar

Vse se dnes zaklina produkci CO2 a svadi se na to oteplovani planety. Planeta se skutecne otepluje..Ale! Vyssi obsah CO2 v atmosfere neni PRICINA, nybrz DUSLEDEK toho oteplovani..Skutecna pricina toho oteplovani znama neni.. A nejvetsimi producenty CO2 je chov dobytka(jedna krava za den vyprodukuje mnozstvi jako jeden cely den jedouci osobni automobil), pak lide svym dychanim, rostliny svoji fotosyntezou, pak prumysl(ano, i ten co vyrabi elektromobily nebo fotovoltaicke panely..) a az teprve dopravni prostredky..Mimochodem-prumerna zahradni motorova sekacka, motorova pila nebo krovinorez ma 150x(!!) vyssi emise nez soucasny moderni automobil.. Tedy hodina prace krovinorezu znamena exhalace jake za hodinu vyprodukuje 150 aut..A zakazuje nekdo zahradnicke stroje..?

Nepřihlášený Ondra S.

Dřív jsem si myslel, že sn.. | 23.11.2012 15:24reagovat
avatar

Dřív jsem si myslel, že snad Francouzi nejsou takoví troubové, ale dnes vidím, že jim úplně hráblo! Divil jsem se, proč citroen nemá větší benzínové motory, jak 1,6THP, třeba 2,0THP, nebo třílitry a když toto čtu, je mi to už jasné.

Teda ono jezdit autem po Paříži v kilometrových zácpách, nemůže být žádný med a já bych nato neměl nervy. Zakazovat ale stará auta, tak drasticky omezovat dopravu? To není řešení. Na takové restrikce se patří vysrat formou masové občanské neposlušnosti, ničit sledovací kamery, radary a střílet dopravní policisty, kteří by se pokusili takové blbosti vynucovat, jako prašivé psy. Rezignace tu znamená prohru, porobu a nástup totality.

Další možnost je hromadný odchod z Paříže a udělat z ní mrtvé město duchů a památek. Bydlet by se tam už nedalo, jen tu a tam by prošla skupinka turistů s průvodcem lidupráznými a pustými ulicemi kolem celých bloků chátrajících a opuštěných domů.

Nepřihlášený anonym

a kdo chce vyhnat eu? | 7.7.2018 12:48reagovat
avatar

a kdo chce vyhnat eu?

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše