Stacionárních radarů je dnes spousta, kolik jich ale skutečně měří rychlost?

 | 15 příspěvků | 26.4.2017 Marek Bednář
Reagovat

Nepřihlášený Bubulak

Tak predevsim web kamery.p.. | 26.4.2017 08:19reagovat
avatar

Tak predevsim web kamery.praha.eu, odkud mate ten obrazek neni aktualni. Aktualni stav je na dopravniinfo.cz. V Blance se samozrejme meri. Na Sporilovske a 5. kvetna ve smerech z centra ale ne. V tunelech na Prazskem okruhu se meri, akorat to mereni provadi PCR, protoze je to mimo katastr Prahy.

Nepřihlášený Ernie

Merani pribuda a paradoxne.. | 26.4.2017 08:44reagovat
avatar

Merani pribuda a paradoxne sa predavaju stale silnejsie a silnejsie auta...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Sir CHerokee

V Ostravě v Hrabůvce jsou.. | 26.4.2017 09:11reagovat
avatar

V Ostravě v Hrabůvce jsou jen prázdné krabice. Roky. Je to ale neskutečné, přibývá malých obcí, které si platí obecní cajty, kteří z úřadu nevyjdou ani ven...jen dělají papírování kolem radarů.A klidně pak pronajímají radary jiným obcím. Je to neskutečné porušení účelů policie...kdy se z nich stávají jen výběrčí a nástroj perzekuce. Šílené.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený kahnt

je to tak jak píše Sir..al.. | 26.4.2017 09:26reagovat
avatar

je to tak jak píše Sir..ale v tomtro státě je, a hlavně bude ještě větší bordel a ve všem..viz jaro a ti pseudo dělníci co dělají že dělají na silnice..

Nepřihlášený mariov8

Reakce na: Merani pribuda a paradoxne.. | 26.4.2017 09:47reagovat
avatar

Merania a výkon áut nemajú nič společného. Stúpa účinnost motorov a tá sa prejavuje poklesom spotreby a rastom výkonov, dlhodobo to je vidieť, aj keď momentálne to pár rokov zakopáva o normy pre emisie (tie idú proti účinnosti motorov). Ja tie merania berem jako výber ďalšej dane, snažím sa, aby som ju nemusel platiť...

Nepřihlášený Fero

Reakce na: V Ostravě v Hrabůvce jsou.. | 26.4.2017 11:31reagovat
avatar

Můžou za to lidi. Jedni nejsou ochotni zpomalit ani před přechodem (a zkus prokázat takový přestupek u soudu), takže je jednodušší vymoci si nižší rychlost, při které by mohli více vnímat okolí.

A ti druzí volí špatně u voleb, takže těm prvním vládnou stále špatní lidé.

Lidi jsou neskutečná pakáž.

:-)

Nejlepší by bylo schválit zákon, který povolí Sirům porušování jakéhokoli zákona. Holota od policie by ztratila nad Siry moc a všichni by byli spokojeni.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Můžou za to lidi. Jedni ne.. | 26.4.2017 17:56reagovat
avatar

Kdyz ona je ta tráva všude zelenejsi co. Bydlím v Hamburku a zkuste si jet cestu Hannover - Hamburk mino dálnici, po obyčejných cestách. Téměř Pred kazdou vestnici stoji stacionární radar, stejne jako na kazde druhe delsi rovince. To v Čechách absolutne neexistuje, u nas můžete jet prakticky kdekoliv jako prase a nic se nedějě a nikoho nezajímáte. Tak az budete zase priste nadávat, prijedte se mrknout sem :)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Kdyz ona je ta tráva všude.. | 27.4.2017 12:00reagovat
avatar

U nas se to zahustuje taky. Stejne tak v Rakousku. Za posledni 2 roky radaru hodne pribylo. Pripad mestecka z okoli. Postavili 3 budky a koupili jeden radar, ktery premistovali. Za necele dva roky vybrali na druhy. Pritom dva z nich jsou temer na periferii v prumyslove zone, kde je navic chodnik od vozovky oddelen travnatym pasem, k padesatce zadny duvod... Ale na synchronizaci semaforu v centru nejsou prachy, takze se nedaji projet na zelenou vlnu ;).

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený PepaSFI

Reakce na: U nas se to zahustuje taky.. | 2.5.2017 20:11reagovat
avatar

podobné to bylo s tím populárním radarem co to schytal krompáčem. Umístili ho na výpadovku z města, kde už nebyla žádná obydlená zástavba, na širokou rovnou silnici kde nebýt značky, nikdo by nepředpokládal že to je ve městě. Samozřejmě se spoustou keců jak jde o tu bezpečnost a nehodovost. pak prý se někdo veřejně starosty zeptal o kolik tam klesla nehodovost. Prý něco sprostého zavrčel a utekl. Protože v tom místě se nehoda nestala asi nikdy. A podle mých informací radar nebyl odstraněn po jeho poškození jak se píše v článku. Prý zařízení nebylo poškozené, jen skříň a radar ještě dlouho fungoval. Byl odstraněn až po dostavění obchvatu. Provoz silně poklesl, místní situaci znali a nedali se nachytat a tak se milá bedýnka přestala vyplácet.

Nepřihlášený Michal

PepaSfi takze Mor.Budejovi.. | 30.6.2017 21:39reagovat
avatar

PepaSfi takze Mor.Budejovice po stare smer Zn.

Nepřihlášený Jan Štulc

NEJVĚTŠÍ CHYBA JE DÁVAT JE.. | 30.4.2018 07:03reagovat
avatar

NEJVĚTŠÍ CHYBA JE DÁVAT JE TAM KDE ŽÁDNÁ HAVÁRKA NIKDY NEBYLA, JSOU TO VYHOZENÉ PENÍZE , ČAS A ZAVÁNÍ TO SILNOU BUZERACÍ ŘIDIČŮ !!!

Nepřihlášený Ctibor

Dnes již všichni víme, že.. | 8.5.2018 13:13reagovat
avatar

Dnes již všichni víme, že se městům a obcím nejedná o bezpečnost, ale o prachy. Ten, kdo jede mírně přes limit dostane obrovskou pokutu a ten, co ohrožuje opravdu rychlostí provoz na silnici se z toho vykroutí. Srovnejme si pokuty v Praze a jenom můžeme žasnout.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif