Reklama

Clarkson, Hammond a May dál lákají na Grand Tour, jako chovanci z ústavu (videa)

Trojice britských moderátorů spolupracuje již hezkých pár let. Díky tomu prý nepotřebuje ke vzájemné komunikaci něco jako slova.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Clarkson, Hammond a May dál lákají na Grand Tour, jako chovanci z ústavu (videa)

11.11.2016 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Trojice britských moderátorů spolupracuje již hezkých pár let. Díky tomu prý nepotřebuje ke vzájemné komunikaci něco jako slova.

Již jen týden zbývá do startu nejočekávanější automobilové show roku. Clarkson a spol. se proto znovu snaží přilákat k Amazon Prime TV další předplatitele, kteří by kompenzovali nemalé náklady, jenž první sezóna The Grand Tour „schramstla“. Opětovně tak ovšem činí svým nenapodobitelným způsobem, díky kterému se o pořadu vlastně nic nedovídáme. Napětí je ale šponováno na maximum.

První video odhaluje zákulisí natáčení nové show, přičemž dle popisku se dozvídáme, že „Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May spolu pracují již tak dlouho, že žádná slova nejsou zapotřebí“. Proto se během půl minuty nedočkáme ničeho jiného než smíchu, jekotu, huhlání, mumlání a dalších výrazových prostředků, za které by se nemuseli stydět ani chovanci ústavu v Bohnicích.

Druhý snímek je přeci jen již trochu více o autech, neboť se soustředí na Richarda a jeho „blízké setkání třetího druhu“ s driftujícím BMW M4 Coupe. Oč ale přesně jde, to bohužel nevíme. Může se jednat o soutěž mezi celou trojicí, jichž jsme byli svědky i za časů Top Gearu. Stejně tak ale daná upoutávka nakonec nemusí mít s pořadem nic společného.

Aktuálně tedy nemá smysl předjímat, co se za týden stane a zda nám Jezza, Kapitán Šnek a Hamster dokážou, že ono čekání nebylo zbytečné. Prozatím se tedy můžeme rozloučit s tím, že tyto dvě upoutávky rozhodně nejsou posledními. Během příštích dnů jich ještě pár dorazí, vypovídací hodnotu ale nejspíše budou mít naprosto stejnou.

Clarkson, Hammond a May dál lákají na Grand Tour, jako chovanci z ústavu (videa) - 1 - The Grand Tour upoutavky dalsi videa 01Clarkson, Hammond a May dál lákají na Grand Tour, jako chovanci z ústavu (videa) - 2 - The Grand Tour upoutavky dalsi videa 02Clarkson, Hammond a May dál lákají na Grand Tour, jako chovanci z ústavu (videa) - 3 - The Grand Tour upoutavky dalsi videa 03Clarkson, Hammond a May dál lákají na Grand Tour, jako chovanci z ústavu (videa) - 4 - The Grand Tour upoutavky dalsi videa 04Clarkson, Hammond a May dál lákají na Grand Tour, jako chovanci z ústavu (videa) - 5 - The Grand Tour upoutavky dalsi videa 05Clarkson, Hammond a May dál lákají na Grand Tour, jako chovanci z ústavu (videa) - 6 - The Grand Tour upoutavky dalsi videa 06Clarkson, Hammond a May dál lákají na Grand Tour, jako chovanci z ústavu (videa) - 7 - The Grand Tour upoutavky dalsi videa 07Clarkson, Hammond a May dál lákají na Grand Tour, jako chovanci z ústavu (videa) - 8 - The Grand Tour upoutavky dalsi videa 08
Vystupování známého tria nepůsobí „normálně” ani na pohled. A počkejte si na zvuk...

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše