Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Honda Civic se mění v ďábelský Type-R na dalším, promyšleném videu
31.10.2014 | Adam Šrámek | Přidat příspěvek
Honda uvolnila plnou verzi akční upoutávky na Civic Type-R. Na ní se nám ukazuje v nejjasnější a nejagresivnějí podobě. Musíte ale podržet tlačítko R.
Opětovné rozbory Civicu Type-R by byly jen dalším mrháním času. Vůz, který dorazí příští rok s výkonem okolo 300 koní a točivým momentem vrcholícím na 400 Nm, dostane pohon všech kol a manuální převodovku - asi tak se dá shrnout to nejdůležitější. Fandové přesto chtějí být o každé další automobilkou uvolněné podrobnosti informováni, a tak se v poslední době věnujeme hondím videoupoutávkám.
Na té poslední dvacetisekundové, která byla zveřejněna včera, se novinka prohnala temným tunelem a dala nám tak poslechnout zvuk jejího oturbeného dvoulitru. Spolu s tím nebyla uveřejněna žádná data, ale dnes už chápeme, jaký byl účel snímku. Jednalo se v podstatě o trailer k velmi originálně řešené upoutávce, která se automobilce vskutku podařila.
Na profilu Hondy na Youtube najdete spot, v němž se po spuštění prohání otec se svými dětmi v běžném bílém Civicu. Jakmile však podržíte při jeho sledování tlačítko R na klávesnici, z bílého modelu s tlačítkem Eco je rázem nový Type-R v situacích, kdy je z otce rázem řidič lupičů. Honda tak chce demonstrovat (i podle názvu „The Other Side“), že každý má v sobě ukrytého ďábla. A pokud jezdíte Civicem, pak ve skrytu duše toužíte po jeho nejsilnějším provedení.
Bonusem tohoto videa je, že si můžete naplno vychutnat nejen zvuk motoru, ale také si vůz prohlédnout v akci i se zlomky jeho interiéru. Upřímně můžeme říct, že takový styl propagace nás na rozdíl od běžných způsobů docela baví. Užijte si ho, za videem se ale musíte tentokrát opravdu vydat na Youtube.


Honda Civic Type-R nám na novém chytře vymyšleném snímku dává možnost poslechnout si její zvuk a prohlédnout si i detaily, které jsme ještě neviděli
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Je vtipné sledovat, jak generace Z po letech „elektrické výchovy” najednou objevuje nenapodobitelné kouzlo dieselů
včera
Na majitele BMW po nastartování vyskočil Spider-Man. Zvědaví na něj nejsou, ale musí si zvykat, je to nový smutný projev moderny
7.8.2026
Cristiano Ronaldo ukázal svou sbírku superaut, je to miliardové hračkářství té nejvyšší úrovně
6.8.2026
Nové na MotoForum.cz
- Lídr Moto3 Máximo Quiles si zlomil klíční kost při crashi v Silverstone včera 21:00
- O titulu v ESR se dnes v Hořicích nerozhodlo včera 20:00
- Vítězem Sprint Race Martin před Ogurou a Bezzecchim včera 17:33
- Pole Position pro Guevaru, 6. Salač včera 16:30
- MotoGP-Qualifying: Převaha Aprilie včera 16:13
Nejnovější články
Další významný dodavatel automobilek vyhlásil bankrot. Za 75 let přežil leccos, „zelenou bídu” už nedal
před 9 hodinami
Tohle nuzně vypadající, 34 let staré auto s utopenými 15palcovými koly a 181 tisíci km se má prodat za víc než 1 milion Kč. A není to překlep
před 11 hodinami
Je vtipné sledovat, jak generace Z po letech „elektrické výchovy” najednou objevuje nenapodobitelné kouzlo dieselů
včera
Číňané za 1,6 miliardy koupili další kus zahraniční automobilky, teď už jdou po Korejcích
včera
Start-stop pryč, mild-hybrid pryč. Z dalšího auta mizí regulacemi vydupané hlouposti, které vás za každou ušetřenou korunu o dvě připraví
včera
Živá témata na fóru
- Elektromobily a vse kolem nich 08.08. 22:21 - řidičBOB
- Policejni Passaty, Superby a neoznacena merici vozidla #2 08.08. 19:42 - řidičBOB
- Politický koutek 08.08. 15:51 - řidičBOB
- IT poradna 08.08. 06:47 - pavproch
- S větrem ve vlasech.... 08.07. 16:55 - pavproch
- 5x Millers + OffTopíč: LaS Tempesta GTX 43.5 08.07. 11:57 - pavproch
- Mobilní telefony a vše okolo mobilních komunikací 08.07. 06:36 - pavproch
- Dříve M135i, nyní ///M2 08.06. 22:01 - Eda
