- -

Je na okruhu rychlejší Clarkson, Hammond nebo May? Budete se divit (video)

Trojice populárních moderátorů zamířila do pořadu Late Late Show s Jamesem Cordenem. Sršela přitom vtipem i schopnostmi.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Je na okruhu rychlejší Clarkson, Hammond nebo May? Budete se divit (video)

5.10.2016 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Trojice populárních moderátorů zamířila do pořadu Late Late Show s Jamesem Cordenem. Sršela přitom vtipem i schopnostmi.

Poslední sezóna Top Gearu sice měla své vtipné momenty, nicméně asi všichni se shodneme na tom, že jí chyběl suchý humor Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye. Kromě toho jsme mezi moderátory postrádali jistou dávku přirozené souhry, což ale není až tak překvapivé - k něčemu takovému je prostě třeba se propracovat. Jezza a spol. ovšem již sehraní jsou, proto je také jejich nová show The Grand Tour napjatě očekávána.

Jedním z lákadel pro sledování mohou informace o nejdražší úvodní scéně, jakou je možné očekávat na televizních obrazovkách. U fandů tří „autokomediantů” zase jistě zvýší tep a do tváře přinese úsměv nová epizoda pořadu Late Late Show s Jamesem Cordenem. Pozvání do ní přijali právě Clarkson, Hammond a May, kteří se zúčastnili závodu na okruhu Willow Springs Raceway.

Nešlo ovšem pouze o to, kdo z dané trojice zajede s Chevroletem Corvette Z06 nejrychlejší čas, ale také o otázky, které pánům Corden ze sedadla spolujezdce kladl. Části z nich sice kvůli jekotu osmiválcového motoru a přidaného umělého smíchu publika možná neporozumíte (titulky pomohou...), ovšem hlavní je, že se budete každou sekundu bavit více než při sledování celé poslední série Top Gearu.

Potvrzuje to, že špičkovou automobilovo-zabavní show nedělají ani tak samotné automobily, bezchybná kamera či nákladná výprava. Vše je zkrátka o moderátorech, v tomto případě o Jezzovi a spol., kteří mohou klidně jezdit letitými zrezivělými kombíky a bavit se přitom o počasí ve Walesu, a publikum jim bude „žrát“ každé slovo.

Příštích šest týdnů čekání ještě bude dlouhých, nicméně ona epizoda Late Late Show je pomůže trochu zkrátit. A jelikož vás přitom nehodláme připravit o moment překvapení, vítěze dopředu neprozradíme. Napovíme ovšem, že to kupodivu není ten, kdo se snažil moderátora Jamese Cordena uplatit...

Je na okruhu rychlejší Clarkson, Hammond nebo May? Budete se divit (video) - 1 - Clarkson Hammond May zavod video 01Je na okruhu rychlejší Clarkson, Hammond nebo May? Budete se divit (video) - 2 - Clarkson Hammond May zavod video 02Je na okruhu rychlejší Clarkson, Hammond nebo May? Budete se divit (video) - 3 - Clarkson Hammond May zavod video 03Je na okruhu rychlejší Clarkson, Hammond nebo May? Budete se divit (video) - 4 - Clarkson Hammond May zavod video 04Je na okruhu rychlejší Clarkson, Hammond nebo May? Budete se divit (video) - 5 - Clarkson Hammond May zavod video 05Je na okruhu rychlejší Clarkson, Hammond nebo May? Budete se divit (video) - 6 - Clarkson Hammond May zavod video 06Je na okruhu rychlejší Clarkson, Hammond nebo May? Budete se divit (video) - 7 - Clarkson Hammond May zavod video 07
Tento „okruhový souboj” je více zábavný než poučný, ale... na to už jsme od tohoto tria zvyklí

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama