Reklama

Nové BMW M5 předčasně odhalilo svou tvář, skrze počítačovou hru

Nazývat to únikem by bylo smělé, samo BMW toto odhalení přiživuje. To ale nic nemění na tom, že novou M5 můžeme vidět dlouho před premiérou.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nové BMW M5 předčasně odhalilo svou tvář, skrze počítačovou hru

3.6.2017 | Petr Miler | 4 příspěvky

Nazývat to únikem by bylo smělé, samo BMW toto odhalení přiživuje. To ale nic nemění na tom, že novou M5 můžeme vidět dlouho před premiérou.

Že BMW chystá novou M5, není žádné tajemství. Ani bychom k tomu nepotřebovali žádné oficiální vodítko, i toho jsme se ale dočkali už několikrát, když automobilka odhalila maskovaný vůz a přiblížila jeho techniku nebo předvedla, jak se za jejím volantem nudí ex-pilot F1. I mimo oficiální rovinu jsme ale o další em-pětce slyšeli několikrát - třeba když její prototyp zběsile létal po Nordschleife.

Rychlost ostatně bude hlavní předností tohoto vozu, puristům radost udělá jen stěží. Novinka vsadí na poněkud „audistické” technické trio turbomotor + automat s hydrodynamickým měničem + pohon 4x4, čímž si dozajista vezme zpět titul nejlépe akcelerujícího mnichovského vozu od BMW M760Li xDrive. Že by z něj v Mnichově udělali fontánu řidičských fantazií, je ale krajně nepravděpodobné.

Známe tedy techniku, dokážeme vytušit charakter, ale co vzhled? I ten nám byl dříve naznačen díky úniku počítačových materiálů, přesto chtělo ještě dost fantazie, abyste si představili hotové auto. Teď už není třeba ani té, neboť včera byla uvolněna upoutávka k počítačové hře Need For Speed Payback a už na jejím přebalu vidíme novou M5 v plné kráse. Říkáte si, že to je jen hra a autoři si mohli vzhled vozu jen vymyslet? Ne, to se v hrách této úrovně vážně nestává a automobilky běžně vývojářům předem odkrývají vzhled chystaných novinek, aby co nejlépe podpořily pozdější vstup vozu na trh.

Je to i tento případ, což podporuje nejen linie vozu dokonale korespondující s dřívějším únikem, ale i další obrázek samotného BMW, který krom přídě odhaluje i část boku. Tohle je nová M5 a můžeme znovu zopakovat, že designově působí docela decentně. Někteří ji dokonce hned nazvali zbytečně nevýraznou, ale na to my si stěžovat nebudeme. Jak vidíte design novinky vy, posuďte sami...

Nové BMW M5 předčasně odhalilo svou tvář, skrze počítačovou hru - 1 - BMW M5 NFS Payback 01Nové BMW M5 předčasně odhalilo svou tvář, skrze počítačovou hru - 2 - BMW M5 NFS Payback 02
Takto se nová M5 ukázala na přebalu Need For Speed Payback

Nové BMW M5 předčasně odhalilo svou tvář, skrze počítačovou hru - 3 - BMW M5 NFS Payback 03
Další obrázek přidalo k upoutávce na hru samo BMW

Nové BMW M5 předčasně odhalilo svou tvář, skrze počítačovou hru - 4 - BMW M5 2017 2018 unik CAD 01Nové BMW M5 předčasně odhalilo svou tvář, skrze počítačovou hru - 5 - BMW M5 2017 2018 unik CAD 02
A takto jsme chystanou em-pětku mohli vidět díky dřívějšímu úniku, autenticita je nepochybná

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 4 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama