Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti

Je jistě k naštvání, když vám někdo nabourá auto snů 15 minut po jeho převzetí, agresivní reakce Tracyho Morgana ale přece jen překvapí. Čekali bychom, že si zachová tvář gentlemana.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti

6.6.2019 | Mirek Mazal

Je jistě k naštvání, když vám někdo nabourá auto snů 15 minut po jeho převzetí, agresivní reakce Tracyho Morgana ale přece jen překvapí. Čekali bychom, že si zachová tvář gentlemana.

Včera jsme se pozastavili nad nezapomenutelným dnem Tracyho Morgana. Slavný americký herec a komik se dočkal vysněného dne, kdy si z autosalonu mohl poprvé odvézt zakoupené Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport v ceně zhruba dvou milionu dolarů (45,8 milionu Kč).

Jen pár minut po vyplnění všech potřebných dokumentů se Morgan vydal na úplně první jízdu z manhattanského dealerství směrem domů. Za okamžik volal zpět do prodejny, protože si musel objednat první neplánovaný servis. Neočekávaná komplikace nastala při odbočování na nedaleké křižovatce, kdy přímo do sněhobílého roadsteru za desítky milionů narazila Honda CR-V. Nejspíše šlo o chybu řidičky, která nedávala pozor a podle některých svědků telefonovala.

Nové záběry z místa střetu ukazují bezprostřední reakci komika na nehodu vzniklou jen 15 minut po předání vozu. Filmová hvězda úplně zapomněla na všechny své legrácky pro diváky a ve vší neslušnosti vystartovala po ženě za volantem stříbrné Hondy. Morgan skočil po jejím autě jak divoké zvíře a začal ji mlátit na dveře. Jednašedesátiletá Joycelyn Madulid zůstala strnule sedět a vyděšeně koukala na smyslů zbaveného herce. Podle svědků Morgan bouchal pěstí do okna a sprostě křičel na dámu, aby „vypadla z auta“.

Video přiložené níže tato slova potvrzuje. Morgan byl opravdu chvíli jako nepříčetný a snažil se dostat do auta nalepeného na levém blatníku Bugatti. Naštěstí byla Joycelyn uzamčena a neodvážila se ani stáhnout okno. Herec si jistě rychle uvědomil, že taková reakce je přes čáru, uklidnil se a odkráčel opodál, přesto se stal nejlepší ukázkou toho, jak se po nehodě nechovat.

Pokud vás někdo nenabourá schválně, což je velmi neobvyklé, je to prostě nehoda, které si nikdo nepřál být účasten a jakákoli agresivní reakce není na místě. Pakliže všichni přežili ve zdraví, jde přece jen o plechy, které se opraví. I když jde o spíše karbonové „plechy” za desítky milionů...


Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 1 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 03Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 2 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 04Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 3 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 05Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 4 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 06Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 5 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 07Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 6 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 08Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 7 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 09Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 8 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 10Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 9 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA 11
Bugatti Veyron Tracyho Morgana vydrželo bez šrámu jen čtvrt hodiny...

Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 10 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA dalsi 01Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 11 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA dalsi 02Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 12 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA dalsi 03Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 13 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA dalsi 04Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 14 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA dalsi 05Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 15 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA dalsi 06Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 16 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA dalsi 07Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 17 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA dalsi 08Nové video ukazuje, jak komik psychicky nezvládl nabourání jeho nového Bugatti - 18 - Bugatti Veyron Grand Sport nehoda USA dalsi 09
...brzký náraz herec nesl velmi těžce, k ženě, která nehodu podle všeho způsobila, se choval velmi neurvale

Zdroj: Page Six

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama