Reklama

SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX

DS se snaží prosadit mezi prémiovými značkami, bez SUV v nabídce to ale v dnešní době prakticky není možné. Model 7 má změnit běh dějin.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX

11.2.2017 | Petr Miler

DS se snaží prosadit mezi prémiovými značkami, bez SUV v nabídce to ale v dnešní době prakticky není možné. Model 7 má změnit běh dějin.

Z absolutního pohledu nejsou SUV zase tak populární, jak někteří tvrdí, alespoň v Evropě. tady zůstávají daleko nejprodávanějšími modely klasické kompaktní hatchbacky, kterým se žádné SUV prodejně ani zdaleka neblíží, nepopiratelným faktem ale je, že jsou na vzestupu. V prémiovém segmentu, kde si lidé... rádi připlatí i za nesmysly, jsou pak skoro nezbytnou součástí nabídky, přesto existuje jedna značka, která je dosud v portfoliu neměla.

Dříve to byly Citroëny DS, dnes je to pouze DS. V její nabídce se objevily modely, které lze označit za crossovery, klasické SUV ale aby člověk pohledal. Právě toto ale změní typ 7 či DS 7, chcete-li, který hodlá usilovat o přízeň zákazníků všude, kde DS působí, tedy i v Evropě. Tento týden se jej už jednou podařilo nafotit bez maskování zřejmě při pořizování fotografií pro propagační materiály a teď vám ho můžeme ukázat znovu.

Jistý Francois B. přistihl vůz opět bez špetky kamufláže v pařížské čtvrti La Defense a okolnosti nasvědčují tomu, že šlo znovu o oficiální focení. DS 7 či celým jménem DS 7 Crossback, chcete-li, tady můžeme vidět ještě lépe a je to zvláštní pohled. Auto to není ošklivé a vypadá snad i jakž takž moderně, jakýkoli francouzský charakter byste ale v jeho designu hledali marně. DS 7 vypadá, jako by Mitsubishi ASX a Audi Q3 strávily příjemnou noc v garáži a teď musí hledět na výsledky své „práce”.

Sami ale posuďte, jak moc se vám DS 7 zamlouvá. My už jen dodáme, že na platformě EMP2 s benzinovými, naftovými i hybridními pohonnými jednotkami by novinka měla debutovat v nejbližších týdnech a do prodeje se propracovat ještě letos. S jakými úspěchy se tak stane, ukáže čas, ale víte jak je to dnes s SUV - udělejte cokoli, co vypadá jako vůz této třídy, a lidé vám utrhnou ruce. Výjimky existují, DS 7 ale navzdory své designové nenápaditosti nepůsobí dojmem, že by se jí mělo stát...

SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX - 1 - DS 7 Crossback SUV bez maskovani nove dalsi 03SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX - 2 - DS 7 Crossback SUV bez maskovani nove dalsi 04SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX - 3 - DS 7 Crossback SUV bez maskovani nove dalsi 05SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX - 4 - DS 7 Crossback SUV bez maskovani nove dalsi 06SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX - 5 - DS 7 Crossback SUV bez maskovani nove dalsi 01SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX - 6 - DS 7 Crossback SUV bez maskovani nove dalsi 02SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX - 7 - DS 7 Crossback SUV  bez maskovani nove 01SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX - 8 - DS 7 Crossback SUV  bez maskovani nove 02SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX - 9 - DS 7 Crossback SUV  bez maskovani nove 03SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX - 10 - DS 7 Crossback SUV  bez maskovani nove 04SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX - 11 - DS 7 Crossback SUV  bez maskovani nove 05SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX - 12 - DS 7 Crossback SUV  bez maskovani nove 06
Na nových záběrech si příď vozu můžeme prohlédnout skoro dokonale

SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX - 13 - DS 7 nove SUV spy foto 01SUV DS 7 Crossback znovu nafoceno bez maskování, vypadá jako Audibishi QSX - 14 - DS 7 nove SUV spy foto 02
Starší fotky vůz ukázaly i zevnitř

Zdroje: Worldscoop, Frank@Twitter

Petr Miler

Další zajímavé články:

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše