Reklama

Top Gear rozjel novou sérii krátkých filmů, ukazují nejkrásnější silnice světa (video)

Pokud nová sezóna Top Gearu bude stejně zábavná jako nový kraťas jednoho z „přeživších“ moderátorů, negativních reakcí se již nemusíme obávat.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Top Gear rozjel novou sérii krátkých filmů, ukazují nejkrásnější silnice světa (video)

14.2.2017 | Petr Prokopec | 1 příspěvek

Pokud nová sezóna Top Gearu bude stejně zábavná jako nový kraťas jednoho z „přeživších“ moderátorů, negativních reakcí se již nemusíme obávat.

Prozatím není jisté, kdy přesně se nová sezóna Top Gearu objeví na televizních obrazovkách, jisté je jen, že se tak stane. Nicméně první klapka padla již v září, momentálně tedy BBC nejspíše již má veškerý mimostudiový materiál pohromadě. Očekávat tedy můžeme pouze dotáčky a post produkci a samotné vysílání by mohlo odstartovat dříve než v květnu, jako tomu bylo minulý rok.

Minimálně jeden z moderátorů ovšem nehodlá sedět pouze s rukama založenýma v klíně ve vyhřívané kanceláři. Místo toho jej zjevně lákají nové možnosti, které se s angažmá v Top Gearu rýsují. Roryho Reida si proto ještě před příchodem hlavní show budeme moci vychutnat v sérii minifilmečků, které pojednávají o působivých lokalitách, kam byste se se svým vozem měli podívat.

První výlet startuje ve Švýcarsku. Tedy v zemi, kde byla po neštěstích v Le Mans jakákoliv forma závodění zakázána a kde obecně aktivnímu ježdění s autem dvakrát nepřejí. Zajímavých míst na ježdění je tady ale nespočet a patří mezi ně i průsmyk Furka. Ten nabízí nejen dokonalé vyžití za volantem, ale i jistý nádech nostalgie - natáčela se tu totiž bondovka Goldfinger.

Nejspíše právě kvůli asociaci se slavným agentem 007 a jeho „služebním“ vozem vyrazil Reid na zakroucené silničky s Astonem Martin. Místo dvoumístného modelu DB5 ale sáhl po čtyřsedadlové limuzíně Rapide S, která pod kapotou zaměstnává dvanáctiválec naladěný na 560 koní. Tedy mnohem více než legendární kupé řízené Seanem Connerym.

Více k samotnému výletu dodávat nebudeme. Musíme ovšem zmínit, že pokud takto budou vypadat Reidovy sekvence v Top Gearu, pak se rozhodně máme nač těšit. Chris Harris by vše pro změnu mohl okořenit pořádnými drifty, zatímco od Matta LeBlanca lze očekávat hlavně humorné vložky. Vše tak nasvědčuje příchodu velké porce zábavy, snad tentokrát nebudeme zklamáni.

Top Gear rozjel novou sérii krátkých filmů, ukazují nejkrásnější silnice světa (video) - 1 - Rory Reid Aston Martin S videoscreen 01Top Gear rozjel novou sérii krátkých filmů, ukazují nejkrásnější silnice světa (video) - 2 - Rory Reid Aston Martin S videoscreen 02Top Gear rozjel novou sérii krátkých filmů, ukazují nejkrásnější silnice světa (video) - 3 - Rory Reid Aston Martin S videoscreen 03Top Gear rozjel novou sérii krátkých filmů, ukazují nejkrásnější silnice světa (video) - 4 - Rory Reid Aston Martin S videoscreen 04Top Gear rozjel novou sérii krátkých filmů, ukazují nejkrásnější silnice světa (video) - 5 - Rory Reid Aston Martin S videoscreen 05Top Gear rozjel novou sérii krátkých filmů, ukazují nejkrásnější silnice světa (video) - 6 - Rory Reid Aston Martin S videoscreen 06Top Gear rozjel novou sérii krátkých filmů, ukazují nejkrásnější silnice světa (video) - 7 - Rory Reid Aston Martin S videoscreen 07Top Gear rozjel novou sérii krátkých filmů, ukazují nejkrásnější silnice světa (video) - 8 - Rory Reid Aston Martin S videoscreen 08Top Gear rozjel novou sérii krátkých filmů, ukazují nejkrásnější silnice světa (video) - 9 - Rory Reid Aston Martin S videoscreen 09Top Gear rozjel novou sérii krátkých filmů, ukazují nejkrásnější silnice světa (video) - 10 - Rory Reid Aston Martin S videoscreen 10
Rory Reid vyrazil s Astonem Martin Rapide S do švýcarského průsmyku Furka. Můžeme přitom jen doufat, že nová sezóna Top Gearu bude stejně zábavná jako právě tento kraťas produkce BBC

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše