Reklama

Top Gear ukazuje další z nejlepších mist na ježdění autem, tentokrát i v bahně (video)

Rory Reid se vypravil do Walesu, kde spíše než na asfaltu řádil mimo něj. K tomu jej přímo vybízí 230koňový Ariel Nomad.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Top Gear ukazuje další z nejlepších mist na ježdění autem, tentokrát i v bahně (video)

Rory Reid se vypravil do Walesu, kde spíše než na asfaltu řádil mimo něj. K tomu jej přímo vybízí 230koňový Ariel Nomad.

Nová sezóna Top Gearu dorazí již za pár dnů, ovšem ani po tu dobu se evidentně nebudeme nudit. Jeden z moderátorů, Rory Reid, se totiž rozhodl objevovat nejlepší silničky světa, načež jsme před nedávnem mohli vyrazit do švýcarského průsmyku Furka. Zde si přitom stále populárnější motoristický novinář hrál na Jamese Bonda, neboť se usadil za volant Astonu Martin Rapide S.

Tentokráte jsme ovšem svědky mnohem méně poetického setkání, neboť Rory zůstává v domácí Británii a na projížďku bere Ariel Nomad. S ním zamíří do údolí Elan ve Walesu, kde se nachází rezervoár pitné vody pro značnou část země. V důsledku jeho vytvoření přitom došlo k zatopení celé řady silnic a vytvoření nových, které by měly nadchnout každého motoristu.

S ohledem na zvolený dopravní prostředek je ovšem zjevné, že na zpevněném asfaltu se Reid dlouho nezdrží. Nomad totiž přímo láká ke sjetí mimo vozovku, a tak se skutečně i stane. Wales je totiž domovem řady rychlostních zkoušek světového rallye. Některé z nich pak leží na pozemcích, které odkoupil David Higgins, osminásobný americký rallyový šampión.

Asi nepřekvapí, že Rory se právě s Higginsem podělí o volant, aby tak došlo k plnému využití potenciálu čtyřválcového motoru od Hondy, který dává k dobru 230 koní. S ohledem na otevřenou karoserii Arielu u toho bude spousta bláta, ale samozřejmě také úsměvy od ucha k uchu. Více vás již zdržovat nebudeme, Reid již čeká s nastartovaným motorem.

Top Gear ukazuje další z nejlepších mist na ježdění autem, tentokrát i v bahně (video) - 1 - Rory Reid Ariel Nomad videoscreen 01Top Gear ukazuje další z nejlepších mist na ježdění autem, tentokrát i v bahně (video) - 2 - Rory Reid Ariel Nomad videoscreen 02Top Gear ukazuje další z nejlepších mist na ježdění autem, tentokrát i v bahně (video) - 3 - Rory Reid Ariel Nomad videoscreen 03Top Gear ukazuje další z nejlepších mist na ježdění autem, tentokrát i v bahně (video) - 4 - Rory Reid Ariel Nomad videoscreen 04Top Gear ukazuje další z nejlepších mist na ježdění autem, tentokrát i v bahně (video) - 5 - Rory Reid Ariel Nomad videoscreen 05Top Gear ukazuje další z nejlepších mist na ježdění autem, tentokrát i v bahně (video) - 6 - Rory Reid Ariel Nomad videoscreen 06Top Gear ukazuje další z nejlepších mist na ježdění autem, tentokrát i v bahně (video) - 7 - Rory Reid Ariel Nomad videoscreen 07Top Gear ukazuje další z nejlepších mist na ježdění autem, tentokrát i v bahně (video) - 8 - Rory Reid Ariel Nomad videoscreen 08
Rory Reid si tentokráte užil hlavně bahna, s Arielem Nomad totiž vyrazil do Walesu

Další zajímavé články:

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama