Reklama

Volkswagen Maraton Edition, to jsou neúnavní vytrvalci

Život klade na auta vysoké nároky. S výzvami si snadno poradí akční modely Volkswagen Maraton Edition nabízené za velmi výhodných podmínek.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Ostatní

Volkswagen Maraton Edition, to jsou neúnavní vytrvalci

16.6.2016 | inzerce

Život klade na auta vysoké nároky. S výzvami si snadno poradí akční modely Volkswagen Maraton Edition nabízené za velmi výhodných podmínek.

Hledáte vůz, který bude za všech okolností schopen držet krok s vaším životním tempem? Neúnavně a vytrvale? Pak se seznamte s novými akčními modely Volkswagen Maraton Edition, které mají ve své DNA gen skutečných maratonců. Vytrvalostí a nejvyššími možnými výkony se totiž mohou pochlubit nejen maratonští běžci, ale také modely značky Volkswagen. Ostatně není divu, protože Volkswagen je již více než deset let titulárním partnerem společnosti Prague International Marathon, běžecké ligy RunCzech a tradičního květnového maratonu Volkswagen Maraton Praha, který patří mezi nejkrásnější maratony na světě.

Základem akčních modelů Volkswagen Maraton Edition jsou modely up!, Polo, Golf, Golf Variant a Golf Sportsvan. Kromě maratonské výdrže patří mezi jejich přednosti také cenové zvýhodnění ve výši až 88 700 Kč, atraktivní výbava s mnoha nadstandardními prvky, prodloužená záruka na 5 let/100 000 km, bonus až 30 000 Kč za ojetý vůz na protiúčet a možnost výhodného financování od společnosti Volkswagen Financial Services se splátkami již od 2 259 Kč měsíčně.

Volkswagen Maraton Edition, to jsou neúnavní vytrvalci - 1 - VW Maraton Edition 2016 PR 09Volkswagen Maraton Edition, to jsou neúnavní vytrvalci - 2 - VW Maraton Edition 2016 PR 11Volkswagen Maraton Edition, to jsou neúnavní vytrvalci - 3 - VW Maraton Edition 2016 PR 05

Již malý up! Maraton Edition, nabízený s pětidveřovou karoserií a motory 1,0/44 kW (60 k), 1,0/55 kW (75 k) nebo 1,0 CNG/50 kW (68 k), dokáže v městských ulicích nasadit takové tempo, že mu málokdo stačí. Jeho standardní výbava zahrnuje mimo jiné audiosystém, palubní počítač, parkovací senzory, tempomat, vyhřívaná sedadla vpředu a celou řadu dalších komfortních a bezpečnostních prvků.

Modelu Polo Maraton Edition nedojde nikdy dech díky výkonnému a úspornému motoru 1,2 TSI/66 kW (90 k), který si lze na přání objednat s automatizovanou převodovkou DSG. Mezi atraktivní prvky nadstandardní výbavy maratonské edice modelu Polo patří mimo jiné 15“ kola z lehké slitiny, audiosystém Composition Media, parkovací senzory ParkPilot, tempomat a mlhové světlomety.

Další tři verze Maraton Edition vycházejí z modelů Golf, Golf Variant a Golf Sportsvan a jsou nadány nejen vytrvalostí, ale i mimořádnou praktičností variabilního a prostorného interiéru, který je pro sportovně založené rodiny jako stvořený. Modely Golf Maraton Edition, Golf Variant Maraton Edition a Golf Sportsvan Maraton Edition jsou nabízeny s motory 1,2 TSI/81 kW (110 k), 1,4 TSI/92 kW (125 k) a 1,6 TDI/81 kW (110 k), přičemž nejvýkonnější jednotka je alternativně k dispozici se sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou DSG.

Volkswagen Maraton Edition, to jsou neúnavní vytrvalci - 4 - VW Maraton Edition 2016 PR 08Volkswagen Maraton Edition, to jsou neúnavní vytrvalci - 5 - VW Maraton Edition 2016 PR 06Volkswagen Maraton Edition, to jsou neúnavní vytrvalci - 6 - VW Maraton Edition 2016 PR 07

V porovnání s výbavovou linií Comfortline mají zvýhodněné maratonské edice modelů Golf, Golf Variant a Golf Sportsvan ve své sériové výbavě navíc mimo jiné mlhové světlomety, 16“ kola z lehké slitiny, bi-xenonové světlomety, ergonomicky tvarovaná a mimořádně komfortní sedadla ergoActive, parkovací senzory Parkpilot, audiosystém Composition Media, multifunkční volant a paket Světla a výhled.

Více informací o modelech Maraton Edition nabízených za zvýhodněných podmínek naleznete na www.maratonedition.cz.

Volkswagen Maraton Edition, to jsou neúnavní vytrvalci - 7 - VW Maraton Edition 2016 PR 12Volkswagen Maraton Edition, to jsou neúnavní vytrvalci - 8 - VW Maraton Edition 2016 PR 13Volkswagen Maraton Edition, to jsou neúnavní vytrvalci - 9 - VW Maraton Edition 2016 PR 14
Volkswagen Maraton Edition, to jsou neúnavní vytrvalci

inzerce

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama