- -

Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají

(+ video) Stále více očekávaná show Clarksona, Hammonda a Maye se skutečně bude vysílat s týdenní periodicitou. Těšíme se, nelze jinak.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají

7.10.2016 | Petr Prokopec | 4 příspěvky

(+ video) Stále více očekávaná show Clarksona, Hammonda a Maye se skutečně bude vysílat s týdenní periodicitou. Těšíme se, nelze jinak.

Ode dneška přesně za šest týdnů nás čeká premiéra vůbec první epizody nového pořadu The Grand Tour, za který mstojí Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Těch je v posledních dnech - nikoli náhodou - plný éter a polevit ve snaze upoutat na svou novou show zjevně nehodlají.

Aktuálně na novinku lákají dalším trailerem, který konečně alespoň trochu více otevírá oponu. Každý si ale musí sám odpovědět, zda po takovém nahlédnutí toužil. Z nově odhalených záběrů je totiž zjevné, že nová show bude do značné míry stejná, jako ta stará. To je na jednu stranu jistě žádoucí, na druhou ale trochu překvapivé, uvážíme-li, jak moc se i BBC snažila, aby nový pořad Top Gear připomínal co nejméně.

A někoho to může i zamrzet. Tak, jako měl šanci posunout se Top Gear, mohla tak učinit i populární trojice moderátorů. Z nového traileru se ale zdá, že se tak nestalo - tedy až na onu výjimku, jíž představuje stan nahrazují pevné studio. Vše ostatní tu ale víceméně zůstává - tedy testy starých i nových aut, ať již jednotlivé nebo srovnávací, připravované nejlépe v kulisách některé z exotických destinací.

Clarkson, Hammond a May zkrátka nehodlají zklamat. A dá se jistě předpokládat, že se u The Grand Tour budeme bavit více než u poslední sezóny Top Gearu - dostaneme mnohem sehranější a zkušenější partu, která se může opřít o obrovský rozpočet. Sami tvůrci se ptají svou obvyklou frází: „Co by se jen mohlo pokazit?” Snad nic, odpovězme, na výsledek si ale musíme počkat.

Aktuálně tak jen dodáme, že kromě trojice britských pardálů se v traileru ukazuje celá řádka exkluzivních aut, zrezivělá loď v poušti nebo tank a exploze. Není tedy vlastně divu, že se Jezza v jednu chvíli ptá, zda to náhodou není „film Toma Cruise“. Ne, to skutečně není, je to nová show Jeremyho Clarksona a spol., u níž máme nyní definitivně potvrzeno, že se bude vysílat každý týden.

Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 1 - The Grand Tour trailer poradny video 01Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 2 - The Grand Tour trailer poradny video 02Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 3 - The Grand Tour trailer poradny video 03Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 4 - The Grand Tour trailer poradny video 04Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 5 - The Grand Tour trailer poradny video 05Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 6 - The Grand Tour trailer poradny video 06Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 7 - The Grand Tour trailer poradny video 07Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 8 - The Grand Tour trailer poradny video 08Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 9 - The Grand Tour trailer poradny video 09Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 10 - The Grand Tour trailer poradny video 10Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 11 - The Grand Tour trailer poradny video 11Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 12 - The Grand Tour trailer poradny video 12Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 13 - The Grand Tour trailer poradny video 13Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 14 - The Grand Tour trailer poradny video 14Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 15 - The Grand Tour trailer poradny video 15Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 16 - The Grand Tour trailer poradny video 16Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 17 - The Grand Tour trailer poradny video 17Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 18 - The Grand Tour trailer poradny video 18Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 19 - The Grand Tour trailer poradny video 19Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 20 - The Grand Tour trailer poradny video 20Clarkson a spol. ukázali první scény z The Grand Tour, zklamat nehodlají - 21 - The Grand Tour trailer poradny video 21
Nový trailer nás nechal nakouknout výrazně za oponu

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 4 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše