Reklama

Sestra pilota F1 si koupila nové auto a je to něco. Prozradí ji už registrační značka

Ženy si sportovní Porsche obecně moc nekupují a pokud, tak určitě ne v té „nejčistší” verzi. Když se ale váš otec i bratr dostali do F1, vypadá váš svět trochu jinak.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Sestra pilota F1 si koupila nové auto a je to něco. Prozradí ji už registrační značka

23.6.2018 | Petr Prokopec | 5 příspěvků

Ženy si sportovní Porsche obecně moc nekupují a pokud, tak určitě ne v té „nejčistší” verzi. Když se ale váš otec i bratr dostali do F1, vypadá váš svět trochu jinak.

Max Verstappen je v historických statistikách veden jako nejmladší jezdec Formule 1. Zároveň je také nejmladším pilotem, který kdy vedl, zajel nejrychlejší kolo, získal body a dosáhl na pódium či dokonce vítězství. To je opravdu působivé na někoho, kdo bude moci teprve letos v září v Americe legálně popíjet alkohol. Pokud ale máte zmapované Verstappenovo zázemí, vlastně vás výčet rekordů tolik překvapovat nebude.

Z Maxovy rodiny je nejznámější jeho otec Jos, který taktéž soutěžil v F1. Stále aktivní v zámořské sérii je pak i jeho strýc Anthony Kumpen, jeho matka Sophie pak soutěžila v motokárách. Závodní geny tedy má Verstappen mladší stoprocentně v krvi, stejně jako jeho sestra Victorie Jane. Ta je o dva roky mladší, přičemž momentálně zanechává největší stopu na Instagramu či YouTube. Umí to však i s volantem.

Jos Verstappen se totiž po ukončení kariéry v roce 2003 začal naplno věnovat mentorování svých dětí, obě tak již v raném věku závodily na motokárách. Úspěšnější byl starší Max, který tak již v roce 2007 v pouhých deseti letech vyhrál belgické mistrovství. V roce 2012 si jej pak do svého jezdeckého programu vybrala společnost Intrepid, která o dvě léta později oslovila i Victorii.

Sourozenci ovšem nesdíleli jen tentýž výukový program, ale mají zálibu i ve stejné značce automobilů. I Victoria tedy miluje Porsche, dosud jezdila s modelem 911 GTS Targa. Tato verze jí ale zřejmě přišla slabá, a proto nyní přesedlala na atmosféru a začala krotit 911 GT3 Touring - variantu s čtyřlitrovým motorem a manuálem, jedno z „nejčistších” Porsche v dnešní nabídce značky.

Jak je patrné z fotografií, Victoria zůstala při své specifikaci vcelku střídmá, což je možná i překvapivé, pokud si uvědomíme, že primárně se věnuje hlavně módě. Na druhou stranu, možná i proto ví, že méně může často znamenat více. Zvenčí se tedy její vůz pyšní hlavně koly s centrální maticí, za nimiž prosvítají žluté třmeny.

Stejný odstín byl zvolen pro barvu bezpečnostních pásů, to jsou ale na první pohled jediné viditelné extra doplňky. Zakázkový pak nejspíše bude ještě lak karoserie, stejně jako jistě nebyla zadarmo belgická registrační značka odkazující na její iniciály a Jamese Bonda - kombinace VJV 007 pravého majitele neskryje. No řekněte, kdo by nechtěl mít takovou sestru...

Sestra pilota F1 si koupila nové auto a je to něco. Prozradí ji už registrační značka - 1 - Porsche 911 GT3 Touring Victoria Verstappen 01Sestra pilota F1 si koupila nové auto a je to něco. Prozradí ji už registrační značka - 2 - Porsche 911 GT3 Touring Victoria Verstappen 02Sestra pilota F1 si koupila nové auto a je to něco. Prozradí ji už registrační značka - 3 - Porsche 911 GT3 Touring Victoria Verstappen 03Sestra pilota F1 si koupila nové auto a je to něco. Prozradí ji už registrační značka - 4 - Porsche 911 GT3 Touring Victoria Verstappen 04Sestra pilota F1 si koupila nové auto a je to něco. Prozradí ji už registrační značka - 5 - Porsche 911 GT3 Touring Victoria Verstappen 05Sestra pilota F1 si koupila nové auto a je to něco. Prozradí ji už registrační značka - 6 - Porsche 911 GT3 Touring Victoria Verstappen 06Sestra pilota F1 si koupila nové auto a je to něco. Prozradí ji už registrační značka - 7 - Porsche 911 GT3 Touring Victoria Verstappen 07Sestra pilota F1 si koupila nové auto a je to něco. Prozradí ji už registrační značka - 8 - Porsche 911 GT3 Touring Victoria Verstappen 08Sestra pilota F1 si koupila nové auto a je to něco. Prozradí ji už registrační značka - 9 - Porsche 911 GT3 Touring Victoria Verstappen 09
Sestra Maxe Verstappena Victoria si pořídila nové auto, po Porsche 911 GTS Targa skočila po verzi GT3 Touring

Zdroj: Auto Junk

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Autobazar

zobrazit vše