Reklama

Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej

Velké německé limuzíny máme spojené s konzervativnější klientelou a pokud vídáme divoce specifikované sedmy, jsou obvykle z posledních let. Tato je stará 17 let, už tehdy dostala co proto.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej

25.5.2018 | Petr Prokopec | 8 příspěvků

Velké německé limuzíny máme spojené s konzervativnější klientelou a pokud vídáme divoce specifikované sedmy, jsou obvykle z posledních let. Tato je stará 17 let, už tehdy dostala co proto.

V dnešní době není neobvyklé, když nový automobil připomíná Vánoční stromeček. Lidé zkrátka v honbě za individualitou zaškrtnou cokoliv, čím by se odlišili od druhých, přičemž pro mnoho z nich vlastně není ani tak důležitý vkus, jakožto spíše ona výjimečnost. V případě takového BMW se tedy můžeme dočkat i řady 7 lakované v neobvyklé červené nebo pro změnu řady 5, jejíž karoserii pokryla bláznivá zelená.

Snad ještě překvapivější je však skutečnost, že mezi zákazníky mnichovské značky nejsou takové „úlety“ novinkou. Svědčí o tom aktuálně nabízené BMW 750i generace E38, které si můžete koupit za 24 500 Eur (asi 629 000 Kč). Na zcela nový kousek by taková suma byla přímo směšná, nicméně jelikož řeč je o 17 let starém voze, ve výsledku působí spíše astronomicky. Zvláště když na první pohled tu není nic zvláštního.

Na rozdíl od výše zmiňovaných novinek se totiž individualizace v tomto případě skrývá především v interiéru. Neznamená to ale, že by první majitel na exteriér zanevřel zcela - zmínit tedy můžeme třeba zakázkovou modrou metalízu Petrol Mica či litá kola v klasickém bavorském designu. Tím nám ale odklon vůči standardu končí, za dalšími unikáty je třeba do interiéru, ze kterého vás budou přecházet oči.

Důvodem je tyrkysové čalounění, které pokrývá sedadla, dveřní panely, spodek palubní desky i vnitřní stranu sloupků - hlavně díky nim září i na kolemjdoucí. Mimo to se neobvyklý odstín nastěhoval i na strop, zde ovšem byla namísto kůže Nappa použita Alcantara. Na zemi pro změnu najdeme koberečky s vyšším chlupem, dojem pak ještě dotváří dřevěné dekory. Zvolena byla i řada luxusních prvků, mezi něž patří chladicí box, navigace či audio systém Alpine.

O pohon vozu se stará 5,4litrový dvanáctiválec naladěný na 326 koní, přičemž stávající majitel nechal instalovat nové svíčky i veškeré filtry. Vyměněné jsou rovněž kotouče i destičky na obou nápravách, vzadu pak nechybí ani nové tlumiče. Dále lze zmínit přítomnost zkrácených pružin Eibach, nové přední nápravy či baterie. V podstatě by vás tedy neměl čekat jediný dodatečný výdaj.

Ona vysoká cena je tedy akceptovatelná, takových 750i E38 už se moc nevidí. Je ovšem třeba, abyste se pro tento vůz opravdu nadchli, jinak vás časem začne tyrkysový odstín v kabině spíše rozčilovat než těšit. Stejně jako fakt, že vám po čase nikdo neřekne jinak než „taťko Šmoulo“. Je to prostě rána, však se na to podívejte sami...

Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 1 - BMW 750i E38 na prodej 01Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 2 - BMW 750i E38 na prodej 02Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 3 - BMW 750i E38 na prodej 03Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 4 - BMW 750i E38 na prodej 04Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 5 - BMW 750i E38 na prodej 05Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 6 - BMW 750i E38 na prodej 06Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 7 - BMW 750i E38 na prodej 07Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 8 - BMW 750i E38 na prodej 08Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 9 - BMW 750i E38 na prodej 09Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 10 - BMW 750i E38 na prodej 10Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 11 - BMW 750i E38 na prodej 11Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 12 - BMW 750i E38 na prodej 12Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 13 - BMW 750i E38 na prodej 13Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 14 - BMW 750i E38 na prodej 14Tohle BMW 7 má přímo z továrny interiér tak šílený, že září až ven. A je na prodej - 15 - BMW 750i E38 na prodej 15
Zvenčí vcelku tuctové BMW řady 7 uvnitř vypadá jako domov taťky Šmouly. Nyní může být vaše

Zdroj: Mobile

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 8 příspěvků

Autobazar

zobrazit vše

Reklama