Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf

Conrad Riggs neučinil převratný objev, bez okolků ale řekl to, co všichni dobře víme. Tedy že Top Gear nebyl o jeho formátu, ale o Clarksonovi a spol.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf

5.9.2017 | Petr Prokopec | 43 příspěvků

Conrad Riggs neučinil převratný objev, bez okolků ale řekl to, co všichni dobře víme. Tedy že Top Gear nebyl o jeho formátu, ale o Clarksonovi a spol.

Premiéra první epizody druhé řady The Grand Tour se nezadržitelně blíží. Očekávat tedy můžeme příchod nových upoutávek, stejně jako ohlasy ze zákulisí. S jedním se přihlásil šéf televizní divize Amazonu Conrad Riggs, který víceméně blahořečil BBC, že udělala tu nejhloupější věc, jakou udělat mohla. Tedy že vyhodila Jeremy Clarksona z pořadu Top Gear. Z kolegiality pak následně opustili loď, jež se v té době začala potápět, i James May a Richard Hammond.

„Bylo to stejné, jako kdybyste vyhodili Oprah z The Oprah Winfrey Show,“ uvedl Riggs. „Myslím, že to byla nejhloupější věc, jakou jsem kdy viděl, že televizní stanice udělala. Pro nás to ale byla skvělá příležitost, neboť on je globální hvězdou,“ pokračuje ve svém komentáři šéf Amazon TV. De facto přitom říká přesně to, co si všichni myslí - jen jako první z velkých manažerů to řekl zcela otevřeně.

„Ta show ve skutečnosti nebyla o formátu. Byla o něm a o Jamesi Mayovi a Richardu Hammondovi. Ti tři by pravděpodobně mohli udělat pořad o vaření, a i ten by se stal úspěšným,“ pokračuje dále v oslavě populární trojice Riggs. Má přitom naprostou pravdu, jak dokládá třeba video na YouTube, na kterém se Clarkson snaží sestavit poštovní krabici a jež mělo větší sledovanost než Top Gear bez něj.

Nemalou sledovanost pak jistě má i samotný pořad The Grand Tour, ačkoliv v tomto ohledu bohužel přesnými čísly posloužit nemůžeme - Amazon je k dispozici nedává. Jelikož ovšem vrcholný management na show i jeho aktéry neustále pěje chválu, dá se předpokládat, že se jim příchod populární moderátorské trojice vyplatil, a to i přesto, že gáže jednotlivých aktérů rozhodně není malá.

Závěrem pak jen můžeme dodat, že Clarkson se již zcela vypořádal se zápalem plic, který jej měl nedávno dokonce ohrožovat na životě. Lékaři měli být jeho rychlým uzdravením překvapeni, zvláště proto, že Jezza je silný kuřák. On sám se sice dušuje, že cigarety jeho stav nikterak neohrožují, nicméně i přesto - možná raději i preventivně - prý snížil svou dávku 40 cigaret denně.


Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 1 - Amazon TV Conrad Riggs 01Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 2 - Amazon TV Conrad Riggs 02
Šéf Amazon TV Conrad Riggs je vlastně vděčný BBC, že vyhodila Clarksona

Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 3 - The Grand Tour S02 trailer 01Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 4 - The Grand Tour S02 trailer 02Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 5 - The Grand Tour S02 trailer 03Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 6 - The Grand Tour S02 trailer 04Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 7 - The Grand Tour S02 trailer 05Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 8 - The Grand Tour S02 trailer 06Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 9 - The Grand Tour S02 trailer 07Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 10 - The Grand Tour S02 trailer 08Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 11 - The Grand Tour S02 trailer 09Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 12 - The Grand Tour S02 trailer 10Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 13 - The Grand Tour S02 trailer 11Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 14 - The Grand Tour S02 trailer 12Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 15 - The Grand Tour S02 trailer 13Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 16 - The Grand Tour S02 trailer 14Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 17 - The Grand Tour S02 trailer 15Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 18 - The Grand Tour S02 trailer 16Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 19 - The Grand Tour S02 trailer 17Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf - 20 - The Grand Tour S02 trailer 18
Díky tomu si již za pár týdnů budeme moci vychutnat druhou sezónu The Grand Tour

Zdroj: Daily Star

Petr Prokopec

Diskuze 43 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše