Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Aston Martin Virage Volante: další fotografie otevřeného krasavce
26.3.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Pokud vás ještě neomrzel pohled na krásné nové Astony Martin, máme pro vás další zajímavou podívanou. Prohlédněte si nové snímky modelu Virage Volante.
Pokud máte rádi vozy značky Aston Martin, v posledních týdnech jste si museli přijít na své. Britská automobilka totiž na autosalonu v Ženevě představila hned dvě novinky - V8 Vantage S a Virage v provedeních Coupe a Volante. Oba vozy jste si u nás mohli prohlédnout i na živých fotografiích a to všechno dohromady už znamená slušnou sadu zajímavých informací a fotek.
Aston ale očividně chce z odhalení dvou novinek naráz těžit déle než po pár ženevských týdnů, a tak nás i nyní zásobuje zajímavými materiály. Nedávno jste si tak mohli prohlédnou Vantage S na osmi minutách videa a nejnověji spatřit v akci i nový model Virage.
Je to vše? Kdepak, dnes tu máme opět něco navíc a dá se očekávat, že ani tímto pokračováním snaha Astonu o zviditelnění se neskončí. Dostali jsme totiž necelou dvacítku nových fotografií posledně jmenovaného modelu v provedení Volante, tedy kabriolet. A vzhledem k tomu, že se Britové mohou znovu vrátit ke kupé a pak si ještě znovu nafotit Vantage V8...
Ať už bude tato sága pokračovat jakkoli, pohled na sexy novinku Aston Martin urazí málokoho. A tak se i dnes můžete pokochat trochou britské klasiky v moderním balení.




















Aston Martin Virage Volante na všech dosud uvolněných fotografiích
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Otylé nové Lambo se chlubí extrémní akcelerací, realitu ale zastírá trikem. Na okruhu dostává kouř od 22 aut i za poloviční cenu
před 2 hodinami
Kvůli této nehodě Číňanům došla trpělivost s největším nesmyslem moderních aut, zákaz byl nevyhnutelný
včera
VW po sedmi letech váhání posílá do prodeje menší a levnější sen českých zahrádkářů, bude mu říkat Tukan
5.2.2026
Nejnovější články
Otylé nové Lambo se chlubí extrémní akcelerací, realitu ale zastírá trikem. Na okruhu dostává kouř od 22 aut i za poloviční cenu
před 2 hodinami
Je tohle Range Rover po slevě 3 miliony? Ne, jen důkaz toho, že starého čínského psa novým kouskům nenaučíš
před 4 hodinami
Absurdní čtyřválcové Mercedesy C od AMG končí, potvrdil šéf. O důvodech ale pořád lže, jako když tiskne
před 5 hodinami
Jedna z posledních málo jetých Škod Fabia RS TDI po 1. majitelce je na prodej. Není levná, i když rezne
včera
Ford chce využít levnou techniku Číňanů, aby v Evropě vůbec měl co prodávat. Není to už trochu zoufalé?
včera
Živá témata na fóru
- Onboard videa 02.07. 10:38 - Truck Daškam
- Detektory policejních radarů 02.07. 10:10 - řidičBOB
- BMW Divize 02.07. 00:58 - Lachende Bestien
- Mobilní aplikace pro majitele motorových vozidel 02.06. 16:44 - Truck Daškam
- Politický koutek 02.06. 15:38 - pavproch
- VZKAZY 02.06. 15:21 - pavproch
- Lampárna (stěžovatelna) 02.06. 14:43 - mlunovozík
- Zimní/letní? Už máte přezuto? 02.06. 11:59 - pavproch
