De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno)

Jmenoval se SLC, dnes je z něj SLS, do výroby ale vstoupí ještě pod jiným označením. Ať už bude jakékoli, jeho podoba se nezmění a právě tu si nyní můžete prohlédnout na nových fotkách.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno)

26.2.2011 | Petr Miler | 1 příspěvek

De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Jmenoval se SLC, dnes je z něj SLS, do výroby ale vstoupí ještě pod jiným označením. Ať už bude jakékoli, jeho podoba se nezmění a právě tu si nyní můžete prohlédnout na nových fotkách.

Doplněno 21:20: Přidali jsme několik dalších oficiálních fotografií, které se dostaly na web během dnešního dne. Na plné odhalení ale stále čekáme.

O návratu značky De Tomaso a jejím novém modelu SLC SLS již byla řeč několikrát. Již v rámci úvodních upoutávek jsme se krátce vrátili k její historii, o několik dní později jsme se na nový model mohli podívat díky snímkům a videu italského tisku.

Tehdy ale ještě o novince byla řeč jako o konceptu SLC (Sport Luxury Concept), později pak jako o produkčním modelu SLC (Sport Luxury Crossover). Když k nám ale včera dorazily vlastně první oficiální tiskové materiály, rázem se z novinky stal model SLS (Sport Luxury Sedan). A aby toho nebylo málo, „nové De Tomaso” rovnou dodává, že produkční model se bude jmenovat ještě jinak a jeho jméno se dozvíme teprve v Ženevě.

Nejsme si jisti, zda je to dobré pro začátek nové éry značky a ostatně podobně bychom mohli hovořit o prvním modelu znovuzrozeného De Tomasa jako takovém. Prezentovat se nejprve kontroverzním modelem ve stylu BMW 5 GT je s ohledem na historii značky poněkud nešťastné. A nic na tom nezmění ani snaha říkat sedan něčemu, co sedanem rozhodně není. Ale na to ať si každý udělá názor sám.

Žádné další informace jsme se zatím od De Tomasa nedozvěděli, a tak si do úterní premiéry můžete procházet alespoň nové oficiální fotografie, které přikládáme.


De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno) - 1 - De Tomaso SLS oficialni nove 01De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno) - 2 - De Tomaso SLS oficialni nove 02De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno) - 3 - De Tomaso SLS oficialni nove 03De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno) - 4 - De Tomaso SLS oficialni nove 04De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno) - 5 - De Tomaso SLS oficialni nove 05De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno) - 6 - De Tomaso SLS oficialni nove 06De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno) - 7 - De Tomaso SLS oficialni nove 07De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno) - 8 - De Tomaso SLS oficialni nove 08
Druhá sada oficiálních fotografií zatím bezejmenného vozu

De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno) - 9 - De Tomaso SLS oficialni 01De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno) - 10 - De Tomaso SLS oficialni 02De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno) - 11 - De Tomaso SLS oficialni 03De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno) - 12 - De Tomaso SLS oficialni 04De Tomaso SLS: zapomeňte na crossover SLC, je to prý sedan (doplněno) - 13 - De Tomaso SLS oficialni 05
De Tomaso SLS, dříve SLC, v budoucnu kdo ví na vlastně prvních oficiálních snímcích

Petr Miler

Diskuze 1 příspěvek

Autobazar

zobrazit vše