Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Muž zapomněl, kde zaparkoval svoje auto, marně ho hledal víc než týden
1.10.2019 | Mirek Mazal
Aby člověk zapomněl, kde přesně zaparkoval, není nic až tak mimořádného, obvykle se ale auto podaří během chvíle objevit. V tomto případě pátrání trvalo týden a majitel nabízel za nalezení i finanční odměnu.
Devatenáct let starý teenager baví svět, i když jeho bezprostřední okolí spíše kroutí hlavou. Brit Connor Spear vzal auto a vyrazil se dvěma přáteli na 160 kilometrů vzdálený hudební festival Tokyo World v Bristolu. Mladík s čerstvým řidičským průkazem nenašel blízké parkovací místo, proto vůz odstavil asi 10 minut od vstupu a k bránám diskotéky se i s přáteli dopravil taxíkem.
Úvodní část protančené noci probíhala standardním způsobem, nicméně hořce vtipné drama začalo následující ráno. Connor ani jeho souputníci si nezapamatovali název ulice se zaparkovaným automobilem, proto nevěděli, kam jít. Rozjelo se pátrání po černém Vauxhallu Corsa, který si muž koupil za těžce vydělané peníze.
První etapa hledání se nevydařila, výletníci se dopravili domů auty přátel a informace o nešťastné události se dostala až k rodičům. „Jsem zdevastovaná a naštvaná, že byl tak nezodpovědný. Vždyť víte, jací jsou mladí - zaparkoval tam, aniž by si udělal fotografii ulice,“ nechala se slyšet matka Connora. Společně se synem vyrazili zpět do Bristolu projít ulice, dohromady hledali zhruba jedenáct hodin a bez jediného výsledku.
Uplynul více než týden a Corsa pořád nikde. Majitel začínal být zoufalý, proto požádal veřejnost o pomoc. On sám si ze sobotního příjezdu pamatoval pouze řadu keřů u kraje a na druhé straně řadu domů. Osoba s nejlepším nápadem vedoucí k nalezení malého Opelu měla dostat odměnu 100 liber (2 900 Kč). Jeden všímavý občan se dočkal, když zavolal Connorovi a oznámil, že kolem černého třídveřového hatchbacku u krajnice jezdí do práce. Všem se ulevilo, proto se můžeme jen udiveně pousmát chabé paměti mladé generace.




Teenager Connor Spear ztratil své auto a nemohl ho najít ani s pomocí matky

Pomohl až náhodný obyvatel Bristolu
Zdroj: Bristol Post
Bleskovky
Nové Lamborghini potvrdilo svou marnost, podlahu s ním vytřel „americkej kýbl” za míň než polovinu, ač vše hrálo proti němu
před 10 hodinami
Lamborghini našlo moderní náhradu plakátů na stěnách dětských pokojů, v budoucnu z toho může masivně profitovat
14.3.2026
Řidič si v běžném provozu spletl své auto s monopostem Formule 1, policie to ocenila na 5 tisíc
13.3.2026
Nejnovější články
Mechanik koupil nejlevnější Bentley s motorem W12 v Evropě a ukázal světu, proč dnes tahle auta stojí pakatel
před 29 minutami
Poslední novinka Ferrari s auty nesouvisí vůbec nijak, přesto ve výsledku může i jeho autům pomoci
před hodinou
Ojetý VW ID.4 se dá už po pár letech služby pořídit velmi levně. Důvodů pro to je ale jako máku
před 3 hodinami
Rolls-Royce odhalil dieselový desetiválec budoucnosti s výkonem 1 900 koní, to byste v roce 2026 nečekali
před 4 hodinami
VW poprvé ukázal své další nové SUV, kromě rozvoru a zavazadelníku se nemá čím chlubit
před 6 hodinami
Živá témata na fóru
- Detektory policejních radarů 03.17. 15:12 - pavproch
- Lampárna (stěžovatelna) 03.17. 13:34 - abgx1
- Pneu koutek 03.17. 13:03 - Vrooom
- BMW Divize 03.17. 10:29 - Vrooom
- Výběrové RZ - kdo má lepší úlovek? 03.17. 09:51 - mattonecz
- Hyundai a vše kolem nich! 03.16. 18:37 - jerry
- Volvo 03.16. 14:39 - pavproch
- Zimní/letní? Už máte přezuto? 03.16. 14:08 - pavproch
