Nejslavnější past na řidiče na internetu i po stavebních úpravách dál ničí auta

Rozsáhlá komunita jeho příznivců na Youtube oplakala, když byly oznámeny jeho stavební úpravy, ty ale nevyřešily zdaleka tak moc, jak autoři doufali. A tak most nepozorné řidiče trestá dál.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nejslavnější past na řidiče na internetu i po stavebních úpravách dál ničí auta

8.1.2020 | Mirek Mazal

Nejslavnější past na řidiče na internetu i po stavebních úpravách dál ničí auta

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Rozsáhlá komunita jeho příznivců na Youtube oplakala, když byly oznámeny jeho stavební úpravy, ty ale nevyřešily zdaleka tak moc, jak autoři doufali. A tak most nepozorné řidiče trestá dál.

Domnělý konec oblíbeného natáčení hodin záznamů bolestivých incidentů se nekoná. Dříve avizovaná stavební úprava nízkého mostu v americkém Durhamu proběhla a měla zamezit dalším nehodám, most ale i po úpravách dál baví škodolibé diváky kompilací scén skalpování rozjetých kamionů.

Řeč je o americkém mostu „11 Foot 8 Bridge” pojmenovaném podle původního překlenutí silnice ve výšce 3,56 metru. Prvotní přemostění bylo se postupem času stalo díky internetu nejslavnější pastí na řidiče nákladních souprav, které se nevešly pod železnou konstrukci obarvenou výstražným nátěrem žluté barvy.

Městská administrativa rozhodla o zvýšení hrany zhruba o 20 centimetrů, což vyvolalo nelibost u početné komunity pravidelných sledujících dalších havárií. Za deset let bylo zaznamenáno přes 200 nebezpečných událostí a číslo nečekaně roste dál, protože ani více než dvě desítky centimetrů k dobru úplně nevyřešily průjezdnost pod vlakovou tratí.

Železná traverza je pokryta ještě výraznějším kontrastním nátěrem, přesto dále hobluje vysoké vozy kočírované nepozornými šoféry. Modernizovaný most s novým digitálním upozorněním byl výstižně přejmenován na „12 Foot 4 Bridge” a demolice automobilů o jeho spodní hranu pokračují dál. O záludném viaduktu tak zjevně ještě uslyšíme.


Nejslavnější past na řidiče na internetu i po stavebních úpravách dál ničí auta - 1 - Nehody pod mostem 12 Foot 4 Bridge foto 01Nejslavnější past na řidiče na internetu i po stavebních úpravách dál ničí auta - 2 - Nehody pod mostem 12 Foot 4 Bridge foto 02Nejslavnější past na řidiče na internetu i po stavebních úpravách dál ničí auta - 3 - Nehody pod mostem 12 Foot 4 Bridge foto 03Nejslavnější past na řidiče na internetu i po stavebních úpravách dál ničí auta - 4 - Nehody pod mostem 12 Foot 4 Bridge foto 04Nejslavnější past na řidiče na internetu i po stavebních úpravách dál ničí auta - 5 - Nehody pod mostem 12 Foot 4 Bridge foto 05Nejslavnější past na řidiče na internetu i po stavebních úpravách dál ničí auta - 6 - Nehody pod mostem 12 Foot 4 Bridge foto 06
Mnozí Američané mají problém podjet most v Durhamu

Nejslavnější past na řidiče na internetu i po stavebních úpravách dál ničí auta - 7 - Nehody pod mostem 12 Foot 4 Bridge foto 07Nejslavnější past na řidiče na internetu i po stavebních úpravách dál ničí auta - 8 - Nehody pod mostem 12 Foot 4 Bridge foto 08Nejslavnější past na řidiče na internetu i po stavebních úpravách dál ničí auta - 9 - Nehody pod mostem 12 Foot 4 Bridge foto 09Nejslavnější past na řidiče na internetu i po stavebních úpravách dál ničí auta - 10 - Nehody pod mostem 12 Foot 4 Bridge foto 10
Radnice zvýšila konstrukci, ale ani to nepomohlo tak moc, jak mělo

Zdroj: yovo68@Youtube

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše