Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Nové Mini se poprvé ukáže 18. listopadu v Oxfordu, až poté přijde debut v L.A.
7.10.2013 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek
Třetí generace byla opět nafocena na veřejných ulicích, společně s firemním maskotem. Ten bude i součástí televizní reklamy.
Internet by mnohé automobilky mohly považovat za vynález zkázy - kvůli němu prakticky neexistuje tajemství, což platí zejména o novinkách. Stačí jen, aby se krátce objevily na té či oné zapadlé silnici, a během pár hodin o nich ví celý svět. To je i případ třetí novodobé generace Mini, která se nám takto ukázala již na začátku července. Tedy téměř pět měsíců před svým debutem. Na autosalonu v Los Angeles tak nebude nic nového k vidění, a to doslova.
Značka se totiž nechala slyšet, že svou novinku představí pár dní před motor show. Konkrétně je řeč o 18. listopadu, na který připadá 107. výročí narození autora původního Mini, Sira Alexandra Arnolda Constantina Issigonise. Zvolenou lokalitou se pak stane továrna značky v britském Oxfordu, odkud se nová generace rozlétne do všech stran - vyjma výstavního debutu v Los Angeles totiž Mini nemá chybět ani na autosalonu v Tokiu a speciální akci v čínské Šanghaji.
Ve stejnou dobu, kdy se novinka představí na britských ostrovech, pak bude zahájena i televizní kampaň. V té kromě samotného automobilu nebude chybět ani firemní maskot v podobě buldoka, který se již bezpočtu krát objevil především na firemním příslušenství. Tentokráte by v rámci scénáře měl chránit Mini proti obrovské doze.
Bulvární stránku věci ale nechme být a místo toho se ještě podívejme na zoubek zahájení prodejů. K tomu by ve Velké Británii mělo dojít na začátku roku 2014, přičemž kontinentální Evropa rozhodně nezůstane pozadu. K mání hned zpočátku budou veškeré verze kromě vrcholného provedení John Cooper Works.






Nové Mini bylo opětovně nachytáno, tentokráte při natáčení reklamy






Nové záběry neukázaly z nového Mini tolik. Díky předchozím únikům však třetí generaci známe dokonale ze všech stran
Zdroj: Auto Express
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
„Bugatti pro chudé” znovu vytřelo podlahu s drahou konkurencí, potichu stanovilo další rekord okruhu
dnes
Žena jela autem po dálnici a najednou jí na střeše přistálo letadlo. Video zachycuje vše
11.12.2025
Muž si nechal na zimu hodit své Ferrari jeřábem na balkon jen aby zjistil, že Vídeň není Dubaj
10.12.2025
Nejčtenější články
Shořelou obří dopravní loď skutečně celou zapálil elektromobil, ukázalo vyšetřování, úřady jeho výsledky do poslední chvíle tajily
15.11.2025
Seat odhalil vůbec nejrychlejší auto, jaké kdy stvořil. Vyndali z něj omezovač, vy z něj můžete vyndat sedačky
15.11.2025
„Poklad” za 60 tisíc měsíčně: Majitel procitl ze zeleného snu, na tomto autě „provařil” za 3 roky 2 miliony
15.11.2025
Číňané nakonec nabídnou všechno. Teď přichází s luxusním autem, na které si svého času netrouflo ani Audi
15.11.2025
Elektrická Godzilla nebude, automobilka ji odpískala. Prý zkoumá „jiné cesty” kvůli „přehodnocení elektromobilů”
15.11.2025
Živá témata na fóru
- Střešní box do T drážky 12.14. 18:30 - Kubka Palma
- GWM STEED 7 12.14. 16:47 - Carrert93
- BMW Divize 12.14. 14:07 - pavproch
- Lampárna (stěžovatelna) 12.14. 13:17 - pavproch
- whitelist & blacklist 12.14. 13:12 - pavproch
- IT poradna 12.14. 13:07 - pavproch
- Onboard videa 12.14. 12:25 - brnenska.odchytova
- Řidiči, co to mají v ruce... 12.12. 23:17 - Truck Daškam
