Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu

Vcelku netradiční postup zvolil Renault při odhalování zásadně faceliftovaného Twinga. Nejprve nám jej ukázal na dílčích snímcích a nyní zcela odhalil na videu. Tady je.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu

10.9.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Vcelku netradiční postup zvolil Renault při odhalování zásadně faceliftovaného Twinga. Nejprve nám jej ukázal na dílčích snímcích a nyní zcela odhalil na videu. Tady je.

Automobilky při odhalování svých novinek volí zpravidla opačný postup. Nejprve se vytasí s videem, na kterém s tajemným hudebním podkresem létají hromy a blesky, mihne se po něm dramaticky vedené pero designéra a zjeví pár fiktivních zaměstnanců najatých v nejbližší modelingové agentuře. Někde ve dvou třetinách stopáže se mihne kus plechu a plastu a vše je uzavřeno oznámením, že ten či onen nový model nebo koncept uvidíme již brzy. S kyselými obličeji tedy odejdeme od monitorů a po čtrnácti dnech s úlevou přivítáme kompletní odhalení nastíněné automobilové novinky prostřednictvím tradiční tiskové zprávy a sady fotografií. Tedy pokud v mezičase automobilce tytéž materiály neuniknou, nebo vůz nějaký zvídavý kolemjdoucí nenafotí v nedbalkách na ulici.

Renault na to ale šel jinak. Nejprve nám kousky výrazně faceliftovaného Twinga ukázal koncem července na prvních fotkách a nyní přišel s videem, které jej zcela odhaluje. Vcelku nenápadnou kreativitu sice Renaultu opět pokazilo přistižení nemaskovaného vozu fotoaparátem vybaveným Holanďanem, který vůz zvěčnil i z úhlů, z nichž nám jej automobilka zprvu ukázat nechtěla, dnes si jej ale můžeme přece jen prohlédnout o něco lépe.

Smutné je, že krom nových záběrů jsme se o inovovaném Twingu ani tentokrát mnoho nedozvěděli. Výrobce konstatoval pouze tolik, že vzhled jeho supermini je nyní více inspirován novou designovou identitou značky, což v tomto případě znamená, že z původního designu zůstaly akorát základní tvary. Kompletně pozměněná je jinak jak příď, kde se nově objevuje dvojice úplně jinak tvarovaných hlavních světlometů, tak záď, kde najdeme... totéž. Tyto změny navíc ovlivnily i podobu blatník, kapoty motoru, nárazníků nebo víka kufru. Poprvé se navíc můžeme podívat i dovnitř, kde se toho ale podle všeho mnoho nezměnilo a očekávat můžeme hlavně úpravy v oblasti dostupných materiálů obložení, čalounění a dalších výbavových prvků.

Pokud se vám nechce sledovat jedenapůlminutové video (ale není to žádná velká dřina...), přidáváme i pár screenshotů z něj, jenž zachycují to podstatné. A nepochybujte o tom, že vůz se plné odhalí na frankfurtském autosalonu, odkud vám přineseme nejen podrobné informace o něm, ale jistě i jeho první fotky.


Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu - 1 - Renault Twingo 2012 facelift oficialni video screenshoty 01Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu - 2 - Renault Twingo 2012 facelift oficialni video screenshoty 02Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu - 3 - Renault Twingo 2012 facelift oficialni video screenshoty 03Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu - 4 - Renault Twingo 2012 facelift oficialni video screenshoty 04Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu - 5 - Renault Twingo 2012 facelift oficialni video screenshoty 05Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu - 6 - Renault Twingo 2012 facelift oficialni video screenshoty 06Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu - 7 - Renault Twingo 2012 facelift oficialni video screenshoty 07Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu - 8 - Renault Twingo 2012 facelift oficialni video screenshoty 08Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu - 9 - Renault Twingo 2012 facelift oficialni video screenshoty 09Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu - 10 - Renault Twingo 2012 facelift oficialni video screenshoty 10Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu - 11 - Renault Twingo 2012 facelift oficialni video screenshoty 11Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu - 12 - Renault Twingo 2012 facelift oficialni video screenshoty 12Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu - 13 - Renault Twingo 2012 facelift oficialni video screenshoty 13
Renault Twingo s faceliftem pro rok 2012 zatím nejpodrobněji takto

Renault Twingo 2012: velký facelift plně odhalen na prvním videu - 14 - Renault Twingo 2012 facelift oficialni video screenshoty perverze
Na snímku nechybí ani trocha perverze...

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše