Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi

Škoda přichází s akčním modelem Trumf na bázi druhé generace Octavie Tour se základní cenou sníženou na 254 900 Kč. K dispozici je i paket Trumf Plus nabízející zvýhodněnou doplňkovou výbavu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi

2.7.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Škoda přichází s akčním modelem Trumf na bázi druhé generace Octavie Tour se základní cenou sníženou na 254 900 Kč. K dispozici je i paket Trumf Plus nabízející zvýhodněnou doplňkovou výbavu.

Pro letošní prázdniny si Škoda připravila výhodnější nabídku modelu Octavia Tour druhé generace. Jde o současnou Octavii v provedení před velkým faceliftem s velmi omezenou nabídkou motorizací. Blíže jsme vám tuto staronovou „oktávku” představili již loni v říjnu.

Letošní akční model s (podobně staronovým) označením Trumf ji nabízí za cenu začínající na 254 900 Kč, verze kombi pak startuje na 284 900 Kč. Cenové zvýhodnění oproti standardní nabídce modelu Octavia Tour tak činí relativně skromných 14 600 Kč. Výbavu akčních modelů Trumf, lze navíc v obou karosářských variantách rozšířit o akční paket Trumf Plus. Jeho pořízením získá zákazník další prvky nadstandardní výbavy vozu v hodnotě převyšující částku 63 000 Kč. Zejména ty si přiblížíme dále, nejprve se ale blíže podíváme na výchozí nabídku Octavie Tour Trumf.

Standardní výbava Octavie Tour Trumf zahrnuje mj. protiblokovací brzdový systém (ABS), dvojicí předních airbagů, centrálním zamykáním vozu, autorádio Blues s čtveřicí předních reproduktorů a elektricky ovládatelná a vyhřívaná vnějšími zpětná zrcátka. Volit lze mezi zážehovými motory 1,4 MPI s výkonem 59 kW a 1,6 MPI o výkonu 75 kW, a to jak pro liftback, tak i pro kombi. Obě pohonné jednotky disponují pětistupňovou manuální převodovkou, hnaná náprava je pochopitelně vždy pouze ta přední.

Výbavu tohoto akčního modelu lze v obou karosářských variantách rozšířit o paket Trumf Plus. Za cenu 15 000 Kč získáte další prvky mimořádné výbavy v hodnotě přesahující částku 63 000 Kč. Tento paket tak obsahuje: klimatizaci s mechanickou regulací, palubní počítač, elektrické ovládání oken vpředu, 15" kola z lehké slitiny v designu Deimos a další 4 reproduktory. Celková zákaznická výhoda při zakoupení zvýhodněného paketu Trumf Plus činí 48 000 Kč.

Nabídka je časově omezena, zřejmě pouze na letošní prázdninové měsíce. Využít ji můžete u všech obchodníků Škoda v České republice, kteří vám případě podají i více informací.

Tip: Přečtěte si náš poslední test Škody Octavia ve verzi Combi 4x4 2,0 TDI DSG.


Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi - 1 - Skoda Octavia Tour II 01Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi - 2 - Skoda Octavia Tour II 02Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi - 3 - Skoda Octavia Tour II 03Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi - 4 - Skoda Octavia Tour II 04Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi - 5 - Skoda Octavia Tour II 05Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi - 6 - Skoda Octavia Tour II web Skoda 01Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi - 7 - Skoda Octavia Tour II web Skoda 02Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi - 8 - Skoda Octavia Tour II web Skoda 03Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi - 9 - Skoda Octavia Tour II web Skoda 04Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi - 10 - Skoda Octavia Tour II web Skoda 05Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi - 11 - Skoda Octavia Tour II web Skoda 06Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi - 12 - Skoda Octavia Tour II web Skoda 07Škoda Octavia Tour Trumf: prázdninové eso z Boleslavi - 13 - Skoda Octavia Tour II web Skoda 08
Škoda Octavia Tour II

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše