Smart FourJoy: inspirace pro novou generaci odhalena, bez dveří a bez oken

Koncept pro Frankfurt předznamenává hned dva nové modely. Kromě základního Smartu ForTwo totiž dorazí také čtyřmístný ForFour.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Smart FourJoy: inspirace pro novou generaci odhalena, bez dveří a bez oken

5.9.2013 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Smart FourJoy: inspirace pro novou generaci odhalena, bez dveří a bez oken

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Koncept pro Frankfurt předznamenává hned dva nové modely. Kromě základního Smartu ForTwo totiž dorazí také čtyřmístný ForFour.

Tak tu máme další únik související s frankfurtským autosalonem, i když je otázkou, nakolik v něm má prsty samotná automobilka. Přeci jen, dané fotografie jsou ve vysoké kvalitě a není jich jen pár, jako tomu bylo třeba v případě produkčního BMW i8. Způsob transportu na internet ale ponechme stranou a pojďme se koncepčnímu Smartu FourJoy podívat pěkně na zoubek.

Jak bylo patrné již na včera zveřejněné skice, výstavní exemplář nemá dveře, ani okna a ve střeše zeje poměrně velký nezasklený otvor. To, stejně jako hojné množství chromu, jsou však prvky určené pouze pro hesenskou metropoli. Do výroby již nová generace modelů ForTwo a ForFour dorazí se vším všudy. Obávat se tak nemusíte toho, že by do vozu jakkoliv „táhlo”.

Po stránce technické ale bohužel nemáme žádné informace vyjma toho, že novinka bude o nějakých 5 centimetrů delší a 10 cm širší než odcházející generace. Přičemž oproti ní vevnitř skutečně nabídne čtveřici sedadel, neboť jak bylo zmíněno výše, model ForFour bude opětovně součástí nabídky. Více budeme vědět v řádu hodin, kdy se již Smart do odhalování konceptu vloží oficiálně.

Tip: Projděte si všechny novinky frankfurtského autosalonu 2013.


Smart FourJoy: inspirace pro novou generaci odhalena, bez dveří a bez oken - 1 - Smart FourJoy concept 01Smart FourJoy: inspirace pro novou generaci odhalena, bez dveří a bez oken - 2 - Smart FourJoy concept 02Smart FourJoy: inspirace pro novou generaci odhalena, bez dveří a bez oken - 3 - Smart FourJoy concept 03Smart FourJoy: inspirace pro novou generaci odhalena, bez dveří a bez oken - 4 - Smart FourJoy concept 04Smart FourJoy: inspirace pro novou generaci odhalena, bez dveří a bez oken - 5 - Smart FourJoy concept 05Smart FourJoy: inspirace pro novou generaci odhalena, bez dveří a bez oken - 6 - Smart FourJoy concept 06Smart FourJoy: inspirace pro novou generaci odhalena, bez dveří a bez oken - 7 - Smart FourJoy concept 07Smart FourJoy: inspirace pro novou generaci odhalena, bez dveří a bez oken - 8 - Smart FourJoy concept 08Smart FourJoy: inspirace pro novou generaci odhalena, bez dveří a bez oken - 9 - Smart FourJoy concept 09
Koncepční FouJoy je předobrazem nové generace Smartu ForTwo a ForFour. Ta ale již dorazí s okny a dveřmi

Zdroj: Autowp.ru

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.