V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů

Jiný kraj, jiný mrav. Stěží si dokážeme odlišným způsobem vysvětlit, proč hned několik majitelů špičkových Mercedesů napadlo vylepšit si své vozy logem McDonald's a gumovou kachničkou.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů

22.9.2019 | Petr Miler

V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů

/

Jiný kraj, jiný mrav. Stěží si dokážeme odlišným způsobem vysvětlit, proč hned několik majitelů špičkových Mercedesů napadlo vylepšit si své vozy logem McDonald's a gumovou kachničkou.

Když jsme vám v průběhu léta ukazovali svérázně vymóděný Mercedes-AMG G63, považovali jsme to za projev velmi neobvyklého vkusu jednoho zvláštního majitele. Logo McDonald's místo písmene M ve znaku AMG, Pikačú, plastová kachnička s přilbou a nebo podivné nápisy všude kolem, to se na tak drahém a drsně se tvářícím autě vážně nevídá.

Jak se nyní ukazuje, v Číně tento způsob úprav Mercedesů-AMG není zase tak raritní záležitostí. Přiložené fotky vám ukáží, že přinejmenším ještě jeden majitel stroje z Affalterbachu zvolil velmi podobnou modifikaci. Tentokrát jde o ostré Áčko ze Šanghaje a je skutečně velmi nepravděpodobné, že by jiného majitele úplně jiného vozu náhodou napadlo totéž.

Možná to tedy má nějakou hlubší symboliku, která nám uniká, nic o ní ale neví ani autor snímků, který v Číně žije. Můžeme tak jen tápat, proč se na Mercedesu-AMG A45 objevilo znovu logo McDonald'a a gumová kachnička, tentokrát ovšem bez přilby a přilepená na vně vozu - konkrétně na střešním spojleru.

Jsme zvědavi, jestli se podobná modifikace objeví i na dalších čínských autech stejného ražení. Na takovém sedanu S63 nebo třeba sportovním AMG-GT by dělala jistě ještě podivnější dojem.


V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 1 - Mercedes-AMG A45 McDonalds 01V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 2 - Mercedes-AMG A45 McDonalds 02V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 3 - Mercedes-AMG A45 McDonalds 03V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 4 - Mercedes-AMG A45 McDonalds 04V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 5 - Mercedes-AMG A45 McDonalds 05
V Číně se evidentně rozmáhá upravování Mercedes-AMG na pojízdné MacDonaldy s kachním chovem

V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 6 - Mercedes G63 AMG s detskymi doplnky Cina 01V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 7 - Mercedes G63 AMG s detskymi doplnky Cina 02V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 8 - Mercedes G63 AMG s detskymi doplnky Cina 03V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 9 - Mercedes G63 AMG s detskymi doplnky Cina 04V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 10 - Mercedes G63 AMG s detskymi doplnky Cina 05V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 11 - Mercedes G63 AMG s detskymi doplnky Cina 06V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 12 - Mercedes G63 AMG s detskymi doplnky Cina 07V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 13 - Mercedes G63 AMG s detskymi doplnky Cina 08V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 14 - Mercedes G63 AMG s detskymi doplnky Cina 09V Číně se začal rozmáhat svérázný způsob úprav nejlepších Mercedesů - 15 - Mercedes G63 AMG s detskymi doplnky Cina 10
Dřívější snímky třídy G ukázaly ještě trochu bizarnější obrázek

Zdroj: Auto Junk

Petr Miler

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše