Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa)

V osmém díle filmové série opět půjde o rychlá a hlavně upravená auta. Uvidíme Subaru BRZ, Corvette Stingray či Dodge Charger.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa)

10.3.2017 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

V osmém díle filmové série opět půjde o rychlá a hlavně upravená auta. Uvidíme Subaru BRZ, Corvette Stingray či Dodge Charger.

Již osmý díl filmové ságy Rychle a zběsile vtrhne do amerických kin 14. dubna. U nás se tak stane již dvanáctého. Máme v Evropě nějaké výhody? Ne, v Americe mají nové snímky premiéru vždy v pátek. V českých kinech jsme o den napřed, nicméně v poslední době se tradicí stávají středeční noční projekce pro ty největší nedočkavce. Vše samozřejmě souvisí se stále větší důležitostí výdělků za první víkend.

Těžko teď odhadovat, kolik nakonec osmička nazvaná Fate of the Furious trhne. Sedmý díl byl v tomto ohledu výjimečný kvůli smrti Paula Walkera, se kterým se takto přišli rozloučit i lidé, jež jinak rychlým a zběsilým automobilům příliš neholdují. Jelikož ale na daný víkend žádná další premiéra nepřipadá, budou nejspíše zisky opětovně tučné.

Co nás v novém dobrodružství Dominica Toretta a jeho rodiny čeká? V prvé řadě je to především zrada hlavního protagonisty, byť asi všichni tušíme, že se po boku Charlize Theron nevydal proti celé své partě dobrovolně. Stejně tak je navíc jasné, že nakonec se vše obrátí, zrada nebude zradou a dobro opětovně porazí zlo.

Jako vždy to je jen pohádka pro dospělé, zejména pak pro ty, kterým v žilách koluje alespoň trochu benzinu. Před usednutím před filmové plátno ale bude třeba vypnout mozek, nový díl totiž šílenosti typu skákání mezi mrakodrapy posouvá ještě o úroveň výše. Na Islandu se proto dočkáme souboje nadupaných speciálů a ponorky.

Nový trailer toho samozřejmě prozrazuje více, stejně jako pohled do zákulisí, kde si můžeme prohlédnout čtveřici vozů, jež byly ve filmu použity. Beze zbytku jsou upraveny, jak Subaru BRZ, tak Corvette Stingray, Chevrolet z 50. let i Dodge Charger mají do sériových podob daleko.

Další informace snad již nemusíme dodávat, ačkoliv aby představení snímku bylo kompletní, jen zmíníme, že do role Doma se vrací Vin Diesel, kterému budou kromě jihoafrické krásky sekundovat opět Dwayne „The Rock“ Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriquez či Kurt Russell. Režii dostal na starosti F. Gary Gray.


Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa) - 1 - Fast and Furious 8 cars 01Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa) - 2 - Fast and Furious 8 cars 02Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa) - 3 - Fast and Furious 8 cars 03Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa) - 4 - Fast and Furious 8 cars 04Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa) - 5 - Fast and Furious 8 cars 05Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa) - 6 - Fast and Furious 8 cars 06Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa) - 7 - Fast and Furious 8 cars 07
Osmé Rychle a zběsile opětovně posune míru šíleností o úroveň výše

Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa) - 8 - Fast and Furious 8 cars 08Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa) - 9 - Fast and Furious 8 cars 09Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa) - 10 - Fast and Furious 8 cars 10Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa) - 11 - Fast and Furious 8 cars 11Venku je nová upoutávka na Rychle a zběsile 8, víme víc i o autech (+ videa) - 12 - Fast and Furious 8 cars 12
Zejména na Islandu se dočkáme zajímavých vozů, z nichž nejsériověji vypadá Lamborghini Murciélago

Petr Prokopec

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.