Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily

Neuvěřitelným způsobem zokupovaly vosy interiér odstaveného Chevroletu. Postavily si v něm doslova vlastní město a nehodlaly jej dát, když je lidé ze specializované firmy přišli vyhnat.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily

9.8.2019 | Mirek Mazal

Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily

/

Neuvěřitelným způsobem zokupovaly vosy interiér odstaveného Chevroletu. Postavily si v něm doslova vlastní město a nehodlaly jej dát, když je lidé ze specializované firmy přišli vyhnat.

Lidé trpící pocity úzkosti a hrůzy nebudou ve své kůži při pohledu na děsivou práci dvou likvidátorů vosích hnízd. Pánové byli přivolání kvůli odstranění nechutné stavby agresivního roje tisíců vos zvaných odborně vespula atropilosa nebo také Yellowjacket. Američtí sršňovití živočichové si zabrali skoro kompletní interiér odstaveného Chevroletu Malibu na okraji americké Louisiany, v němž si vytvořili svou vlastní kolonii.

Profesionální likvidátoři nebezpečných rojů si ze strašidelného zákroku udělali zábavnou podívanou, proto vznikla série tří videí uložených pod uživatelským jménem Stinger Creations. První krátký film uvedl jeden ze zaměstnanců firmy, ukázal ještě klidné vosy okupující sedačky Chevroletu. Už tento snímek nahání úzkost, nemluvě o tom dalším - hubiči tyčí vyprovokovali útočné jedince z hnízda a ti intuitivně napadli hrůznou sochu s lidským obličejem.

Třetí sada záběrů není pro slabé povahy, protože za volantem sedí jeden z účinkujících a hraje si na taxikáře. Kolega přijde s žádostí o svezení a sedne na zadní sedadlo. Kolem jsou všude vidět vzteklé vosy s nachystaným žihadlem k obraně obsazeného automobilu plného rozlezlého hnízdiště z papírovité hmoty.

Bzučící kolonie opakovaně zaútočila na objektiv i na oba vetřelce, ti na sobě ale už v tu chvíli pochopitelně měli ochranné obleky, které jim dovolovaly dělat si z věci legraci. Jinak, jak sami praví, by je létající hmyz ubodal k smrti.


Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 1 - Chevrolet Malibu plny vos foto 01Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 2 - Chevrolet Malibu plny vos foto 02Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 3 - Chevrolet Malibu plny vos foto 03Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 4 - Chevrolet Malibu plny vos foto 04Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 5 - Chevrolet Malibu plny vos foto 05Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 6 - Chevrolet Malibu plny vos foto 06Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 7 - Chevrolet Malibu plny vos foto 07Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 8 - Chevrolet Malibu plny vos foto 08Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 9 - Chevrolet Malibu plny vos foto 09Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 10 - Chevrolet Malibu plny vos foto 10Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 11 - Chevrolet Malibu plny vos foto 11Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 12 - Chevrolet Malibu plny vos foto 12Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 13 - Chevrolet Malibu plny vos foto 13Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 14 - Chevrolet Malibu plny vos foto 14Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 15 - Chevrolet Malibu plny vos foto 15Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 16 - Chevrolet Malibu plny vos foto 16Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 17 - Chevrolet Malibu plny vos foto 17Vosy si udělaly z odstaveného auta vlastní velkoměsto. A zuřivě ho bránily - 18 - Chevrolet Malibu plny vos foto 18
Interiér Chevroletu pokryla vosí kolonie, její odstranění je podívanou jen pro silné povahy

Zdroj: Stinger Creations@Youtube

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše