Žena se pokusila dotankovat Teslu benzinem, dopadlo to tak, jak muselo

Bylo jen otázkou času, než se stále více rozšířená auta Tesly dostanou do rukou bohem nepolíbených lidí, kteří ani netuší, že jsou elektrická. Dotankovat je samozřejmě nejde.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Žena se pokusila dotankovat Teslu benzinem, dopadlo to tak, jak muselo

17.12.2018 | Mirek Mazal

Žena se pokusila dotankovat Teslu benzinem, dopadlo to tak, jak muselo

/

Bylo jen otázkou času, než se stále více rozšířená auta Tesly dostanou do rukou bohem nepolíbených lidí, kteří ani netuší, že jsou elektrická. Dotankovat je samozřejmě nejde.

Tesla Model S je už šestým rokem nejznámějším elektromobilem světa. Její indukční pohon nespotřebuje ani deci benzínu, automobil vyžaduje k doplnění energie výlučně elektrický proud. Ví to skoro každý a teď už to ví i jedna dáma z USA.

Ta přijela s jistě vypůjčeným Modelem S na benzínovou čerpací stanici a pokusila se elektromobil nakrmit pohonnými hmotami. K její smůle celý marný pokus natočil řidič jiného auta, v němž se situací dobře bavila celá posádka. Muži na palubě se nemohli přestat smát, když viděli, jak žena marně hledá hrdlo palivové nádrže, do kterého by mohla zasunout tankovací pistoli.

Jednou něco podobného muselo přijít, stejně jako pokusy tankovat benzin do dieselu ći naopak. Elektromobily na jednu stranu nejsou plošně rozšířené a ne každý sleduje dění na automobilovém trhu. Na tu druhou už jsou ale dost obyčejnou věcí, aby se dostaly do rukou komukoli jako kterékoli jiné auto. Moderní technika zde předčila myšlení řidičky, naštěstí nakonec jeden z přítomných mužů zoufalé dámě poradil a celý pokus dopadl tak, jak od začátku musel - neúspěchem.

V podobných případech si samozřejmě nikdy nemůžeme být jisti, zda nejde jen o sehranou scénku, tento konkrétní ale vypadá věrohodně. A i kdyby o skutečnost nešlo, je vážně jen otázkou času, než se někdo roztržitý o podobně mylné doplnění energie pokusí i bez přítomnosti kamer...


Žena se pokusila dotankovat Teslu benzinem, dopadlo to tak, jak muselo - 1 - Blondyna tankuje benzin do Tesly Model S 01Žena se pokusila dotankovat Teslu benzinem, dopadlo to tak, jak muselo - 2 - Blondyna tankuje benzin do Tesly Model S 02Žena se pokusila dotankovat Teslu benzinem, dopadlo to tak, jak muselo - 3 - Blondyna tankuje benzin do Tesly Model S 03Žena se pokusila dotankovat Teslu benzinem, dopadlo to tak, jak muselo - 4 - Blondyna tankuje benzin do Tesly Model S 04Žena se pokusila dotankovat Teslu benzinem, dopadlo to tak, jak muselo - 5 - Blondyna tankuje benzin do Tesly Model S 05Žena se pokusila dotankovat Teslu benzinem, dopadlo to tak, jak muselo - 6 - Blondyna tankuje benzin do Tesly Model S 06Žena se pokusila dotankovat Teslu benzinem, dopadlo to tak, jak muselo - 7 - Blondyna tankuje benzin do Tesly Model S 07Žena se pokusila dotankovat Teslu benzinem, dopadlo to tak, jak muselo - 8 - Blondyna tankuje benzin do Tesly Model S 08Žena se pokusila dotankovat Teslu benzinem, dopadlo to tak, jak muselo - 9 - Blondyna tankuje benzin do Tesly Model S 09Žena se pokusila dotankovat Teslu benzinem, dopadlo to tak, jak muselo - 10 - Blondyna tankuje benzin do Tesly Model S 10
Žena chtěla načerpat benzín do nejznámějšího elektromobilu na světě, úspěchem to vážně skončit nemohlo

Zdroj: xyperox@Youtube

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše