Toto je teď nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií

Nemusíte na silnici dělat nic zavrženíhodného, přesto se můžete dostat do hledáčku dopravní policie. Existuje dost způsobů, jak se tohoto kontaktu vyvarovat, Genevo MAX je ale nyní tím nejlepším z nich.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Inzerce

Toto je teď nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií

13.12.2019 | inzerce

Toto je teď nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Nemusíte na silnici dělat nic zavrženíhodného, přesto se můžete dostat do hledáčku dopravní policie. Existuje dost způsobů, jak se tohoto kontaktu vyvarovat, Genevo MAX je ale nyní tím nejlepším z nich.

Je úplně jedno, jestli za rok najezdíte desetitisíce kilometrů za obchodem nebo se jen občas o víkendu jedete svézt na oblíbenou silnici. Vždy se při tom vyplatí dávat důkladně pozor na to, co se na cestě před vámi děje. Může vás ohrozit jiný účastník provozu, před autem se náhle může zjevit překážka nebo se také náhle můžete octnout v pozici podezřelého ze spáchání přestupku dle zákona o silničním provozu. V tu chvíli se vyplácí jeho důkladná znalost, protože příslušníci ať už státní nebo některé z městských policií si při kontrolách často vymýšlejí věci, které v něm nenajdete.

Každá kontrola, ať už pro ni mají policisté jakýkoliv důvod, však znamená ztrátu času a pro většinu z nás i nechtěný stres. Proto je lepší se jim vyhnout a vůbec si nekazit den nechtěným kontaktem s lidmi, se kterými se pak málokdy lze loučit se srdečným na shledanou. Moderní doba naštěstí přináší celou řadu chytrých věcí, které nám v tom pomohou.

První možností je použít chytrý telefon a některou z aplikací popř. poslouchat některou ze stanic, kde o kontrolách informují. U nich ale musíte spoléhat na to, že už hlídku někdo potkal a nahlásil. Pokud si chcete být opravdu jisti, je lepší použít prostředek, který sice nedetekuje hlídky samotné, ale jejich hračky ano. Ostatně jejich použití při měření rychlosti bude nejčastější důvod, proč se vás některý z mužů či žen v uniformě pokusí zastavit.

Výše zmíněných prostředků je na trhu celá řada, ovšem stále jde koupit krabičku, která bude umět detekovat vše možné, jen na policejní radar vás neupozorní. Už delší dobu můžete při troše snahy mít přístroj, který bude umět nejen detekovat radary, ale upozorní i na všemožné stacionární prostředky, od jejichž obsluhy provozovatelům aut následně chodí žádosti o výpalné.

Takovým byl Genevo One S, který na českých silnicích dokázal upozornit na jakékoliv měření s výjimkou pasivního sledování neoznačeným policejním vozem. Dnešním dnem se k němu přidává mladší sourozenec, který se od něj poučil a vše zvládá ještě lépe a k tomu se naučil i něco navíc. Je to bezpečně nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií

Dostal jméno Genevo MAX podle hardwaru, který používá, a také podle svých schopností. V minimalistickém těle má doposud nejcitlivější radarovou anténou v přenosných detektorech s produkce Geneva. Doplňuje ji zcela přepracovaný senzor měření laserem používající armádní technologií laserového kolimátoru a GPS přijímač.

Genevo MAX detekuje jak u nás nejčastěji používané Ramery, tak i jindy obtížně zachytitelné radary typu GATSO RT3/RT4 a Multaradary, se kterými se potkáte v jiných zemích EU. Tento detektor umí upozornit i na kamery hlídající průjezdy na červenou a samozřejmě také na úseková měření. Databáze umístění těchto pastí na řidiče je průběžně aktualizována a dostupná zdarma po celou dobu provozu detektoru.

Detektor je primárně funkční záležitostí, přesto ani u něj se nezapomnělo na design. Největším přínosem jeho změny je magnetický držák umožňující vertikální i horizontální umístění. Novinkou je i vícebarevný OLED displej s automatickým jasem či integrovaný vstup pro sluchátka.

V Genevu MAX lze najít neúnavného pomocníka, hlídače, jenž vás ohlídá před uniformovanými hlídači. Nikdy nepotřebuje mluvit se spolujezdci, nastavovat navigaci nebo se jinak rozptylovat. Stále se soustředí na svou úlohu a navíc „vidí” i věci, které nám lidem zůstávají skryty. Věřte, že jeho služby se vyplatí.

Toto je teď nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií - 1 - Genevo Max 1Toto je teď nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií - 2 - Genevo Max 2Toto je teď nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií - 3 - Genevo Max 3Toto je teď nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií - 4 - Genevo Max 4Toto je teď nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií - 5 - Genevo Max 5Toto je teď nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií - 6 - Genevo Max 6Toto je teď nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií - 7 - Genevo Max 7Toto je teď nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií - 8 - Genevo Max 8
Genevo MAX je nový nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií

inzerce

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše