Home > Rubriky a sekce > Inzerce > Článek
Toto je teď nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií
13.12.2019 | inzerce
Nemusíte na silnici dělat nic zavrženíhodného, přesto se můžete dostat do hledáčku dopravní policie. Existuje dost způsobů, jak se tohoto kontaktu vyvarovat, Genevo MAX je ale nyní tím nejlepším z nich.
Je úplně jedno, jestli za rok najezdíte desetitisíce kilometrů za obchodem nebo se jen občas o víkendu jedete svézt na oblíbenou silnici. Vždy se při tom vyplatí dávat důkladně pozor na to, co se na cestě před vámi děje. Může vás ohrozit jiný účastník provozu, před autem se náhle může zjevit překážka nebo se také náhle můžete octnout v pozici podezřelého ze spáchání přestupku dle zákona o silničním provozu. V tu chvíli se vyplácí jeho důkladná znalost, protože příslušníci ať už státní nebo některé z městských policií si při kontrolách často vymýšlejí věci, které v něm nenajdete.
Každá kontrola, ať už pro ni mají policisté jakýkoliv důvod, však znamená ztrátu času a pro většinu z nás i nechtěný stres. Proto je lepší se jim vyhnout a vůbec si nekazit den nechtěným kontaktem s lidmi, se kterými se pak málokdy lze loučit se srdečným na shledanou. Moderní doba naštěstí přináší celou řadu chytrých věcí, které nám v tom pomohou.
První možností je použít chytrý telefon a některou z aplikací popř. poslouchat některou ze stanic, kde o kontrolách informují. U nich ale musíte spoléhat na to, že už hlídku někdo potkal a nahlásil. Pokud si chcete být opravdu jisti, je lepší použít prostředek, který sice nedetekuje hlídky samotné, ale jejich hračky ano. Ostatně jejich použití při měření rychlosti bude nejčastější důvod, proč se vás některý z mužů či žen v uniformě pokusí zastavit.
Výše zmíněných prostředků je na trhu celá řada, ovšem stále jde koupit krabičku, která bude umět detekovat vše možné, jen na policejní radar vás neupozorní. Už delší dobu můžete při troše snahy mít přístroj, který bude umět nejen detekovat radary, ale upozorní i na všemožné stacionární prostředky, od jejichž obsluhy provozovatelům aut následně chodí žádosti o výpalné.
Takovým byl Genevo One S, který na českých silnicích dokázal upozornit na jakékoliv měření s výjimkou pasivního sledování neoznačeným policejním vozem. Dnešním dnem se k němu přidává mladší sourozenec, který se od něj poučil a vše zvládá ještě lépe a k tomu se naučil i něco navíc. Je to bezpečně nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií
Dostal jméno Genevo MAX podle hardwaru, který používá, a také podle svých schopností. V minimalistickém těle má doposud nejcitlivější radarovou anténou v přenosných detektorech s produkce Geneva. Doplňuje ji zcela přepracovaný senzor měření laserem používající armádní technologií laserového kolimátoru a GPS přijímač.
Genevo MAX detekuje jak u nás nejčastěji používané Ramery, tak i jindy obtížně zachytitelné radary typu GATSO RT3/RT4 a Multaradary, se kterými se potkáte v jiných zemích EU. Tento detektor umí upozornit i na kamery hlídající průjezdy na červenou a samozřejmě také na úseková měření. Databáze umístění těchto pastí na řidiče je průběžně aktualizována a dostupná zdarma po celou dobu provozu detektoru.
Detektor je primárně funkční záležitostí, přesto ani u něj se nezapomnělo na design. Největším přínosem jeho změny je magnetický držák umožňující vertikální i horizontální umístění. Novinkou je i vícebarevný OLED displej s automatickým jasem či integrovaný vstup pro sluchátka.
V Genevu MAX lze najít neúnavného pomocníka, hlídače, jenž vás ohlídá před uniformovanými hlídači. Nikdy nepotřebuje mluvit se spolujezdci, nastavovat navigaci nebo se jinak rozptylovat. Stále se soustředí na svou úlohu a navíc „vidí” i věci, které nám lidem zůstávají skryty. Věřte, že jeho služby se vyplatí.








Genevo MAX je nový nejlepší způsob, jak se vyhnout nežádoucímu kontaktu s dopravní policií
Bleskovky
Sprint BMW M5 kombi proti o 180 koní slabšímu BMW M3 tragikomicky vykresluje absurditu moderních hybridních „sportovních parníků”
včera
Automobilka v roce 2021 ohlásila čistě elektrickou budoucnost, teď uspořádala „Den motorů V6”
10.5.2026
Radar zachytil KITT z Knight Ridera, jak jede městem o 44 procent vyšší než povolenou rychlostí, i když měl stát v muzeu
9.5.2026
Nejnovější články
VW bez nástupce zařízl auto, které se u nás loni prodávalo o desítky procent líp než všechny jeho elektromobily dohromady
před 10 hodinami
Hertz chtěl nakopnout půjčování elektrických aut s pomocí této speciality. Nevyšlo to, teď se nejetých aut neumí zbavit ani s půlmilionovými slevami
před 11 hodinami
Tento týden se bude dražit vzácné auto, které vám marnost současné Formule 1 dovolí poznat z první ruky se vším všudy
včera
BMW potichu ukončilo výrobu svého posledního „zetka”, po 37 letech nemá v nabídce jediné takové auto
včera
Lži o provozní výhodnosti elektrických aut neberou konce, i když stačí asi 3 minuty rešerše, abyste je svlékli donaha
včera
Živá témata na fóru
- Policejni Passaty, Superby a neoznacena merici vozidla #2 05.12. 21:14 - řidičBOB
- Fiat a vše kolem nich 05.12. 19:39 - Stepan
- Řidiči, co to mají v ruce... 05.12. 19:22 - abgx1
- VZKAZY 05.12. 18:19 - Brus
- S větrem ve vlasech.... 05.12. 18:13 - Zajda
- Spotřeba oleje - Audi A3 8V 2.0tfsi 3.gen 140kW 05.12. 17:55 - Dawe227
- Audi klub - pro ty, co chteji Auto 05.11. 20:25 - Stepan
- Politický koutek 05.11. 20:24 - Stepan
