Home > Rubriky a sekce > Ostatní > Článek
Autoforum 2/2012: Octavia Scout TDI DSG v dlouhodobém testu
27.4.2012 | Jaroslav Vavera | Přidat příspěvek
Druhé číslo letošního tištěného Autofora je už na stáncích i pultech čerpacích stanic. O zajímavé čtení v něm ani tentokrát není nouze.
Časopis Autoforum svou kvalitou i zpracováním se v Čechách i na Moravě snaží být tím nejlepším čtením o autech a motocyklech, které si lze za cenu dvou litrů paliva koupit. U stodvanácti stran zajímavého čtení doplněného kvalitními fotografiemi se ani tentokrát rozhodně nudit nebudete.
Kromě novinek si v druhém letošním čísle přečtete spousty zajímavých testů. Vůbec mezi prvními novináři v české republice jsme pořádně vyzkoušeli nový Citroen DS5 ve špičkovém provedení s cenou blížící se milionu korun, atraktivní Mercedes-Benz SL 500, jihokorejskou Kiu Optima, tříturbové BMW M550d xDrive nebo Volkswagen Passat Alltrack. Usedli jsme také za volant Volva XC70 D5 AWD Ocean Race, Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D LWB, Jaguaru XF 2,2D a Škody Octavia Scout v kombinaci se šestistupňovým DSG, která se u nás bude objevovat pravidelně v dlouhodobém testu. Velice zajímavý je také článek o největších nehodách v historii motoristického sportu od Petra Minaříka, berlínský cestopis nebo historie reportáž z výstavy Rétromobile.
Ani v letošním druhém čísle Autofora samozřejmě nesmí chybět ani plakát s exkluzivním Lamborghini Aventador, shrnutí prvních závodů F1 a motocyklové novinky. A nakonec jsme přidali dva velice zajímavé materiály o podvozkových platformách, které velkým výrobcům ušetří další výrobní náklady a podíváme vývoj a budoucnost bezvzduchových pneumatik.
Kde koupit časopis Autoforum?
Pokud nevíte, kde Autoforum ve Vašem okolí sehnat, připravili jsme pro vás jednoduchou aplikaci, která vám umožní najít nejbližší prodejce ve vašem okolí.
Stačí do přiloženého pole zadat adresu, v jejíž blízkosti chcete prodejní místa vyhledat, a budou vám zobrazena v textové podobě podobě i na interaktivní mapě.
Pochopitelně se může stát, že časopis nebude ani tak na daném místě k mání, ale to jen v případě, že všechny dostupné výtisky byly dříve koupeny jinými zájemci. Ostatně i proto se vám zobrazí všechna prodejní mísa ve vašem okolí, to kdybyste na první pokus neuspěli.
Věříme, že i vám tato možnost pomůže najít vhodného prodejce poblíž vašeho domova či zaměstnání, kde si budete moci časopis Autoforum pořídit.
Pokud byste chtěli Autoforum dostávat pravidelně poštou, stačí si objednat jeho zvýhodněné celoroční předplatné. Více o něm najdete na webu časopisu Autoforum v sekci objednávací kupón, potěšit stále může i jako vánoční dárek.
Objednejte si číslo na ukázku zdarma
A pokud nechcete kupovat zajíce v pytli, rádi vám jedno číslo zcela zdarma zašleme až k vám domů. Stačí, když do níže přiloženého formuláře vyplníte vaše jméno a poštovní adresu a vše potvrdíte stisknutím tlačítka Potvrdit. Během pár pracovních dnů vám jedno ukázkové číslo dorazí.
Sami se tak přesvědčíte o kvalitě titulu, který je pevně spjat s tímto webem.
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Nástupce tragicky zesnulého Kena Blocka se pochlubil novou brutalitou točící 9 500 otáček i s turbem, natočil s ním další Gymkhanu
dnes
Srovnání hned tří moderních Porsche bez turba vám zapěje fascinující „vosí árii”, chybu neuděláte ani s jedním z nich
včera
Porsche si nechalo patentovat nový jízdní režim, který působí jako aprílový žert, je ale míněn smrtelně vážně
2.11.2025
Nové na MotoForum.cz
- GP Portugalska: Všechno je připraveno pro Pedra Acostu 17:04
- V Moto2 je rozdíl mezi lídrem a druhým pouhých 9 bodů 16:00
- Grand Prix se vrací do Evropy včera 09:57
- Joe Roberts mimo hru v Portimãu a Valencii, Xabi Zurutuza jako náhrada včera 08:00
- Miguel Oliveira: Poslední domácí závod v MotoGP? 3.11.2025
Nejnovější články
Nechvalně proslulý německý tuner se vyřádil na novém BMW M5, ale asi to vzal za špatný konec. Teď vypadá jako Honda Civic
před 4 hodinami
VW chce rozhýbat prodeje elektrických modelů tím, že je lidem dovolí vrátit do 100 dnů od koupě. To nemusí dobře dopadnout
před 6 hodinami
BMW M končí s verzemi Competition. Zdánlivě logický krok je dalším nepochopením emotivní stránky věci
před 7 hodinami
Stellantis nezná meze, do nabídky vrací i motor 7,0 V8 s až 1 014 koňmi, navíc levně
před 9 hodinami
K mání je dodnes úplně nová Mazda z ledna 1990. Je to stroj času přímo do chvil hned po sametové revoluci
před 10 hodinami
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva
