Sjeďte si se supersporty v Blatné, znovu o tomto víkendu

(+ video) Řídit Ferrari, Porsche nebo BMW M5 ještě nikdy nebylo tak snadné. Nepotřebujete k tomu skoro nic, tedy krom touhy to udělat.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Ostatní

Sjeďte si se supersporty v Blatné, znovu o tomto víkendu

26.4.2012 | inzerce

Sjeďte si se supersporty v Blatné, znovu o tomto víkendu

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

(+ video) Řídit Ferrari, Porsche nebo BMW M5 ještě nikdy nebylo tak snadné. Nepotřebujete k tomu skoro nic, tedy krom touhy to udělat.

A přiznejme si, kdo z nás, kteří pravidelně sledujeme dění ve světě čtyř, nezatoužil alespoň na chvíli okusit nejen obyčejná auta, která se nám vnucují ze všech stran, ale i výjimečné vozy, jenž v našich končinách pořídíme na jednom dvou místech v zemi? Která jen spatřit znamená zážitek, na který alespoň pár minut nemůžeme zapomenout? To není nemístný projev touhy pubescentního snílka, ale naprosto pochopitelná reakce každého, pro koho auto znamená něco více, než jen věc.

Není nic špatného na tom taková auta dále obdivovat a jen snít o tom, jaké by bylo je řídit. Ale je ještě lepší přestat pouze fantazírovat a opravdu si s nimi sjet.

Že byste si je museli koupit? Ano, to je jedna možnost, ale asi už jste sami přišli na to, jestli pro vás je reálná. Pak je možné si pár takových aut půjčit, ale ani to není úplně levný špás - pronájem několika pořádných sporťáků vás bude stát alespoň desítky tisíc korun na den. Ne, my pro vás máme něco úplně jiného.

Sjeďte si se supersporty v Blatné, znovu o tomto víkendu - 1 - NejlevnejsiSupersport cz PR 2012 04 02 Sjeďte si se supersporty v Blatné, znovu o tomto víkendu - 2 - NejlevnejsiSupersport cz PR 2012 04 06Sjeďte si se supersporty v Blatné, znovu o tomto víkendu - 3 - NejlevnejsiSupersport cz PR 2012 04 07

Nabízíme vám možnost, kterou nemají ani mnozí majitelé Ferrari nebo Porsche - sjet si klidně osmi sporťáky během jediného dne. Tedy oni ji vlastně mají také, ale máte ji i vy. Stačí se podívat na akci půjčovny NejlevnějšíSupersport.cz - právě na ni si můžete vyzkoušet některá z nejlepších aut světa za naprosto jedinečných podmínek.

Pro tyto akce máme vyčleněno přes deset model aut, mezi kterými najdete třeba nové BMW M5, BMW 1 M Coupe, Nissan GT-R, Porsche 911 Turbo S nebo trojici Ferrari. Řídit je můžete sami, na uzavřené trati bez rychlostních limitů a to za cenu od 99 Kč. Neděláme si legraci, některé sporťáky se sedmimístnou cenovkou můžete sami zkusit za cenu tří láhví Coca-Coly.

A to zdaleka není vše, podívejte se na naši kompletní nabídku na NejlevnějšíSupersport.cz a zjistíte, že za pár stovek můžete osedlat úplně cokoli, včetně nejlepších Ferrari. Pravda, na na dlouho, ale je to mnohem, mnohem více než nic. Navíc každému řidiči jsou auta půjčena i na letišti s veškerým pojištěním, a tak se není třeba obávat situace, kdy se něco tak docela úplně nepovede.

Sjeďte si se supersporty v Blatné, znovu o tomto víkendu - 4 - NejlevnejsiSupersport cz PR 2012 04 08Sjeďte si se supersporty v Blatné, znovu o tomto víkendu - 5 - NejlevnejsiSupersport cz PR 2012 04 09Sjeďte si se supersporty v Blatné, znovu o tomto víkendu - 6 - NejlevnejsiSupersport cz PR 2012 04 10Sjeďte si se supersporty v Blatné, znovu o tomto víkendu - 7 - NejlevnejsiSupersport cz PR 2012 04 11
I dámy jsou vítány...

Nejbližší akce, na kterou vás tímto srdečně zveme, se koná již tento víkend od pátku 27. dubna do neděle 29. dubna na místě, kterému říkáme Speedway Blatná. Jde o upravené letiště v Tchořovicích u Blatné nedaleko Písku, jehož dispozice najdete opět na našem webu. Právě zde vám budou k dispozici všechna nabízená auta (tedy pokud se nějaké zrovna nerozbije ve všech exemplářích, které máme k dispozici), jenž budete moci projet na dvou konfiguracích krátkého okruhu. Můžete zkusit jedno, dvět, pět, nebo klidně všechna, vybrat si kolik chcete okruhů nebo projížďku v provozu, to všechno je možné.

Zkuste si zkrátka sami, jaké je to řídit podobné sporťáky, a to za podmínek, které vám nikdo jiný nenabídne. Stačí se zaregistrovat na našem webu a už vás o to nikdo nepřipraví. Utrhnout si od pusy něco za pár set korun může snad opravdu úplně každý, pak už stačí jen chtít. O všechno ostatní se postaráme my.


Takto to vypadá v Blatné skoro naživo - tento víkend by mělo být podobně povedené počasí...

inzerce

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše