Škoda Yeti Laurin a Klement na nových fotkách, k mání je i jako předokolka

Po modelech Octavia a Superb je Yeti třetím vozem s luxusní výbavou. Ta je nakonec k dispozici pro více motorů, a tak je v prodeji i za nižší cenu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Škoda Yeti Laurin a Klement na nových fotkách, k mání je i jako předokolka

3.1.2013 | Petr Prokopec | 27 příspěvků

Škoda Yeti Laurin a Klement na nových fotkách, k mání je i jako předokolka

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Po modelech Octavia a Superb je Yeti třetím vozem s luxusní výbavou. Ta je nakonec k dispozici pro více motorů, a tak je v prodeji i za nižší cenu.

Na první pohled to může vypadat jako paradox. Navzdory zvýšení daně z přidané hodnoty je totiž základní model Škody Yeti s výbavou Laurin a Klement k dispozici za nižší cenu, než bylo v říjnu oznámeno. Celá věc má ovšem jeden malý háček. Až doposud mladoboleslavská automobilka nabízela v rámci této luxusní verze s jedinou výjimku pouze motorizace s výkonem vyšším než 100 kW (136 koní), který doplňoval systém 4x4. Nyní si však můžete Škodu Yeti Laurin a Klement pořídit i s pohonem předních kol a motorem 1,4 TSI o výkonu 90 kW (122 koní).

V kombinaci s automatickou převodovkou (manuál u tohoto modelu zatím není dostupný) vás tak Yeti ověnčený 17palcovými litými koly Annapurna, bi-xenonovými světlomety, stříbrnými střešními ližinami a metalickou barvou vyjde na 674 900 Kč. Počítat přitom můžete také s interiérem čalouněným pravou i umělou kůží, dvouzónovou klimatizací, vyhřívaným čelním sklem a předními sedadly nebo audio systémem s 12 reproduktory.

Mimo tuto verzi ale již stávající nabídka zůstává stejná, což znamená motory 1,8 TSI (118 kW/160 koní) a 2,0 TDI. Ten je naladěný na 81 kW (110 koní), 103 kW (140 koní) a 125 kW (170). Ve všech případech je přitom standardem pohon všech kol a šestistupňový manuál, turbodiesel o výkonu 140 koní je však možné spřáhnout také s automatem.

Ceny těchto modelů se však oproti loňskému roku nepatrně navýšily, za což mohou zmíněné čachry s DPH. V případě zájmu o novou Škodu Yeti Laurin a Klement tak doporučujeme si stáhnout oficiální ceník modelu (PDF 277 kB) na stránkách automobilky z Mladé Boleslavi.


Škoda Yeti Laurin a Klement na nových fotkách, k mání je i jako předokolka - 1 - Skoda Yeti Laurin a Klement nova sada 01Škoda Yeti Laurin a Klement na nových fotkách, k mání je i jako předokolka - 2 - Skoda Yeti Laurin a Klement nova sada 02Škoda Yeti Laurin a Klement na nových fotkách, k mání je i jako předokolka - 3 - Skoda Yeti Laurin a Klement nova sada 03Škoda Yeti Laurin a Klement na nových fotkách, k mání je i jako předokolka - 4 - Skoda Yeti Laurin a Klement nova sada 04Škoda Yeti Laurin a Klement na nových fotkách, k mání je i jako předokolka - 5 - Skoda Yeti Laurin a Klement nova sada 05Škoda Yeti Laurin a Klement na nových fotkách, k mání je i jako předokolka - 6 - Skoda Yeti Laurin a Klement nova sada 06Škoda Yeti Laurin a Klement na nových fotkách, k mání je i jako předokolka - 7 - Skoda Yeti Laurin a Klement nova sada 07Škoda Yeti Laurin a Klement na nových fotkách, k mání je i jako předokolka - 8 - Skoda Yeti Laurin a Klement nova sada 08
Vedle nové základní verze představila Škoda také nové fotografie modelu Yeti ve výbavě Laurin a Klement

Petr Prokopec

Diskuze 27 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše